Ki lesz a következő hozzászóló ?

senki600

Egy vasútbarát
F1-ből a vasúton lévő Jelzési Utasítást szeretem, ami viccen kívül F1, a párbajt utálom, szóval jöjjön olyan, aki legalább 1 világon nincs a 150-es szinten (csak olyan világot nézz, ahol éppen játszol)
 

Deleted User - 779988

Vendég
Nincs ilyen, így nem is jön.
A kövi még délután 4 előtt írni fog.
 

Benjamni20

Active Member
Szerintem ilyen nem létezik. Amúgy párbajszégyen (hős) vagyok.
A következő egy olyan valaki, aki egy állat nevét viseli a fórumon.
 

Benjamni20

Active Member
20 mi? Kabát? Méterperszekundum? :P Nem szeretek egyébként későn vacsorázni.
Továbbra is fenntartom, hogy egy állat következik.
 

Lacx

Gold Rush Winner 2023 & 2x
Speed győztes 2022
westre értettem, de legyen akkor egy kalandod a valóságból, ha van kedved hozzá!
úgyhogy legyél te a következő, senki!
 

senki600

Egy vasútbarát
Sopron 2020.07.02.
Egy ismerőssel jártam erre, aki azóta iskolatársam sajnos/szerencsére, de nyáron előtte kirándulgattunk. Jövünk Sopronba, kicsit fotózgatunk, közbe ilyen és ehhez hasonló osztrák masinák is jönnek. Gondoltuk, úgyis jön egy, nézzük meg milyen (utastájékoztatás szerint sokat állt volna ott), felszállunk, erre indulunk Sopronkertes (Baumgarten) felé. Így elhagytuk az országot, pedig nem volt célunk,és persze jegy nélkül. Kiérünk a határra, leszállunk egy ehhez hasonló motorvonatról, látjuk az ellenvonat ott van. Felfutunk rá, azt visszatértünk Sopronba. Képen az a motorvonat van (Siemens Desiro ML típus), amelyik visszahozott minket, majd ment tovább Sopronkeresztúrra (Deutschkreutz). Nem tudom mi lett volna, ha nem tudunk hazajönni, vagy ha lebuknánk bliccelésen, szerintem jól elvertek volna minket.
Ha tetszett a történet, akkor hozok még ilyeneket, minden képről mesélek valamit.
Jöjjön olyan, aki a Dunántúlon él, de települést nem kell írnia, nem várom el.
 

Csatolmányok

  • FB_IMG_1623265135582.jpg
    FB_IMG_1623265135582.jpg
    73 KB · Megtekintések: 5

senki600

Egy vasútbarát
A Dunántúlon szép lennem, ide születtem, a Balcsi is közeli, a lakhelyem délen van, Pest is fél nap, de egy nagyváros vasúton 100 perc, határ sincs messze, de megszűnt a napi 2 közvetlen járat, szóval ez a Somogyország.
Van valaki a közelembe? Írjon batran! Ha nem vagy közeli, akkor is, szóval jöjjön egy fórumos
 

Robert117

Legendary player (Retired)
Somogyországtól a Makó-Jeruzsálem távolságban nehéz elhelyezni, így nincs viszonyítási alapom a tőlem való távolságra, hogy az éppen közeli vagy távoli.
Persze tippeket tudnék adni, de most nem nyitnám fel a térképet távolságokat mérni :P

A következő hozzászóló már csak holnap fog megérkezni. A mai napot ezennel zárom!
 
Fent