Költözés - kibeszélő

DeletedUser

Vendég
http://www.westforts.com/

a listaával mi lesz? pl ha v8 on első vagyok a 2.300.000 pontom megmarad? ha megyek v1 re?

és ha jól értem nem lehet visszaköltözni a v8 ra csak v1 marad és kész (ileltve a nevesített világok)

Ahogy krcsirke megírta, a westforts.com-hoz az InnoGamesnek semmi köze, innentől csak rajtuk áll, hogy érdekli-e őket a legkisebb mértékben is az, hogy te hova költöztél. Jól érted, a V8-ra nem lehet visszaköltözni.
 

DeletedUser

Vendég
Üdvözletem!

Tudomásul veszem, hogy egyelőre csak bizonyos világok között áll fenn a költözési lehetőség, de szeretném tudni hogy a közeljövőben Arizona-Buffalo-Colorado világok közötti lesz-e lehetőség a vándorlásra?
Én Arizonáról szeretnék átköltözni Buffalora, de sajnos ez most nem lehetséges, de mondjuk 3-4 hónap múlva lehetséges lesz e?
Köszönöm a válaszukat.

Üdvözlettel
Cortez Valdes
 

DeletedUser11010

Vendég
Költözés

köszia választ

még 1 kérdés ha a páromnak is van karia és ő ott van(v1) más néven én költözhetek oda más városba?



Ahogy krcsirke megírta, a westforts.com-hoz az InnoGamesnek semmi köze, innentől csak rajtuk áll, hogy érdekli-e őket a legkisebb mértékben is az, hogy te hova költöztél. Jól érted, a V8-ra nem lehet visszaköltözni.
 
köszia választ

még 1 kérdés ha a páromnak is van karia és ő ott van(v1) más néven én költözhetek oda más városba?

Én úgy jártam a 3as világon, hogy e miatt kizártak. Párom is játszik ott meg én is. Egy gép volt, én kiléptem, ő belépett, egy IP cím, jött a kizárás. Szerencsére nemrég laptophoz is jutottunk és egyszerre is be voltunk jelentkezve és chateltünk is. Egy heti levelezés, könyörgés és a bizonyítékok folyamatos ismétlése kellett, hogy visszaengedjenek. Szóval óvatosan! Ő most már csak a laptopról én meg csak a pcről jelentkezek be, nehogy megint gyanúba keveredjünk :(
 

DeletedUser

Vendég
"a Világ 2-8 között a regisztrációt lezártuk."

Hát, így lehet mesterségesen meggyorsítani a szerverek pusztulását :)
V2-vel tudnék vitatkozni, mert ott mindne regisztráló aktív tag lett, azaz ott nőtt az aktivitás csak, v4-nél még oké, ott végig csökkenő a tendencia, viszont ezzel egy olyan világra is kiírták a "halál" táblát, ami nem érdemelte ki (de a készitők tudják) :P:whistle:
 

DeletedUser

Vendég
Ő azt kérdezi hogy a jövőben lehetséges lesz-e a neves világok közti költözés.

, de szeretném tudni hogy a közeljövőben Arizona-Buffalo-Colorado világok közötti lesz-e lehetőség a vándorlásra?

És erre írtam neki, hogy Arizónáról nem lehet költözni, mivel van képességpont-vásárlási lehetőség. (majd talán Dakotára valamikor) Mivel még nincs aktiválva a neves világokon ez az opció, viszont kankalin azt írta, hogy nem lehetséges, ergo a jövőben sem lehet. (hacsak nem találnak ki valami okosat a németek :D)
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser11010

Vendég
Költözés

laptop+ pc oks de 1 ruter van nem? ipt az osztja akkor ip cim marad nem?
mert én megnéztem és úgyanaz mindkét gépről

szóval ez nem jó


Én úgy jártam a 3as világon, hogy e miatt kizártak. Párom is játszik ott meg én is. Egy gép volt, én kiléptem, ő belépett, egy IP cím, jött a kizárás. Szerencsére nemrég laptophoz is jutottunk és egyszerre is be voltunk jelentkezve és chateltünk is. Egy heti levelezés, könyörgés és a bizonyítékok folyamatos ismétlése kellett, hogy visszaengedjenek. Szóval óvatosan! Ő most már csak a laptopról én meg csak a pcről jelentkezek be, nehogy megint gyanúba keveredjünk :(
 

DeletedUser

Vendég
V2-8 lezárva. Ez ok, de akkor V1 miért nem? Ha az lesz az egyetlen világ ahonnan költözni lehet, akkor mi értelme a költözésnek? Az hogy V1 kihaljon és csak gyors világok legyenek? Annak mi értelme?
 

krcsirke

el pollo diablo
V2-8 lezárva. Ez ok, de akkor V1 miért nem? Ha az lesz az egyetlen világ ahonnan költözni lehet, akkor mi értelme a költözésnek? Az hogy V1 kihaljon és csak gyors világok legyenek? Annak mi értelme?

Oda is lehet költözni, mint akár Arizónára, Buffalora és Colora.
 

DeletedUser1798

Vendég
Üdvözletem!

Tudomásul veszem, hogy egyelőre csak bizonyos világok között áll fenn a költözési lehetőség, de szeretném tudni hogy a közeljövőben Arizona-Buffalo-Colorado világok közötti lesz-e lehetőség a vándorlásra?
Én Arizonáról szeretnék átköltözni Buffalora, de sajnos ez most nem lehetséges, de mondjuk 3-4 hónap múlva lehetséges lesz e?
Köszönöm a válaszukat.

Üdvözlettel
Cortez Valdes

Cortez!

Ari-ról Buff-ra tuti nem fogsz tudni költözni a jövőben sem, mert Ari full prémes, míg Buff nem. Buff-on nem lehet tuli és képesség pontot venni. Max majd Dako-ra tudsz menni.

Kankalin!

Nekem ebből az jön le, hogy a V1-et a neve miatt és mint utolsó 2 órás világot tartjátok meg + a neves szerókat a jövőben.
Viszont van egy sanda gyanum, hogy a neves világokról nem is lehet majd költözni :) Így West 2.0 érkezésével pláne :)
 

DeletedUser13044

Vendég
szerintem az összes szervert le kéne zárni kivéve a neveseket!Oda jöjjenek az újak, ne a régi világokra!
 

DeletedUser

Vendég
Én Arizonáról szeretnék átköltözni Buffalora, de sajnos ez most nem lehetséges, de mondjuk 3-4 hónap múlva lehetséges lesz e?

Ahogy többen megírták már, Arizonáról biztosan nem lehet költözni majd Buffalora, mert előbbin vehettél képességeket (mindegy, hogy valójában vettél-e).
Buffalo és Coloradoról pedig attól függ, hogy lesz-e valaha költözés, hogy hogy alakul a játékosszám..

még 1 kérdés ha a páromnak is van karia és ő ott van(v1) más néven én költözhetek oda más városba?

Persze, csak figyelj oda, hogy ne lépjetek be egymás helyett.

...szóval ez nem jó

Egy gépről is lehet többen játszani, feltéve, hogy mindig csak a tulajdonos lép be a karakterrel. Ha két gép van akkor még jobb, de nem mondom meg, hogy miért :D

Ez ok, de akkor V1 miért nem? Ha az lesz az egyetlen világ ahonnan költözni lehet, akkor mi értelme a költözésnek? Az hogy V1 kihaljon és csak gyors világok legyenek? Annak mi értelme?

Próbáld meg elolvasni még egyszer a kiírást, kérlek. V1-től V8-ig mindenhonnan lehet költözni, nem is értem, hogy mit akarsz mondani igazából..

Nekem ebből az jön le, hogy a V1-et a neve miatt és mint utolsó 2 órás világot tartjátok meg + a neves szerókat a jövőben.
Viszont van egy sanda gyanum, hogy a neves világokról nem is lehet majd költözni :) Így West 2.0 érkezésével pláne :)

Fogalmam sincs mit hoz a jövő, most nem lehet a neveseken költözködni..

szerintem az összes szervert le kéne zárni kivéve a neveseket!Oda jöjjenek az újak, ne a régi világokra!

Egyetlen régi világra tudnak regisztrálni, a V1-re, a többire nem. Már ez is zavar? :)
 

DeletedUser2234

Vendég
még mindig nagy szemétségnek tartom, hogy a nehezen megszerzett jelentéseket ezentúl senki sem fogja látni és én sem.

Biztos sok embernek fontosak ezek is. Nekem is, mert ez mutatja, hogy mennyi munka van a kariban.

Nem igaz, hogy olyan nehéz lett volna a jelentéseket is áttenni.
 

DeletedUser

Vendég
...

Ja persze, zárják az összes régit nem? :mad:És akkor csinálnának olyat ami még a régi 2 órás munkaidővel megy? ahol nem lehet rögért képességet venni, és még sorolhatnám a rosszabbnál rosszabb fejlesztéseket, ami miatt nem vagyok új szerón (arizónán csak templomomat építem):D

Arra azért kíváncsi lennék hogy mi az a bizonyos létszám ami alatt törlik a szerókat? Bár azzal hogy nem lehet regisztrálni sok világra halálra ítélték rögtön, de még is kb mennyi idő van költözni? Mert így hogy talán még volt aki regisztrált még így is rohamosan fogynak az emberek :)
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
Arra azért kíváncsi lennék hogy mi az a bizonyos létszám ami alatt törlik a szerókat? Bár azzal hogy nem lehet regisztrálni sok világra halálra ítélték rögtön, de még is kb mennyi idő van költözni? Mert így hogy talán még volt aki regisztrált még így is rohamosan fogynak az emberek :)

Nincs ilyen konkrét szám, és szerintem nem is lesz. Akkor zárnak le világokat, ha már a működési költséget sem termelik ki, ez viszont világonként változó, hogy mikor áll be, hiszen világonként más és más a röghasználók száma, azok elhivatottsága, stb.
Az elmúlt 2 hónapban alig volt olyan nap, amikor a V2-8 között több regisztráció lett volna, mint törlés, azaz szinte folyamatosan negatívban zártak ezek a világok. Így viszont nem értem, hogy miért hiszitek azt, hogy majd ez a regisztráció lezárás teszi tönkre az adott világokat.. :)
 

DeletedUser

Vendég
Miért hisszük? Ha nem lesz új játékos akkor még gyorsabban elfogyunk :P, lehet még kihúztuk volna pl 1 évig, de így nem sok esélyünk van. Bár nekem mind1, én költözök, de azért kíváncsi vagyok milyen sors vár azokra akik maradnak. Meghalnak az unalomtól, és idővel törlik őket :laugh:, sztem a legtöbb helye már most sincsenek jó erődharcok, meg ilyenek :)

És mennyi az a bizonyos működési költség? :unsure:
 

DeletedUser11373

Vendég
Szisztok

Mivel nem úgy sikeredett a költözési séma, amint ahogy azt a kis v3as csapattal terveztük, így csinálnék egy kis közvéleménykutatást. nem nagyon találtam jobb helyet neki...

Az lenne a kérdésem, hogy a számozott szerókról ki az aki jön még v1re a 300+os párbajszintűek köréből? Mi megyünk ez már tuti. JÓ lenne ha nyilatkoznának a párbajokat szerető fórumozók.
 
Fent