Költözés - kibeszélő

DeletedUser

Vendég
Ha most én V2-n gyűjtögetem a barátság pontokat és átmegyek egy másik világra, de a játékos aki az én linkemről regelt az meg ottmarad még, akkor én attól még kapom továbbra is a pontokat? Illetve ugyanez, hogyha nem ugyanarra a világra költözünk át?

És akkor most némi információ a karakter költözésről.
....

Fontos megjegyezni még, hogy a költözés közben a "meghívások" is megszűnnek, azaz a költözés után már nem fogsz barátságpontokat kapni a meghívott játékosokra!

....

Nem, pontokat sehogyan sem fogsz már kapni miután elköltöztél.
 

DeletedUser

Vendég
Mennyire kötelező elköltözni V8-ról, mert az a hír terjeng, hogy meg fog szűnni!
 

DeletedUser15701

Vendég
Belépési gondok v8

Egy gondom akadt!Nem tudok belépni a v8-as felhasználómba, hogy átköltöztessem a felhasználómat!Kérem csináljanak valamit vagy mondják el, hogy mi történt!

Köszönöm!


joncsi
 

Lacx

Gold Rush Winner 2023 & 2x
Speed győztes 2022
Az lenne a kérdésem, hogy a neves világok közül melyik hasonlít a legjobban a V4-re ? Azért kérdem mert a rövidített munkaidő miatt szeretnék odamenni valamelyikre :)) És lehetőleg olyanra, ahol nem lehet kép pontot venni..
 

DeletedUser11844

Vendég
Sziasztok!

Én azt szeretném kérdezni hogy mennyi időnk van költözni?
Ugyanis v8-on egy csomó termékemet fel kell vennem piacon, ráadásul még törölhetek le buffaloról.

És ha nem sikerülne most, mikor lehet később?

köszönöm előre is :)
Muri
 

DeletedUser2234

Vendég
Sziasztok!

Én azt szeretném kérdezni hogy mennyi időnk van költözni?
Ugyanis v8-on egy csomó termékemet fel kell vennem piacon, ráadásul még törölhetek le buffaloról.

És ha nem sikerülne most, mikor lehet később?

köszönöm előre is :)
Muri

koma, te nem költözhetsz V8-ról :)
 

DeletedUser4479

Vendég
Az lenne a kérdésem, hogy a neves világok közül melyik hasonlít a legjobban a V4-re ? Azért kérdem mert a rövidített munkaidő miatt szeretnék odamenni valamelyikre :)) És lehetőleg olyanra, ahol nem lehet kép pontot venni..

v1-en és coloradon játszok. Colorado pl. nincs képességpont rögért, de minden másban olyan mint a v1. Coloradot javaslom, de ha vannak okosabbak tőlem, majd válaszolnak:)
 

DeletedUser11844

Vendég
koma, te nem költözhetsz V8-ról :)

Szia Cséj!:)) Egyenlőre csak megkérdeztem, de előbb-utóbb el kell hagyni a régi szép emlékeim világát. :( Nekem is fáj, mert rengeteg közös élményünk volt, cimbora :)

de ha már tényleg bezár a bazár, akkor oda megyek, ahol még akad pár a régi csapatból :)
 

DeletedUser2234

Vendég
Szia Cséj!:)) Egyenlőre csak megkérdeztem, de előbb-utóbb el kell hagyni a régi szép emlékeim világát. :( Nekem is fáj, mert rengeteg közös élményünk volt, cimbora :)

de ha már tényleg bezár a bazár, akkor oda megyek, ahol még akad pár a régi csapatból :)

én is úgy fogok dönteni :) de csak akkor fogok menni, ha már tényleg muszáj lesz
 

DeletedUser

Vendég
lacx mondta:
Az lenne a kérdésem, hogy a neves világok közül melyik hasonlít a legjobban a V4-re ? Azért kérdem mert a rövidített munkaidő miatt szeretnék odamenni valamelyikre ) És lehetőleg olyanra, ahol nem lehet kép pontot venni..

Ha rövid munkaidőt szeretnél én Coloradót ajánlom, ott van a legtöbb játékos az összes költözésre kijelölt szerveren és a minőségre sem lehet panasz :) Pontokat nem lehet venni, egyedül energiatöltés prém van ami olyan sokat nem dob a prémeseken.
 

DeletedUser14268

Vendég
Nem értem milyen kár ér mert nem tudsz költözni.
Ráadásul az Inno nem kényszerített arra hogy regisztrálj minden neves világra. :D

Azokra a világokra már régen beregisztráltam ahova lehetne még költözni.
Abban ér engemet kár, hogyha törlődik a karakterem v8-on. 120-as vagyok, nagyon sok idő is munka lett belefektetve 2 órás munkaidővel 120-as szintet elérni nagyon sokáig tart.
 

DeletedUser

Vendég
[SPOIL]
...
...
Fontos megjegyezni még, hogy a költözés közben a "meghívások" is megszűnnek, azaz a költözés után már nem fogsz barátságpontokat kapni a meghívott játékosokra!
...
[/SPOIL]
Nem, pontokat sehogyan sem fogsz már kapni miután elköltöztél.

De ha elköltözök egy másik világra, akkor az oda meghívottak után már kapok barátságpontokat?

[SPOIL]Bocsi az értetlenkedésért.. Eredetileg úgy értettem, hogy kapok; csak a "sehogyan sem fogsz kapni" elbizonytalanított, gondoltam inkább megkérdem.[/SPOIL]
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser7360

Vendég
A régi meghívottjaid után nem fogsz kapni pontot ha elköltözöl.
 

DeletedUser13096

Vendég
Azokra a világokra már régen beregisztráltam ahova lehetne még költözni.
Abban ér engemet kár, hogyha törlődik a karakterem v8-on. 120-as vagyok, nagyon sok idő is munka lett belefektetve 2 órás munkaidővel 120-as szintet elérni nagyon sokáig tart.

Már miért törlődne?
 

DeletedUser

Vendég
De ha elköltözök egy másik világra, akkor az oda meghívottak után már kapok barátságpontokat?

[SPOIL]Bocsi az értetlenkedésért.. Eredetileg úgy értettem, hogy kapok; csak a "sehogyan sem fogsz kapni" elbizonytalanított, gondoltam inkább megkérdem.[/SPOIL]

Igen, ha oda meghívsz új játékosokat, rájuk már fogsz pontokat kapni.
 

DeletedUser

Vendég
Hello!

Nekem egy olyan kérdésem lenne, hogyha jól értem, akkor a költözés most még nem szükséges, mennyi időnk van rá? Mivel én mindig megcsinálom a heti küldetés sort a kötvényért. Na most, ha kitalálják, hogy csütörtökig kell, akkor pl. ha átmegyek az nap, a hétfőtől-szerdáig kipipálásra került napok gondolom elvesznek. És ha mondjuk szombaton megyek át, már kész a hetem, akkor is megkapom érte majd a végén a plusz kötvényeket?
2 db két órás és 1 db 1 munkaórás karakterem van. Szeretném a 2 munkaórásokat meghagyni így, de ha jól értem, ez is lehetetlen, mivel az egyiket tudom csak a Világ1-be áttenni, a másik mindenképpen 1 órásba kerül majd...
Buffalo és az új szerver kilőve, egyiken öcsém, másikon én játszom, akkor marad a Világ 1 és az Arizona, igaz?

Érdekessés, hoyg Chrome-al, a bejelentkezési oldal már csak azokat a világokat mutatja, ahova költözni lehet, így sem a Világ4 sem a Világ5 számomra most nem látható... :(
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:
Fent