Költözés - kibeszélő

DeletedUser13096

Vendég
még mindig nagy szemétségnek tartom, hogy a nehezen megszerzett jelentéseket ezentúl senki sem fogja látni és én sem.

Biztos sok embernek fontosak ezek is. Nekem is, mert ez mutatja, hogy mennyi munka van a kariban.

Nem igaz, hogy olyan nehéz lett volna a jelentéseket is áttenni.

Te a jelentéseket gyűjtöd? :O
 

DeletedUser13790

Vendég
Te a jelentéseket gyűjtöd? :O

Ő mindent gyűjt jó barátom és én is szintén gyűjtök mindent szóval eléggé sz@r lesz számomra hogy 2 évi munkám kárba vész ha költözök lehet nem költözök inkább majd a fejlesztők törölnek hogy legyen munkájuk:P
 

DeletedUser13096

Vendég
Ekkora probléma hogy a jelentések törlődnek? Ha elértél valamit az úgyis ott lesz a statisztikádban és az eredményeknél... :)
 

DeletedUser13790

Vendég
Ekkora probléma hogy a jelentések törlődnek? Ha elértél valamit az úgyis ott lesz a statisztikádban és az eredményeknél... :)

Mondjuk igaz de nem tudod felmutatni mert nem lesz eredményed csak 1 lesz a sok közül az eredmények fülben:)
 

DeletedUser

Vendég
Nekem is van pár szép jelentésem régről, anno örültem is neki, nyilvánosra állítottam, hogy megmaradjon, de azóta eszembe se jutott megnézni őket. :D
Ha nagyon fontos a jelentés, akkor még mindig megoldható, hogy printscreen, szépen megvágni, fel egy képfeltöltőre aztán mehet a link a profilra.
 

DeletedUser14268

Vendég
Nem tudok v8-ról átköltözni máshova mert már a választható világokon már vagyok. :(
Ki fogja megtéríteni a kárt, időt amit belefektettem a játékba? 120-as a karakterem ott.
Ha indulna új világ csak oda tudnék átköltözni.
 

DeletedUser

Vendég
[SPOIL]
Nem tudok v8-ról átköltözni máshova mert már a választható világokon már vagyok. :(
Ki fogja megtéríteni a kárt, időt amit belefektettem a játékba? 120-as a karakterem ott.
Ha indulna új világ csak oda tudnék átköltözni.
[/SPOIL]

A 120 -as karakter megmenthető, ha törlöd a másik karaktered, és úgy oda költözöl.
Amúgy a jelentéseim nekem is hiányozni fognak.
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser13096

Vendég
Nem tudok v8-ról átköltözni máshova mert már a választható világokon már vagyok. :(
Ki fogja megtéríteni a kárt, időt amit belefektettem a játékba? 120-as a karakterem ott.
Ha indulna új világ csak oda tudnék átköltözni.

Nem értem milyen kár ér mert nem tudsz költözni.
Ráadásul az Inno nem kényszerített arra hogy regisztrálj minden neves világra. :D
 

DeletedUser

Vendég
Előre megmondják ha egy világot törölni fognak, vagy csak :whistle: kikapcsolják a szervert?
 

DeletedUser

Vendég
Nekem a telegramjaim fognak hiányozni, még az első levelem is megvan, amibe pl azt beszélem egyik ismerősömmel hogy 3as szinten hogy párbajozzak hova célozzak, mert mindenki elver :laugh:
 

DeletedUser2234

Vendég
Ekkora probléma hogy a jelentések törlődnek? Ha elértél valamit az úgyis ott lesz a statisztikádban és az eredményeknél... :)

gyűjtő vagyok és szoktam nézegetni a jelentéseket, mert némelyiknek múltja van.
pl. Egy törölt barátra emlékeztet, mert segített, hogy megszerezzem, stb.

gyűjtő vagyok, nekem ez fontos.
 

DeletedUser

Vendég
Előre megmondják ha egy világot törölni fognak, vagy csak :whistle: kikapcsolják a szervert?

Ezt már szerintem többször, több helyen leírtam, de íme ismét:
Természetesen szólni fogunk, jóval előtte, hogy mindenki értesüljön a dologról, és legyen ideje költözni.
Aki tojik a felhívásra, azt megpróbáljuk majd automatikusan átpakolni egy általunk választott szerverre (ha ott nincs karaktere) a szerver bezárásakor.
 

DeletedUser1539

Vendég
Nem értem milyen kár ér mert nem tudsz költözni.
Ráadásul az Inno nem kényszerített arra hogy regisztrálj minden neves világra. :D

Ne haragudj, de az innonak jól jött, h. több világban is aktívan játszunk, rögöt veszünk, használunk. Vajon miért van a belépés úgy megcsinálva, h. az épp aktuálisan javasolt világ van az egérnél? Pont azért, h. reggelj oda is...

S igen, kár ér azzal, hogy ami időt, pénzt a játékba fektettem- most kidobhatom az ablakon. Pont hogy arról volt szó az elején, h. itt nem lesz vége a játéknak, mint egyes más játékoknál...
Amellett sok egyéb is- de ezeket is leírták korábban.
 

DeletedUser

Vendég
... Pont hogy arról volt szó az elején, h. itt nem lesz vége a játéknak, mint egyes más játékoknál...
Amellett sok egyéb is- de ezeket is leírták korábban.

Ilyet senki sem mondott, legalábbis a mi részünkről biztosan. Ez mindig is probléma volt ebben a játékban, hogy soha sincs vége, nincs semmi, ami után a 10-20 megnyitott világ bezárulna, és mindig is ott volt az ötletek között, hogy kell valami végjáték.

Ezt a "kár ér engem" szöveget sem biztos hogy értem, bár nem te vagy az első, aki ezzel jön, és azt hiszem nem fogok rá értelmes választ sem kapni rá soha. Cséj károsul, mert sajnálja a jelentéseit, de milyen anyagi kár ér téged? Megvettél egy szolgáltatást, amit azonnal meg is kaptál. Addig kellene mennie a szervernek, amíg meg nem unod rajta a játékot? Fizeted addig is a szerver költségeit? És az alkalmazottak bérét?
 

DeletedUser

Vendég
Melyik világra érdemes költözni??? olyan világra akarok ahol később sokan lesznek:)
 

DeletedUser

Vendég
Én benne vagyok . Szerintem nagyon jó hogy lehet menni más világra...mivel én erödharcos vagyok ennek csak örülni tudok..
 

DeletedUser11010

Vendég
Költözés

Oké nem is kell informatikus a végzetségem :)
Illetve Moderátor és fejlesztő vagyok msáik játékban tudom mit néznek ha csalókat keresnek, gondolom ti is hasonlót:)


de spec az hogy te lépj be a sajátodba azt nem egyszerü nézni
mert pl ha aszonyka melleted ül belépsz a sajátodba majd kilépsz már lép is a sajátba szóval :D:D

na de lehet látni azért hogy 1 emberé e a kari(van rá mod) :D:D


Ahogy többen megírták már, Arizonáról biztosan nem lehet költözni majd Buffalora, mert előbbin vehettél képességeket (mindegy, hogy valójában vettél-e).
Buffalo és Coloradoról pedig attól függ, hogy lesz-e valaha költözés, hogy hogy alakul a játékosszám..



Persze, csak figyelj oda, hogy ne lépjetek be egymás helyett.



Egy gépről is lehet többen játszani, feltéve, hogy mindig csak a tulajdonos lép be a karakterrel. Ha két gép van akkor még jobb, de nem mondom meg, hogy miért :D



Próbáld meg elolvasni még egyszer a kiírást, kérlek. V1-től V8-ig mindenhonnan lehet költözni, nem is értem, hogy mit akarsz mondani igazából..



Fogalmam sincs mit hoz a jövő, most nem lehet a neveseken költözködni..



Egyetlen régi világra tudnak regisztrálni, a V1-re, a többire nem. Már ez is zavar? :)
 

DeletedUser

Vendég
Ha most én V2-n gyűjtögetem a barátság pontokat és átmegyek egy másik világra, de a játékos aki az én linkemről regelt az meg ottmarad még, akkor én attól még kapom továbbra is a pontokat? Illetve ugyanez, hogyha nem ugyanarra a világra költözünk át?
 
Fent