Költözési kérdőív

Státusz
Nem lehet hozzászólni.

DeletedUser17063

Vendég
Egy szerveren lehessen az embernek 4 karaktere!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
így ha megmarad 3 szerver senkinek nem veszik el egyik se!
 

DeletedUser17977

Vendég
Jó ötlet,de csak akkor támogatom ha olyanoknak is lesz módjuk költözni akik nem igazán rögöznek,,pl kötiért...Félreértés ne essék,semmi bajom a rögözősök előnyével,meg is érdemlik hogy előnyben legyenek!
De ez már túl nagy előny lenne!



Időközben megfordult a fejemben valami,ami a v1-en játszó régi motorosokat érintheti kedvezőtlenül! V1-en ugyebár nem lehet tulajdonság,és képességpontokat venni rögért.
Ott csak szinteléssel,és bizonyos küldik elvégzésével lehet hozzájutni.
Mi lesz azokkal akik évek óta küldikből kapott pontokkal erősítik a karijukat?
Másik világon bevásárol valaki képességpontokból,átmegy v1-re és veri azokat akik 6-7 éve nehezen megszerzett pontokkal erősítgették a karijukat?
Ez nagyon nem lenne fair velük szemben,szerintem!
És ebből kifolyólag tovább csökkenne a játékosállomány is szerintem.
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

Syntex

Veteran Member
Ex-Csapattag
Jó ötlet,de csak akkor támogatom ha olyanoknak is lesz módjuk költözni akik nem igazán rögöznek,,pl kötiért...Félreértés ne essék,semmi bajom a rögözősök előnyével,meg is érdemlik hogy előnyben legyenek!
De ez már túl nagy előny lenne!

Természetesen ha aktiválásra kerül, a költözést mindenki használhatja és ingyenes. Részletek: Költözés
 

DeletedUser16963

Vendég
Támogatom, sőt a bárhonnan bárhova költözést tartanám a legjobbnak (bizonyos keretek között!), de nincsenek illúzióim. Az előzményeket ismerve valószínű, hogy "odafenn" már Louisiana és Montana világokat készítik elő a nyakunkba, 2-3 év múlva meg már Oregon is haldokolhat.
 

.RandomHero.

Veteran Member
Esetleg 1 abcd-ről mind3 élő szerverre (+ lassan jackson) útvonal nyitás, hogy PL.: v1re vigye az is a karakterét, aki dakon egy fullos karakterrel kattintgat, eldon és flon pont van hasonlója?
Hamarabb "kivéreztetni" Ari,Buff, Colo, Dako nevű akármiket..
Nem tudom van e ilyen játékos, csak felvetés
 

Kenneth G

Kroki-fan
Támogatom, sőt a bárhonnan bárhova költözést tartanám a legjobbnak (bizonyos keretek között!), de nincsenek illúzióim. Az előzményeket ismerve valószínű, hogy "odafenn" már Louisiana és Montana világokat készítik elő a nyakunkba, 2-3 év múlva meg már Oregon is haldokolhat.
Nálunk jó lesz l betűs világként lagzilajcsi is.
 

DeletedUser17653

Vendég
Skacok én arra kérnék meg mindenkit, hogy ezt a fórum témát dobáljátok szét mindenkinek, bármely chaten, bármely világon. Ha tudtok olyan játékost aki erre várna, akkor annak is. Az lenne a legjobb, ha a csapból is ez folyna, én megteszek mindent ennek érdekében ahogyan az időm engedi, csak ez kevésnek bizonyul, ezért kellene a ti segítségetek is!
 

DeletedUser16267

Vendég
Arizónán kereken 500 játékos van. Egyik legaktívabb világ volt évekkel ezelőtt. Buffalon is hasonló lehet a helyzet.
Nagyon kéne a költözés.
 

Old Mustáros Kéz

Veteran Member
Januárban megejtik megint az emberek a költözést, amint eladható lesz a karácsonyi szett. Mivel nem lehet már regisztrálni, így a-b-c-d világ szépen el fog halni ahogy jönnek az eventek. Mivel a játékosok nagy része floridai/eldós vagy v1-es karit táplál vele. Én már G-H-I-J-re se engedném a regisztrációt, de ki vagyok én? :D
Mindenki gyorsan költözzön, farmoljon ki a 20 millió mellé még párat, mert sok szerepe van a pénznek már a játékban évek óta! :)
 

Kenneth G

Kroki-fan
Januárban megejtik megint az emberek a költözést, amint eladható lesz a karácsonyi szett. Mivel nem lehet már regisztrálni, így a-b-c-d világ szépen el fog halni ahogy jönnek az eventek. Mivel a játékosok nagy része floridai/eldós vagy v1-es karit táplál vele. Én már G-H-I-J-re se engedném a regisztrációt, de ki vagyok én? :D
Mindenki gyorsan költözzön, farmoljon ki a 20 millió mellé még párat, mert sok szerepe van a pénznek már a játékban évek óta! :)
Az is egyre inkább inflálódik.
 

DeletedUser16267

Vendég
Arizonán aktív a költözés lehetősége.

Valóban, de ha bezárna a szerver, muszáj lenne a többieknek is átmenni valahova. Így, 497 emberrel nem sok értelme van ott a játéknak véleményem szerint. Erődharcok nem nagyon vannak, piac meghalt, XP-t farmolni viszont lehet. Eh.
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent