Kérdések és válaszok

Gungnir

New Member
Sziasztok! Lehet valahol megtalálható csak én vagyok béna, de az lenne a kérdésem, hogy milyen bevitt pont követelmények vannak templom építéshez. A kérdésem egész pontosan arra irányul, hogy növekszik a követelmény / templom szint?

Pl. Ezzel a bevitt ponttal hanyas templomot tudnék építeni?
Jelenlegi pontjaim
 

Etheryon

Veteran Member
Speed győztes 2022
Sziasztok! Lehet valahol megtalálható csak én vagyok béna, de az lenne a kérdésem, hogy milyen bevitt pont követelmények vannak templom építéshez. A kérdésem egész pontosan arra irányul, hogy növekszik a követelmény / templom szint?

Pl. Ezzel a bevitt ponttal hanyas templomot tudnék építeni?
Jelenlegi pontjaim
Templom szint x15-29 , ha jól tudom a képlet. 15 ponttal nő a templom eléréséhez szükséges bevitt pont minden templom szintlépéskor.
Jelenleg 218as templomot érsz el, maximum.
 

ChickenMcGuy

Community Manager
The West Csapat
Community Manager
Ebben a kalandban: https://wiki.the-west.hu/wiki/Helytelen_sörfőzés miért nem tudok továbbjutni? Elfogadom az "Erjesztés" kalandot, de ott megáll a tudomány. A lezáráshoz szükséges "Hozz..." kalandot nem adja be a kalandosztó, pedig van pohár vizem és lisztem is. Mi lehet a megfejtés?

Rendelkezel valóban a megfelelő termékekkel? Liszt esetén a Gabonaőrlés munka által adott Liszt
flour.png
szükséges.
 

Zaszi

Veteran Member
Üdv.

Másnak sem jelennek meg a Szent Patrik-os küldetések?

Sem Eldon,V1-en, Floridán sincs sem a szellemvárosban , wap faluban sem....

Ezek:
Üdv. Ha megszerezted a teljes ír parádé szettet, nem is fog megjelenni több kaland, mert minden szett darab csak 1x szerezhető meg.
 

Csatolmányok

  • parádé.jpg
    parádé.jpg
    27,1 KB · Megtekintések: 6

Lacx

2x
Speed győztes 2022
Az jutott eszembe, hogy IFBCre a részvételi díj miatt egy off csapatot létre kellene hozni. Akik csatlakoznak azok nem számíthatnának jó harcra, ugyanis OFF csapat lenne, aminek a lényege hogy csak elküldjük a karit a harcra... Valakinek lenne kedve? 50 ember kell a csapathoz, máskülönben egyénileg kellene jelentkezni és valami random csapatnak nem szívesen rontanám el a játékát -1 emberként... :)
 

Pedro José Donoso

Veteran Member
Az jutott eszembe, hogy IFBCre a részvételi díj miatt egy off csapatot létre kellene hozni. Akik csatlakoznak azok nem számíthatnának jó harcra, ugyanis OFF csapat lenne, aminek a lényege hogy csak elküldjük a karit a harcra... Valakinek lenne kedve? 50 ember kell a csapathoz, máskülönben egyénileg kellene jelentkezni és valami random csapatnak nem szívesen rontanám el a játékát -1 emberként... :)
Offként talán még be is regisztrálnék :D
 
Fent