Költözési kérdőív

Státusz
Nem lehet hozzászólni.

DeletedUser17653

Vendég
Persze, hogy ellentmondás van benne, mivel 3 vélemény is megjelenik a hozzászólásomban egyszerre; a közvélekedés, a saját vélemény és az irónia is.
Azt veszem észre többen nem tudták ezt felismerni és a helyén kezelni. De a célját elérte, talán adott egy kis lendületet a témának, és ilyen helyzetben sokat számíthat az ezzel foglalkozó játékosok aránya.
Walker is habzó szájjal írt nekem privátban a hozzászólásod miatt, de sikerült időben felvilágosítanom, hogy ironikusan mondtad az egészet :D
 

Kenneth G

Kroki-fan
Persze, hogy ellentmondás van benne, mivel 3 vélemény is megjelenik a hozzászólásomban egyszerre; a közvélekedés, a saját vélemény és az irónia is.
Azt veszem észre többen nem tudták ezt felismerni és a helyén kezelni. De a célját elérte, talán adott egy kis lendületet a témának, és ilyen helyzetben sokat számíthat az ezzel foglalkozó játékosok aránya.
Így harmadjára leesett.
 

Robert117

Legendary player (Retired)
Biztos, ami biztos, bedobtam ezt a tisztázó hozzászólást így utána, mielőtt itt a félreértések nyomán ilyen háborús hangulat alakulna ki. :D
Remélhetőleg sikerül közösségi szinten akkora érdeklődést és támogatást elérni, hogy jó dolgokat lehessen megvalósítani.
(Habár a hozzászólásomból látszik, hogy nem feltétlenül értek egyet a javasolt változásokkal. Viszont a kezdeményezés mindenképp érthető és jogos. Fel lett ismerve egy valós probléma, aminek a megoldásáért tenni kell. Örömteli dolog, hogy vannak, akik hajlandóak az idejüket és az energiájukat rááldozni a játék javulását célzó cselekvésekre. Ezt el kell ismerni és tisztelni kell.)

ui.: Walker-t meg innen is üdvözlöm. ;)
 

DeletedUser18026

Vendég
Támogatom, nekem beleférne az egyetlen világra tömörülés is. Ha ez a kezdeményezés megvalósul esélyes, hogy úgyis ez lesz a vége :)
 

DeletedUser17653

Vendég
Biztos, ami biztos, bedobtam ezt a tisztázó hozzászólást így utána, mielőtt itt a félreértések nyomán ilyen háborús hangulat alakulna ki. :D
Remélhetőleg sikerül közösségi szinten akkora érdeklődést és támogatást elérni, hogy jó dolgokat lehessen megvalósítani.
(Habár a hozzászólásomból látszik, hogy nem feltétlenül értek egyet a javasolt változásokkal. Viszont a kezdeményezés mindenképp érthető és jogos. Fel lett ismerve egy valós probléma, aminek a megoldásáért tenni kell. Örömteli dolog, hogy vannak, akik hajlandóak az idejüket és az energiájukat rááldozni a játék javulását célzó cselekvésekre. Ezt el kell ismerni és tisztelni kell.)

ui.: Walker-t meg innen is üdvözlöm. ;)

Átadom neki, bár ráparancsoltam hogy figyelje mostanában a fórumot 2 tea és az asszony foglalkoztatása között :p

Viszont úgy gondolom bőven elég támogatottság érkezett már ide, ha jön még akkor nem vagyok ellene persze. Mindenkire szükségünk van ahhoz, hogy történjen is valami itt. Jobb az, ha szinte mindenki szeretné, mint az, hogy csak az egyéni kérelmem legyen elküldve folyamatosan.

Most már csak a főnöknek kellene a varázskeze, hogy ez megtörténjen.
 

Titanilla

Veteran Member
Támogatom a költözést.
És szeretném megkérni az illetékeseket, hogy tájékoztassák a fejlesztőket arról, hogy létezik a 150-nél nagyobb szám is. Floridán például 1285 legalább 2-es szintet elért játékos van jelenleg a ranglistában, és ebből 460 fő 150-es szintű. Nem kellene a számukra további fejlődési lehetőséget, kihívást kitalálni? A nem limitált ideig tartó játékok nagyrésze együtt fejlődik a játékosokkal, azzal a nem titkolt céllal, hogy aki már akár több éve játszik, az ne unjon rá és még több pénzt áldozzon prémium dolgokra.
 

.RandomHero.

Veteran Member
Szerintem nem xp/szint halmozásban kéne kihívást adni a játékosoknak, mert beáll megint mindenki templomozni, hanem ha már elérték a Top of the Tree-t, pvp részlegen kéne valami komolyabb kihívást összedobni.. erődharc, párbaj, mpi van, de ezek se valami hű de skill igényesek...
gyapotozni, kalandokat végigkattintgatni a tízéves pistike(18) is tud agy nélkül
 

Syntex

Veteran Member
Ex-Csapattag
Sziasztok!

Köszönjük nagyon szépen a sok visszajelzést. Mint már páran tudhatjátok a világot migrációját és esetleges zárást a központ ellenőrzi és szabja meg. Jelenleg a központ munkatársai havonta kétszer ellenőrzik az összes világot, és ha szükségessé válik a migráció bevezetése, azonnal jelezni fogjuk nektek. Én is folyamatosan érdeklődöm, és továbbítom az észrevételeket, illetve várom a fejleményeket az ügyben.

Ugyanakkor a költözés nem egy olyan opció amely alapvetően jár egy világhoz, ez egy olyan plusz lehetőség, amely arra az esetre lett bevezetve, amikor a világ elérkezik a végső fázisába és a szerver zárásának időpontja közeledik. Az opció ilyenkor lehetőséget kínál, a még aktív játékosoknak, hogy karakterüket átvigyék egy nagyobb és aktívabb világra, mindezt azért, hogy ne vesszen el teljesen teljesítményük. Ugyanakkor megértem az aggodalmatokat és a sok érvet amelyet leíratok a költözés mellett, viszont azzal is számolni kell, hogy amint a költözés aktiválásra kerül, a világon visszavonhatatlanul elindul a lezárási folyamat, hiszen ezzel egyidejűleg az új regisztrációk létrehozása is megszűnik. Ez pedig az egész világ számára egy nagy és fájdalmas változást hoz magával.

Figyelembe kell ezenkívül vennünk azt is, hogy mint ahogyan itt is páran jelezték, nem feltétlen mindenki szeretne költözni, vagy éppen nem tartják jó ötletnek. Sajnos ezt igazolják a jelenlegi tapasztalatink is. Mint tudhatjátok jelenleg 4 világunkon (Arizona, Buffalo, Colorado, Dakota) aktív a költözés lehetősége már huzamosabb ideje, és nem veszünk észre nagy érdeklődést a költözés lehetősége iránt. Sőt, a megnyitást követő pár nap után szinte továbbra is állandó a játékosok létszáma, amelyből számunkra az látszik, hogy sokkal többen kívánnak jelen maradni a szerveren, mintsem tovább költözni, még a csökkent játékoslétszám ellenére is.

A jelenlegi témához eddig összesen 75 hozzászólás érkezett, amíg csak egyetlen szerveren (pl. Hawaii) több mint 600 aktív játékos van. Ugyanakkor nem tudom azt sem, hogy a hozzászólok azonos szerverről vannak-e vagy sem, ez is nagyon befolyásoló lehet az eredményeket megnézve. Tekintettel kell lennünk azokra akik nem kívánnak költözni, hiszen ahogy fentebb is már mondták, a költözés aktiválásával ezen játékosokat ellehetetlenítjük a szövetségek, baráti társaságok felbomlásával.

Jelenleg azt tudom javasolni, hogy aki még nem írta le a véleményét, szóljon bátran hozzá és ossza meg ezt velünk. Én pedig figyelemmel fogom továbbra is kísérni a visszajelzéseket és továbbítom az illetékeseknek. Amennyiben pedig elérkezünk egy akkora számú és érdekeltségű visszajelzéshez, ahol már indokoltnak tűnik egy játékon belül felmérés indítás az adott világokon, akkor ezt megtehetjük. Ugyanakkor már előre jelezném, hogy ennek az eredménye nem feltétlen tükrözheti a biztos megvalósítást (azaz továbbra is a központ fog dönteni arról, hogy mikor aktiváljuk a költözést); viszont egy jó és reális képet kaphatunk mi és a központ munkatársai is arról, hogy a jelenlegi játékosállomány hányadrésze szeretne, illetve nem szeretne költözni. Az eredmények meglepően eltérőek is lehetnek a vártnál. Ezenkívül pedig mi is megpróbáljuk érdekesebbé tenni a játékot és jelenlegi világokat, ha javaslatotok van ezzel kapcsolatban szívesen várjuk.

Addig is, aki szeretne inkább egy nagyobb világon játszani, annak azt javaslom, hogy kezdjen ott egy új karaktert, biztos vagyok benne hogy mind nosztalgikus, mind érdekes kalandnak fog bizonyulni. Ugyanakkor a karakter még akkor sem fog törlődni a jelenlegi világokon pár évig, ha inaktívvá válik (hacsak ezt meg nem erősítitek), és bármikor újra aktiválható lesz (kivétel ha az egész regisztráció törlődik inaktivitás miatt). Így például ha bevezetésre fog majd kerülni a költözés, akkor újraaktiválhatjátok és költözhettek egy másik szerverre vele.

Köszönöm szépen a megértéseteket, további jó szórakozást kívánok!
 

DeletedUser17694

Vendég
Tamogatom!
Viszont. ( El nezest mindenkitol, nincs ekezetem UK-bol jatszom )
Ide valtozas kell, ezt mar elottem is irtak. Eljart az ido a West felett.
Lassan itt mar 2020-ban ideje lenne egy kis fejlesztesnek.
-Animaciok, 10 eve elemntek, ma mar rohelyesek.
-Noi karaktert ugyan letretudsz hozni, de a terkepen meg is egy pasi utogeti a botot. ( baratnom esete a West-el )
-Monotomia, ezt elottem is emlitettek, uj tagyak, uj munkak, ertelmesebb termekek, es keszitmenyek ( hamar az eventes staff evrol evre brutalisabb )
-Erodharc, MPI jutalom igen sivany. ( es ne is emlitsem az ocskasagokat amit MPI altal tudsz szerezni, ha az uj szettek jobbak, illene ezt is fejleszteni.
Erod, sok-sok kihasznalatlan dolog van ebben az erodben, gondolok itt: akadaly, gyorsabb korok, kotik szerzese... stb stb leragott csont )
-Mobil app, de tenyleg. Hogy legyenek uj jatekosok, mivel az emberek nagy resze boven eluzemel telefonon, meg tabletten. Az uj generaciot, ez mar igy nem fogja meg, aki meg meg jatszik szerintem fele kemeny fuggo mint en ( is voltam ).
-LVL, legyen tobb lvl. Az uj event-es cuccokkal olyan pikk-pakk fejlodhetsz, uthetsz mas munkat hogy a 150 lvl, egy eleg kis ugrodeszka.
A koltozes, egy megoldas, akar szerver osszevonas is egy megoldas. De szerintem ez nem hosszutavu megoldas.
Javitani fog, de ha megmarad az osszes szerver akkor is helyenkent igen kevesen lesznek. A regi jatekosokat zsufolnank jobban ossze, ez annyit szulne hogy mivel sokan vagyunk elkezdek foglakozni a 2. meg majd a 3. szerveres figurammal is, amit eddig is tettem ugyahogy. Vegeredmenye egy idoszakos valami fele valtozas, ami ugyan ugy visszafog borulni monotomiaba.
A West lenyege, hogy te legyel a gyorsabb. Ezert nyilik az uj szerver, el kell erni az eredmeny pontokat, elsonek kell lenni, stb stb... Ez a west. Nincs itt problema, csak mindig menni kell az uj szerverre.

Nathan Rahl
Ui:
En abba hagytam. Fel-fel nezegetek, csak hogy ne torlodjek veglegesen. Egyszer szeretnek ugy vissza nezni, hogy maradni is akarjak.
 

Mr. T.

THE DEVIL
Mint tudhatjátok jelenleg 4 világunkon (Arizona, Buffalo, Colorado, Dakota) aktív a költözés lehetősége már huzamosabb ideje, és nem veszünk észre nagy érdeklődést a költözés lehetősége iránt.

Ezzel nem értek. Inkább csak azért nem mentek még a játékosok, mert mindenki kivár az utolsó pillanatig. Legalábbis Dakotán több emberrel való beszélgetésem során is ezt a reakciót kaptam. De persze lehet úgy is értelmezni, h maradni akarnak. Nézőpont kérdése.

Syntex: olyanra van mód, hogy a belépésnél kapjanak az emberek egy oldalt, ahol lehetne esetleg erre szavazni? Sokan nem olvasnak fórumot és nem veszik a fáradtságot sem, h felnézzenek. Erre van valami megoldás? Talán, nagyobb lenne a "lelkesedés" és nem csak 75 AKTÍV játékos támogatná..
( ad apropó.. a megfogalmazás szerint ki számít aktívnak? aki csak naponta 1-2 alkalommal belép, h elküldje az accountját dolgozni? )
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent