Kérdések és válaszok

senki600

Egy vasútbarát
Én vagyok buta, vagy tényleg előfordulhat, hogy a világok közt 1-2 másodperc eltérés lehet? (viszonyítási alap: szerveridő+a számítógép által mutatott, alapidőhöz képest 6 másodpercet késő óra) Geón és Oregonon ugyanannyi volt az eltérés, Eldón 1 másodperccel kevesebb. Tudom senkit se érdekel, de tele vagyok felesleges energiákkal
 

ChickenMcGuy

Community Manager
The West Csapat
Community Manager
Én vagyok buta, vagy tényleg előfordulhat, hogy a világok közt 1-2 másodperc eltérés lehet? (viszonyítási alap: szerveridő+a számítógép által mutatott, alapidőhöz képest 6 másodpercet késő óra) Geón és Oregonon ugyanannyi volt az eltérés, Eldón 1 másodperccel kevesebb. Tudom senkit se érdekel, de tele vagyok felesleges energiákkal

Utána járunk ennek a hibának, hogy mi okozhassa, szíves türelmeteket kérjük addig is.
 

kisrigi

Active Member
Sziasztok!

A sarlatán szakma receptjeinek nézegetésekor vettem észre, hogy a Különleges ital című kalandsorban szerezhető meg a gyümölcslé, de a 14. születésnapi torta is. Ez a kaland, a többi születésnapi kalandhoz hasonlóan megismételhető idén? Ergo tavaly júniusban regisztrált játékos megszerezheti idén a 14. születésnapi tortát és a gyümölcslé receptet?
 

Ghost of Red James

Well-Known Member
Sziasztok!

A sarlatán szakma receptjeinek nézegetésekor vettem észre, hogy a Különleges ital című kalandsorban szerezhető meg a gyümölcslé, de a 14. születésnapi torta is. Ez a kaland, a többi születésnapi kalandhoz hasonlóan megismételhető idén? Ergo tavaly júniusban regisztrált játékos megszerezheti idén a 14. születésnapi tortát és a gyümölcslé receptet?

Tavalyi évből kiindulva igen.
 

Lacx

2x
Speed győztes 2022
Jók ezek a bónuszok, de igazából mi értelme?

  • +25% munkamotiváció
  • +25% találati esély
  • +25% életerő regeneráció
  • +20% fizetség munkákból

Ezzel csak pénzt lehet farmolni, bár oda is kellene szerencse, szóval ahhoz is elég gyenge... találati esélyhez felesleges a munkamotiváció.
Aminek lenne értelme az a TP bónusz.


Ha értelmet keresünk akkor: pénz,szerencse,MUNKAPONT,motiváció -----------tapasztalat,motiváció,ép regen vagy munkapont,fizetség

De így hogy szerencse sincs meg tp sincs, semmit nem ér.
 

Etheryon

Veteran Member
Speed győztes 2022
Jók ezek a bónuszok, de igazából mi értelme?

  • +25% munkamotiváció
  • +25% találati esély
  • +25% életerő regeneráció
  • +20% fizetség munkákból

Ezzel csak pénzt lehet farmolni, bár oda is kellene szerencse, szóval ahhoz is elég gyenge... találati esélyhez felesleges a munkamotiváció.
Aminek lenne értelme az a TP bónusz.


Ha értelmet keresünk akkor: pénz,szerencse,MUNKAPONT,motiváció -----------tapasztalat,motiváció,ép regen vagy munkapont,fizetség

De így hogy szerencse sincs meg tp sincs, semmit nem ér.
Durva hogy te még bármilyen frissítésben az értelmet keresed.
 

ChickenMcGuy

Community Manager
The West Csapat
Community Manager
Jók ezek a bónuszok, de igazából mi értelme?

  • +25% munkamotiváció
  • +25% találati esély
  • +25% életerő regeneráció
  • +20% fizetség munkákból

Ezzel csak pénzt lehet farmolni, bár oda is kellene szerencse, szóval ahhoz is elég gyenge... találati esélyhez felesleges a munkamotiváció.
Aminek lenne értelme az a TP bónusz.


Ha értelmet keresünk akkor: pénz,szerencse,MUNKAPONT,motiváció -----------tapasztalat,motiváció,ép regen vagy munkapont,fizetség

De így hogy szerencse sincs meg tp sincs, semmit nem ér.

Változatos bónuszok vannak tervben jelenleg a következő bónusz hétvégére is. Így elképzelhető, hogy hamarosan ismételten lesz egy olyan hétvége, amikor TP bónusz is lesz.
 
Fent