Költözési kérdőív

Státusz
Nem lehet hozzászólni.

DeletedUser9014

Vendég
Igen, ez az egyetlen értelmes megoldás. De. Valahogy meg kéne oldani, hogy exportálhassuk az ezekben a világokban törölni kívánt/kényszerült karakterek zsákját. Persze meg lehet oldani, hogy a zsák nagyobb része átkerüljön, ha átadom valakinek, aki odaköltözik, de az elég macerás, és sok minden el is fog veszni, mert nem piacolható. Gondolok itt buffokra, pl. munkapontot vagy szerencsét adókra (a ruhák persze nem, amiből egyébként is csak egy lehet az embernek egy világban). Én is játszom már több mint 10 éve, és a korábbi költözéseknél az volt a problémám, hogy túl kevés időt adtak rá. Nem lehetett ezeket a buffokat felhasználni, és fillérekeért kellett eladni az utazó kereskedőnek.
Szóval a költözés és a döglött világok bezárása elkerülhetetlen, de lehessen a zsákot átküldeni másik világba, vagy adjatok legalább 3 hónapot a buffok felhasználására, és a "postázás" megszervezésére.
 

Tigris88

Member
Támogatom!
Amúgy az megoldható hogy Dakotáról el lehetne költözni mondjuk kentucky?
Mert florin van a fő világom geón eldón hawain szintén fent vagyok.
 

Deleted User - 779988

Vendég
Sziasztok!

Hát, ez nem lesz rövid.

Nem támogatom!
Számomra elég élhető Iowa!
Aki akar menjen, de más miatt nem költözöm!
Én elfogadom, hogy neked tökéletes Iowa, és írtad is, aki menni akar, az menjen. De, ha nem támogatod ezt a kezdeményezést, akkor a többiek, akik akarnak, nem tudnak menni.


NEM TÁMOGATOM!
Vagyis részben! Abban teljesen igaza van mindenkinek, hogy az erődharcok miatt szeretne elmenni a világokról! De....
Azokra az emberekre senki nem gondol, akik nem az erődharcok miatt unják meg és törlik magukat! Ki tudja, hogy a hawaiiról eltűnt 300 játékos vajon miért törölt? Készült ilyen felmérés, esetleg táblázat, hogy a kilépésekor kinek mit nyilatkozott? Lehet hogy csak 300-an elmentek a Termopülai szoroshoz és majd a későbbiek során visszatérnek hawaiira! De viccet félretéve, a nagy baj a monotonia! Nincs változás a játékban már sok sok éve! Illetve most bejött ez a mesterségek kibővítése, viszont ez nem hozta meg véleményem szerint a változást! Aki eddig gyűjtögetett másnapra elérhette a maximális szintet a mesterségében, sőt a másik 3 szakmát is simán felhúzhatta maxra!Nem költözés kellene a játékba, vagyis párhuzamosan igen, hiszen aki menni akar nem kell marasztalni, hanem VÁLTOZÁS! Változtatás, mind a karakterekben, a szintekben a található tárgyakban, szinesebbé tenni az erődharcot, a párbajokat! Változtatni az MPI-n s máris minden igény ki lenne elégítve, s talán megindulna a maradási igény is, hogy egyáltalán ne hagyja el senki a játékot! A változás igen jót tenne ennek a mostanra már nagyon monoton játéknak! Bővítsék ki az elérhető szintet! Akár lehetne 300 is! Akkor érdemes lenne tovább dolgozni a karakteren! Ezáltal megnyitva esetleges új munkákat! Több tp, több pénz, más található tárgyak! Színesítsék az erődharcokat! Más stílus, más játék! MI a lényege az erődharcoknak! A kötvényszerzés! Na de sokszor látok olyant ( bár ritkán járok) hogy csak azért hogy több kötvény legyen körbe körbe hajtják egymást! A vadnyugaton mi volt a lényeg! El kell venni az erődöt! Ergo ha nem zászlózol be 55 kör alatt akkor te se kapsz semmit, s csak a védők kapnak! Ha bezászlózol fordítva! De persze ezt egy kicsit kidolgozottabban! MIndenen lehetne változtatni, de akarni kell, s nem akarásnak nyögés a vége, na meg 15 év börtön erőszakért! De ráeröltetni senkire nem lehet semmit! Köszönöm a figyelmet!
- Vagy a meglévő világokon kellene érekesebbé változatosabbá, ösztönzőbbé tenni a játékot (lásd októberi event) és nem új világokat nyitni.
A játékosok 14 világon vannak szétszórva, ebből a 14 világból csak (hallomásaim alapján) 3 világon van élet. Egy létező megoldást kell alkalmazni (összevonás) és nem új dolgokat követelni, amik rengeteg időt és erőforrást követelnének.




Szerintem Iowa így király ahogy van. Akinek van V1-en, eldon és floridán karaktere az megszívja? Mert ha elmegy az 50 harcos fele, akkor még egy pofont adunk Iowának, nekünk meg dönteni kell, hogy a 10 éves vagy a 2 éves karakterünk élje túl a vonulást. Legyen lehetőség ez esetben v1-eldo-floriról is leköltözni halott világokra, hogy mindenki eldönthesse melyik karakterét akarja életben hagyni.
Remélem sikerül valami jót kisütni ebből a témából, mert évek óta rinyálunk, hogy ez a rendszer így nem jó! :D
Még egy ötletnek felvetném, bár nehezen megvalósítható, hogy különböző világok legyenek fenntartva különböző érdeklődés szempontjából! Gondolok itt Hawaii gyűjtögetős, kereskedős szerver! Florida erődharcos szerver! Eldorado párbajos szerver! De ezek csak példák! Persze senki nem tiltaná meg hogy egyéb világokon legyenek bármilyen más érdeklődéssel lévő emberek, tehát pl egy kereskedős szerveren is lehetne párbajozni erődharcolni, csak legalább észrevehető lenne az érdeklődés miatti emberek játéka, akik mindig más más dolog miatt játszanak! S akkor nem minden csak az erődharc körül forogna, mint ahogy már régóta látom, hogy sajnos az körül forog! S ez miatt is meg lehetne oldani a mindenki mindenhová költözhet dolgot! S ezáltal ugyanúgy megmaradnának az esetleges cserepartnerek különböző világokról, csak max rugalmasabbn kellene cserélni, hogy erődharcos szerveren nekem úgyis erődös ruha kell, míg egy kereskedős szerveren úgyis keris ruha! S a csere még jobban működhetne, hiszen mindenki tart fennt magának egy olyan karaktert ami szinte csak csere miatt van és dolgozik!
Igen, ez az egyetlen értelmes megoldás. De. Valahogy meg kéne oldani, hogy exportálhassuk az ezekben a világokban törölni kívánt/kényszerült karakterek zsákját. Persze meg lehet oldani, hogy a zsák nagyobb része átkerüljön, ha átadom valakinek, aki odaköltözik, de az elég macerás, és sok minden el is fog veszni, mert nem piacolható. Gondolok itt buffokra, pl. munkapontot vagy szerencsét adókra (a ruhák persze nem, amiből egyébként is csak egy lehet az embernek egy világban). Én is játszom már több mint 10 éve, és a korábbi költözéseknél az volt a problémám, hogy túl kevés időt adtak rá. Nem lehetett ezeket a buffokat felhasználni, és fillérekeért kellett eladni az utazó kereskedőnek.
Szóval a költözés és a döglött világok bezárása elkerülhetetlen, de lehessen a zsákot átküldeni másik világba, vagy adjatok legalább 3 hónapot a buffok felhasználására, és a "postázás" megszervezésére.
Ezért tartunk itt, ahol tartunk. Mert mindenki új világokat kezdett, új koncepciókkal. Párbajozni, erődözni, megszedni magát pénzzel.




Támogatnám és kedvelem az ötletet, ha szabad akkor én is.
smile.png


Viszont egy ötlettel megdobva, ami az alábbi lenne: /Persze csupán javaslat/

Kiegyensúlyozván a játékosok mozgási lehetőségét azzal állnék elő, tanulva a flo-eldo költözési gikszerből, miszerint majdnem mindenki csak floridát preferálta költözési célkitűzésül az lenne a javaslatom, amire, már korábban is gondoltam egyik társammal, hogy...

Amelyik világról feloldják a költözési lehetőséget akkor egyenes út lehessen a következő világig, írok egy példát, hogy jobban megértsétek, mire is gondolok:

Példa:

Georgiáról >>> Floridára
Hawaiiról >>> El Doradora
Iowáról >>> Világ 1-re

...De hozzáteszem ezeket tényleg csak példának írtam. Ha lehetne más megoldást találni én azt is teljes szívből támogatom!!!
smile.png


Jacket és Kentet direkt nem írtam, mert azok, még valóban a legújabb világok.

Köszönöm szépen a lehetőséget a kommentre.
smile.png
Támogatom, sőt a bárhonnan bárhova költözést tartanám a legjobbnak (bizonyos keretek között!), de nincsenek illúzióim. Az előzményeket ismerve valószínű, hogy "odafenn" már Louisiana és Montana világokat készítik elő a nyakunkba, 2-3 év múlva meg már Oregon is haldokolhat.

Legyen lehetőség ez esetben v1-eldo-floriról is leköltözni halott világokra, hogy mindenki eldönthesse melyik karakterét akarja életben hagyni.
Ezekről meg egyszerűen ez a közmondás jut eszembe: "Add az ördögnek kisujjadat, egészen elkap." Lenne egy megoldás, de Nektek még ez se lenne elég. Értem, amit mondtok, de lássuk be, már egy egyszerű 1 szerverre való összevonás is hatalmas lépés lenne az INNOGames részéről...


- A felmérés alapján arra a világra összevonni a játékosokat, ahol több a fő karakter. (én is csak 1 világon játszom, de eddig még mindent megtudtunk oldani)
Időközben megfordult a fejemben valami,ami a v1-en játszó régi motorosokat érintheti kedvezőtlenül! V1-en ugyebár nem lehet tulajdonság,és képességpontokat venni rögért.
Ott csak szinteléssel,és bizonyos küldik elvégzésével lehet hozzájutni.
Mi lesz azokkal akik évek óta küldikből kapott pontokkal erősítik a karijukat?
Másik világon bevásárol valaki képességpontokból,átmegy v1-re és veri azokat akik 6-7 éve nehezen megszerzett pontokkal erősítgették a karijukat?
Ez nagyon nem lenne fair velük szemben,szerintem!
És ebből kifolyólag tovább csökkenne a játékosállomány is szerintem.
Lótusz, amit javasolsz, annak a problémáját Riprinay felvetette már.

- A felmérés alapján arra a világra összevonni a játékosokat, ahol több a fő karakter. (én is csak 1 világon játszom, de eddig még mindent megtudtunk oldani)
Ezeket azért írom, mert én, -igaz más játékokban- sajnálatos módon már részt vettem összevonásokban és bizony mondhatom nem túl nagy sikerrel. Hónapokba telt amíg helyrerázódtak a dolgok, de volt olyan ami a mai napig nem működik :(
Rengeteg megoldás létezik a játékban erre. Ellen szövetségek jönnek létre, a régiek az újak ellen és vice versa. Erődharcban, párbajban még jobban kijöhetne ez.

Saját vélemény:
Támogatom!
Jelenlegi helyzetért mind felelősek vagyunk. Nem csak az INNOGames, mi is. Bárki, akinek volt egy korábbi világja, de újat indított, hozzátett ehhez a problémához. Nem vagyok én se kivétel. Sokan tudják, Florida a fővilágom, ott kezdtem el. Azonban, Georgiára én is regeltem. Töröltem onnan hamar, de ott voltam.
Ezért is szeretnék mindenkit megkérni, aki szeretné, hogy minél előbb megvalósuljon ez a kezdeményezés, és 1-nél több világa van, törölje a többit. Tudom, hogy nem sokan fogjátok ezt megtenni, nekem is van egy 2. világom V1-en és én se fogom törölni most azt, míg nem kezdődik el az összevonásos tánc. De ha valóban akarjátok ezt a változást, akkor Georgia, Hawaii, Iowa, Jacksonville, Kentucky világjaitokat töröljétek legalább. Természetesen, ha ezek egyike nem a fővilágotok, akkor azt ne.
Nekem is lennének problémáim ezzel, egyike, amit Riprinay írt, de lépésről lépésre haladjunk. Először csak érjük el, hogy elkezdődjön ez az egész költözködés.

Olb, a várakozó
 

DeletedUser17845

Vendég
Végre egy összeszedett, szókimondó hozzászólás...!
Valami esetleg a csapat részéről megmozgolódott, amiről mi is tudhatunk? Rengeteg ember írt, jó lenne, ha lenne valami látszatja is, hogy foglalkoznak a németek az ügyünkkel. :)
 

DeletedUser17653

Vendég
Köszönöm Old. Tényleg.

Muszáj vagyok írni, mert már georól is kaptam olyan levelet, amitől ketté állt a hajam.

Srácok, aki nagyon szeretné ezt az összevonást, annak szeretném elmondani, hogy A B C D világokat sem engedték anno összevonni. 2 évvel ezelőtt a mi tervünkben szerepelt ez az összevonósdi, de erre már számtalanszor azt a választ kaptam, hogy felejtsük el. A tavalyi prédikációmban is szerepelt ez az ötlet, viszont még a néhai ördög is annyit mondott, azt hagyjuk.

Tudom, sok minden kellene a játékban, de gondolkodjatok reálisan. Amit most mi szeretnénk itt, az csak a magyar szerverekre vonatkozik, senki másra. Ha világokat akarunk összevonni, de nem engedik (és amugy ennek már utána járhattatok volna ez idő alatt, de legfeljebb engem megkérdezhetett volna valaki), akkor kár erőltetni. A játékmechanikai újításokat nem csak nekünk kellene kántálni, hanem az összes többi országnak is ahol ez a játék él, talán lenne esély.

Az, hogy valaki a saját preferenciáját veszi előre, de magasról és nagy ívből le se trónolja a többi 70 ember véleményét... Had ne mondjam amit gondolok, elég annyi, hogy pofátlanság netovábbja.... de tuti biztos, hogy ezen játékosok fognak majd nekem írni, mert ezt meg azt át kellene vinni másik világra ha lesz költözés.. Gondoljátok már el, ha a 3 világon összekaparnátok 3 millió dolcsit, tonna cuccot, ruhákat, megvehető buffokat, és lenne költözés, nem lenne jó viszont látni a nagy karakteren mondjuk egy nevetséges összegért cserébe? Hát dehogynem.

Nem erőszak a költözés, de az, hogy "azért nem mert nekem jó", nem indok. Ha a többiek meg el akarnak menni, akkor vegyétek figyelembe! Felőlem aztán maradhattok azokon a szervereken ameddig akartok, de ne velünk csesszetek már ki, akik el akarnak onnan menni!

De ezt azt hiszem már egyszer leírtam mindenhol.
 

DeletedUser17977

Vendég
üdw!
Én átolvastam az egész témát,nem fogok itt regényt írni,de viszont a korábbi igen szavazatom NEM -re módosítanám,nem önös érdekből,hanem azt a konzekvenciát vontam le,hogy az egyesítés,költözés,nevezzük akárminek,a játékosok egy részének az előnyére válna,a másik részének viszont a hátrányára.
Aki menni akar kezdjen új karit másik világon,a terméket,ruházatokat, és pénzt át szabad játszani!!
Énis már 2.5 éve játszok és most megyek át másik világra főkarit építeni!
Azoknak is akik eddig csak odadobták a támogatom varázsszavat,azt javaslom gondolják mégegyszer komolyabban át!
Részemről itt a pont. NEM TÁMOGATOM
 

Mr. T.

THE DEVIL
Tehát aki nem támogatná a kezdeményezést, az támogassa? :D

Igen. Mivel világot nem valószínű, h bezárnak végleg.. és nem is arról szólna az egész, h bezárják, hanem hogy lehessen költözni az adott szerverekre.

üdw!
Én átolvastam az egész témát,nem fogok itt regényt írni,de viszont a korábbi igen szavazatom NEM -re módosítanám,nem önös érdekből,hanem azt a konzekvenciát vontam le,hogy az egyesítés,költözés,nevezzük akárminek,a játékosok egy részének az előnyére válna,a másik részének viszont a hátrányára.
Aki menni akar kezdjen új karit másik világon,a terméket,ruházatokat, és pénzt át szabad játszani!!
Énis már 2.5 éve játszok és most megyek át másik világra főkarit építeni!
Azoknak is akik eddig csak odadobták a támogatom varázsszavat,azt javaslom gondolják mégegyszer komolyabban át!
Részemről itt a pont. NEM TÁMOGATOM

Ezt viszont nem tudom elfogadni.. megbocsáss, de mindig lesznek olyanok, amelyek x-nek tetszenek, y-nak pedig nem.. SOHA nem tudsz olyat tenni/kérni, ami MINDENKINEK egyformán tetszene..

Ja, kezdjen új karit.. ott lennék ahol a part szakad.. :) ezzel nem oldottuk meg a legfőbb gondot..

TÁMOGATOM az átgondolásom UTÁN is.
 

DeletedUser17845

Vendég
üdw!
Én átolvastam az egész témát,nem fogok itt regényt írni,de viszont a korábbi igen szavazatom NEM -re módosítanám,nem önös érdekből,hanem azt a konzekvenciát vontam le,hogy az egyesítés,költözés,nevezzük akárminek,a játékosok egy részének az előnyére válna,a másik részének viszont a hátrányára.
Aki menni akar kezdjen új karit másik világon,a terméket,ruházatokat, és pénzt át szabad játszani!!
Énis már 2.5 éve játszok és most megyek át másik világra főkarit építeni!
Azoknak is akik eddig csak odadobták a támogatom varázsszavat,azt javaslom gondolják mégegyszer komolyabban át!
Részemről itt a pont. NEM TÁMOGATOM

Ne haragudj, de nem értek veled egyet én sem. Rengeteg ember szenved az miatt, mert egy halott szerveren kell tengődnie pár rögös végett akik olcsón akarják az egyes event nyertes fegyvereket elhozni. Ezek az emberek tipikusan csak keriznek a halott világokon, esetleg mpi-t tolnak (egyáltalán még játszik azzal valaki? :P ) és nem vesznek részt közösségi eseményekben mint például az erődharc/párbaj. Ezeknek az embereknek szíve joga az adott halott szerveren maradni. Nem bezáratni akarjuk ezeket a világokat, csak esélyt akarunk azoknak akik sajnálatos módon itt kezdték el a játékot, de szeretnének aktív világokon is játszani. :)
 

DeletedUser16267

Vendég
Mi most az Inno álláspontja a világok összevonásáról, van bármi esélye? És arról, hogy mindenhonnan lehessen költözni?
Segítene, ha írnék levelet vagy ez az adminok dolga?
 

DeletedUser17977

Vendég
Ne haragudj, de nem értek veled egyet én sem. Rengeteg ember szenved az miatt, mert egy halott szerveren kell tengődnie pár rögös végett akik olcsón akarják az egyes event nyertes fegyvereket elhozni. Ezek az emberek tipikusan csak keriznek a halott világokon, esetleg mpi-t tolnak (egyáltalán még játszik azzal valaki? :p ) és nem vesznek részt közösségi eseményekben mint például az erődharc/párbaj. Ezeknek az embereknek szíve joga az adott halott szerveren maradni. Nem bezáratni akarjuk ezeket a világokat, csak esélyt akarunk azoknak akik sajnálatos módon itt kezdték el a játékot, de szeretnének aktív világokon is játszani. :)


Nos én alapul a v1-et veszem,mert mint ahogy már írtam,ott nem lehet megvenni a tulajdonság,és képességpontokat,(ne érts félre,én ott 2 hónapja kezdtem) ha beviheti oda bárki a röggel felturbózott,vagy 1000 képességpontot megvett karijával,mi lesz ott azokkal akik évekig kínkeservesen gyüjtögették a pontokat,és ráadásul nem tudnak rögözni? Láttad már v1-en a statisztikákat?? Brutálisan magasak!
Azok a statisztikák javarészt mehetnének a kukába,mert jönnének akik lerögöznék másik világon a karijukat,átmennének, és szétvernének ott mindenkit...Énis a nem rögözősök számára védeném azt a világot!
 

deluigi

Well-Known Member
Nos én alapul a v1-et veszem. Ha beviheti oda bárki a röggel felturbózott,vagy 1000 képességpontot megvett karijával,mi lesz ott azokkal akik évekig kínkeservesen gyüjtögették a pontokat,és ráadásul nem tudnak rögözni? Láttad már v1-en a statisztikákat?? Brutálisan magasak!
Azok a statisztikák javarészt mehetnének a kukába,mert jönnének akik lerögöznék másik világon a karijukat,átmennének, és szétvernének ott mindenkit...Énis a nem rögözősök számára védeném azt a világot!

megjegyzem, lehet koltozni V1-re :)
ha nem is mindenhonnan, de par vilagrol igen
 

Syntex

Veteran Member
Ex-Csapattag
Mi most az Inno álláspontja a világok összevonásáról, van bármi esélye? És arról, hogy mindenhonnan lehessen költözni?
Segítene, ha írnék levelet vagy ez az adminok dolga?
Sziasztok!

Mint már említettem, a migrációs megnyitását és a szerverek zárást az InnoGames dönti el, akik havonta kétszer ellenőrzi a szervereket. A költözés akkor kerül bevezetésre, ha a világ elér abba a stádiumba, amikor el lehet kezdeni készülődni a lezárási folyamatra. Ez nem egy olyan lehetőség amely jár a világ és regisztráció mellé, ez egy olyan plusz és extra lehetőség, amely a még aktív játékosoknak szól, akik nem szeretnék elveszíteni elért eredményeiket, ezért dönthetnek a költözés mellett.

Ez az opció nem azért van, hogy kedvünk szerint költözgessünk, nem ezért lett kitalálva. Az biztos, hogy nem fog lehetni minden világ között költözni, csakis a lezáráshoz közelítő szervereken fog a költözés elérhető lenni.

Ugyanakkor mivel a költözés a szerver lezárási folyamatának kezdete, nem fogjuk tudni elindítani, ha a szerver nem teljesíti ezen követelményeket. Mint említettem, én annyit tudok segíteni ebben az ügyben, hogy a visszajelzéseitek továbbítom, és esetlegesen indítunk egy felmérést a játékban erről. Viszont még ez sem garantál semmit, figyelembe kell vennünk azon játékosokat is, akik nem szeretnének költözni, hiszen egy előrehozott szerver lezárási folyamatról van szó.

Senkit nem hibáztathatunk azért, mert nem szeretné ha a szerveren a lezárási stádium kezdetét venni. A játékosok alapvetőn ha játszanak egy világon, akkor azt szeretik és ragaszkodnak hozzá, és alapvető joguk, hogy minél több ideig játszhassanak rajta. Ugyanakkor sajnálatos a helyzet amikor a szervert mégis be kell zárni, de erre csakis akkor kerülhet sor, ha a szerver abba a stádiumba kerül. Kérlek értsétek meg, hogy szándékosan nem hozhatjuk előre a szerver zárását, ha erre még nem kéne sor kerüljön. Egyetlen egy kivételt látok, abban az estben ha a közösség szinte egésze szeretne költözni (olyan 95-100% körül legalább).

A költözés lehetősége lehetséges, hogy számotokra nem tűnik drasztikus változásnak, és csak inkább egy plusz lehetőség arra, hogy a játékosok nagyobb mozgásteret kapjanak. De sajnos a valóságban ez összetettebb. A költözés aktiválásával a szerveren megszűnik az új regisztrációk létrehozása, így az visszafordíthatatlanul elindul a lezárási folyamaton. A költözés aktiválásával tulajdonképpen a szerver előrehozott zárását kérelmezitek. Viszont a világok lényege hogy minél tovább fussanak és amíg lehetséges elérhetőek legyenek a játékosoknak. Természetesen lehet kérni, hogy hamarabb zárjuk a szervert, de ez csak akkor valósulhat meg, hogyha mindenki egyetért vele. Egy ilyen kérelemnek van esélye, hogy elfogadásra kerüljön, hiszen mindenki érdeke teljesen azonos.

Vegyünk egy banális példát: egy tömbház tetejére felakarnak szerelni egy antennát, és ezért mindenki kapna havi 5000 forintot. Ez az emberek többségének jól jön, hiszen aláír egy papírt és a semmiért kap pénzt. Ugyanakkor az antenna által kibocsájtott sugarak károsak az egészségre, és akik a felső emeleteken laknak nagyon ki lesznek ennek téve, sőt aki legfelül még zajt is fog egész nap hallani. Persze aki az elsőn lakik nem fog ebből szinte semmit észrevenni, így neki jól fog jönni az a pénz. De aki fent lakik, nem fog ebbe nagy valószínűséggel belemenni, hiszen neki nem ér 5000 forintot az egészséges és a nyugalma. Viszont ha egyetlen ember is nem írja alá, akkor nem fogják felszerelni, hiába az összes többi lakós szeretné, és egyhangúan egyetért ezzel. Nem fogják felszerelni, mert ez egy plusz lehetőség (a tömbház meglétéhez nem szükséges az antenna), amibe mindenki bele kell egyezzen, másképp nincs joguk felszerelni az antennákat. Viszont ha a tömbház lakósai arról fognak szavazni, hogy melyik takarító céget bízzák meg a munkával, ott már ha megvan az 51%-os arány, döntést tudnak hozni, mivel az áron kívül semmire nincs hatással és egy szükséges szolgáltatásról beszélünk, amelynél nem arról döntenek hogy kell-e vagy sem, hanem hogy milyen legyen és ki végezze el.

A fenti példa nagyon jól tükrözi a jelenlegi helyeztet: amíg akadnak olyanok akik semmiképp nem kívánják a szerver előrehozott zárását, nem tudjuk ezt megtenni, mivel nekik alapvető joguk játszani a világon, és nem szüntethetjük hamarabb meg, ha ez még nem indokolt valójában a szerver adatai alapján.

Továbbra is figyelemmel kísérem a témát és továbbra is tartom a kapcsolatot a központtal az ügyben, amint bármire jutunk, megosztjuk veletek. Örvendek, hogy továbbra is sokan szólnak hozzá, így valóban látszik hogy van érdekeltség, így közelebb kerülünk egy esetleges játékbeli felméréshez is, viszont mint már mondtam, ennek az eredménye csak akkor lehet meghatározó, ha egyhangú igényeket fogunk tapasztalni.

Köszönöm megértésetek!
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent