Költözési kérdőív

Státusz
Nem lehet hozzászólni.

DeletedUser17653

Vendég
Skacok, abban az esetben én benne lennék a mindenhonnan mindenhová költözésben, ha azt 1-szer lehetne kérvényezni. Tuti lenne olyan aki végig szambázna a 3 nagy szerveren aztán bitang cuccokkal meg elmenne egy 4. világra, aminek aztán sok értelme nincs.

Jacko meg kentucky viszont ebbe sajnos nem tartozhaz bele mert friss az a 2 szerver, s anno kankalin se engedett minket v2-v8 idején eldora és floridára, mivel azok újak voltak.
 

DeletedUser16267

Vendég
Sajnos közel sincs már a játékélmény a korábbihoz a szétszórt létszám miatt, így tényleg jó lenne valahogy egy szerverre 5-10k játékost összeterelni végre... erődök, kereskedelem, és még sorolhatnám hogy mi miatt.
 

Robert117

Legendary player (Retired)
Igazság szerint ezeket a világokat meg sem kellett volna nyitni. Ha "hosszabb" távon is életképes világokat szeretnének megnyitni, kb. most nyáron kellett volna nyitni Georgia-t. Persze tudjuk, hogy rövid távon ez több $$$.

Személy szerint nem támogatom az új világok költözését, aki ezekre regisztrált tudhatta, hogy ez lesz a jövőjük hosszabb távon. Nyugodtan lehessen családias világon is játszani, mert ott bagóért is lehet eventgyőztes fegyvereket szerezni, meg tudom érteni aki nem ezeken a zsúfolt világokon akar játszani. Meg ugye az Innonak is az éri meg, ha minél több világon van egyéni versenyhelyzet (még akkor is, ha valahol szerényebb). A top világokon(V1, El Dorado, Florida) meg amúgy sem lenne észrevehető létszámnövekedés, mert a kevésbé pörgős világokon lévő játékosok túlnyomó többségének már van ezeken karaktere, és eddig is tudtak volna oda koncentrálni. Nem gondolom, hogy véletlen lenne, hogy valaki nem a top világos karakterét preferálja, hanem inkább a másikat.

Az Inno így döntött a világok létrehozásáról, aki regisztrált ezekre, tudta, hogy ez várható. (Nem meggondolatlanul kellene regisztrálni egy új világra, hogy innentől ez lesz a főkarakter, mert utólag azért kisírni, hogy de én nem tudtam hogy ez lesz, már elég necces.) Azt gondolom, hogy aki népes top világon akar játszani már rég ott van fő karakterrel és oda koncentrál. Aki meg még mindig az újabb kevésbé pörgő világokon van, azokat nem kell piszkálni, rég másik világot tolnának ha nem lenne jó nekik ott.

Meg azért ne szúrjunk ki az Inno-val se, hiszen rengeteg pénzt fektetnek a játék fejlesztésébe, amit finanszírozni kell. Így nyilván az a legjobb, ha minél több irányból érkeznek a bevételek. Hálásak lehetünk nekik, hogy annyira törődnek velünk, hogy még új világokat is ilyen sűrűn nyitnak. :)
 

.RandomHero.

Veteran Member
Igazság szerint ezeket a világokat meg sem kellett volna nyitni. Ha "hosszabb" távon is életképes világokat szeretnének megnyitni, kb. most nyáron kellett volna nyitni Georgia-t. Persze tudjuk, hogy rövid távon ez több $$$.

Személy szerint nem támogatom az új világok költözését, aki ezekre regisztrált tudhatta, hogy ez lesz a jövőjük hosszabb távon. Nyugodtan lehessen családias világon is játszani, mert ott bagóért is lehet eventgyőztes fegyvereket szerezni, meg tudom érteni aki nem ezeken a zsúfolt világokon akar játszani. Meg ugye az Innonak is az éri meg, ha minél több világon van egyéni versenyhelyzet (még akkor is, ha valahol szerényebb). A top világokon(V1, El Dorado, Florida) meg amúgy sem lenne észrevehető létszámnövekedés, mert a kevésbé pörgős világokon lévő játékosok túlnyomó többségének már van ezeken karaktere, és eddig is tudtak volna oda koncentrálni. Nem gondolom, hogy véletlen lenne, hogy valaki nem a top világos karakterét preferálja, hanem inkább a másikat.

Az Inno így döntött a világok létrehozásáról, aki regisztrált ezekre, tudta, hogy ez várható. (Nem meggondolatlanul kellene regisztrálni egy új világra, hogy innentől ez lesz a főkarakter, mert utólag azért kisírni, hogy de én nem tudtam hogy ez lesz, már elég necces.) Azt gondolom, hogy aki népes top világon akar játszani már rég ott van fő karakterrel és oda koncentrál. Aki meg még mindig az újabb kevésbé pörgő világokon van, azokat nem kell piszkálni, rég másik világot tolnának ha nem lenne jó nekik ott.

Meg azért ne szúrjunk ki az Inno-val se, hiszen rengeteg pénzt fektetnek a játék fejlesztésébe, amit finanszírozni kell. Így nyilván az a legjobb, ha minél több irányból érkeznek a bevételek. Hálásak lehetünk nekik, hogy annyira törődnek velünk, hogy még új világokat is ilyen sűrűn nyitnak. :)



fejlesztés? mint pl?
Átskinezett szettek, átírt bónuszokkal?
 

Deleted User - 779988

Vendég
Igazság szerint ezeket a világokat meg sem kellett volna nyitni. Ha "hosszabb" távon is életképes világokat szeretnének megnyitni, kb. most nyáron kellett volna nyitni Georgia-t. Persze tudjuk, hogy rövid távon ez több $$$.

Személy szerint nem támogatom az új világok költözését, aki ezekre regisztrált tudhatta, hogy ez lesz a jövőjük hosszabb távon. Nyugodtan lehessen családias világon is játszani, mert ott bagóért is lehet eventgyőztes fegyvereket szerezni, meg tudom érteni aki nem ezeken a zsúfolt világokon akar játszani. Meg ugye az Innonak is az éri meg, ha minél több világon van egyéni versenyhelyzet (még akkor is, ha valahol szerényebb). A top világokon(V1, El Dorado, Florida) meg amúgy sem lenne észrevehető létszámnövekedés, mert a kevésbé pörgős világokon lévő játékosok túlnyomó többségének már van ezeken karaktere, és eddig is tudtak volna oda koncentrálni. Nem gondolom, hogy véletlen lenne, hogy valaki nem a top világos karakterét preferálja, hanem inkább a másikat.

Az Inno így döntött a világok létrehozásáról, aki regisztrált ezekre, tudta, hogy ez várható. (Nem meggondolatlanul kellene regisztrálni egy új világra, hogy innentől ez lesz a főkarakter, mert utólag azért kisírni, hogy de én nem tudtam hogy ez lesz, már elég necces.) Azt gondolom, hogy aki népes top világon akar játszani már rég ott van fő karakterrel és oda koncentrál. Aki meg még mindig az újabb kevésbé pörgő világokon van, azokat nem kell piszkálni, rég másik világot tolnának ha nem lenne jó nekik ott.

Meg azért ne szúrjunk ki az Inno-val se, hiszen rengeteg pénzt fektetnek a játék fejlesztésébe, amit finanszírozni kell. Így nyilván az a legjobb, ha minél több irányból érkeznek a bevételek. Hálásak lehetünk nekik, hogy annyira törődnek velünk, hogy még új világokat is ilyen sűrűn nyitnak. :)

A kezdő játékos regisztráció után választja ki, hogy hol akar új világot kezdeni. Mit lát a kezdő játékos? Jelen esetben azt, hogy "Kentucky" és "Ajánlott világ". (Mindig az legújabb világ az ajánlott!) Mi másra kattintana, hisz ha megnézi a többi világot, nem lát mást, csak az "Átlagos népesség" írást, ami szintén megtalálható "Kentucky" alatt. De tételezzük fel, hogy kicsit otthonosabban mozog az illető az ilyen böngészős játékokban, így tudja, hogy a régebbi világokon sokkal "erősebb" játékosok találhatóak. Ezen az elven pedig nyilván nem "V1-re fog elsőnek belépni.

De mi a helyzet azokkal a kezdő játékosokkal, akik megkérdezték, hogy miért nincs élet, és új világot kezdtek a "top világokon"? 1 hónap játékidő után nem sok tapasztalata van a kasztok, szakmák, játékmódok, játékstílusok közötti különbségekről. Így valószínűleg ugyanazt fogja csinálni, mint az első világán. Valakinek előbb, valakinek utóbb ez unalmas lesz. És lehet, nem lesz neki már elég a "pörgős" élet.


Volt az INNOGames-nek valódi fejlesztése, de azok is évente/ 2 évente egyszer jönnek. Behozták az eventeket, évek óta nem változtak lényegi elemekben, de újak se jöttek. Behozták a mini eventeket, ahol gyűjtögetni kell x dolgot, de ebben se sok változtatás volt. Hozzák az újabbnál újabb szetteket, de nézd meg többségét. Rengeteg olyan tárgy van, ami egy az egybe ugyan az, csak más színben. A kinézetükről meg ne is beszéljük...

Egyedül a kalandokba tolnak nagyobb erőforrást, de ez közel se elég semmire.

MPI-ról meg még nem is beszéltük.
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

Krisztoph Snow

Író
The West Csapat
Game Master
Wiki szerkesztő
Like Master
Támogatnám és kedvelem az ötletet, ha szabad akkor én is.
smile.png


Viszont egy ötlettel megdobva, ami az alábbi lenne: /Persze csupán javaslat/

Kiegyensúlyozván a játékosok mozgási lehetőségét azzal állnék elő, tanulva a flo-eldo költözési gikszerből, miszerint majdnem mindenki csak floridát preferálta költözési célkitűzésül az lenne a javaslatom, amire, már korábban is gondoltam egyik társammal, hogy...

Amelyik világról feloldják a költözési lehetőséget akkor egyenes út lehessen a következő világig, írok egy példát, hogy jobban megértsétek, mire is gondolok:

Példa:

Georgiáról >>> Floridára
Hawaiiról >>> El Doradora
Iowáról >>> Világ 1-re

...De hozzáteszem ezeket tényleg csak példának írtam. Ha lehetne más megoldást találni én azt is teljes szívből támogatom!!!
smile.png


Jacket és Kentet direkt nem írtam, mert azok, még valóban a legújabb világok.

Köszönöm szépen a lehetőséget a kommentre.
smile.png
 

Mr. T.

THE DEVIL
Ezzel az a baj Krisz, h úgyse fogsz tudni találni olyan verziót, ami mindenkinek tetszene.. ha marad ez a 3 szerver cél-világnak, akkor nem korlátoznám le, h csak ide/oda mehetnek az emberek.. :)

Egyébként a bárhonnan-bárhova is jó ötlet, de ott belevinnék egy olyan korlátozást, h a költözés után 'x' ideig nem költözhetsz újból még rögért sem. Így elkerülnék az "itt+ott megszedtem magam és továbbállok" részt.
 

DeletedUser18006

Vendég
Tamogatom es az innonak is be kellene latnia hogy ezzel ok nyernenek a legtobbett...pont azert emik fel lettek sorolva...kotozessel kinyilik az inno rog zsakja is...
 

deluigi

Well-Known Member
@krisz: bugos volt az Eldora koltozes hosszu ideig, igy mindenkinek "kenytelen" volt Flora koltoznie (meg V1-re, de oda kevesebben)
@Mr. T. : ez a korlatozas letezik, nem kell bevezetni :)
 

Robert117

Legendary player (Retired)
Am ellentmondás is van az első és utolsó bekezdés között, de az már mellékes.

Persze, hogy ellentmondás van benne, mivel 3 vélemény is megjelenik a hozzászólásomban egyszerre; a közvélekedés, a saját vélemény és az irónia is.
Azt veszem észre többen nem tudták ezt felismerni és a helyén kezelni. De a célját elérte, talán adott egy kis lendületet a témának, és ilyen helyzetben sokat számíthat az ezzel foglalkozó játékosok aránya.
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent