Kérdések és válaszok

Lacx

Gold Rush Winner 2023 & 2x
Speed győztes 2022
Változatos bónuszok vannak tervben jelenleg a következő bónusz hétvégére is. Így elképzelhető, hogy hamarosan ismételten lesz egy olyan hétvége, amikor TP bónusz is lesz.
Értem én hogy változatosság. De ennek így sajnos nincs sok értelme (számomra), lehet valakinek tetszik, de a többség szerintem tpt akart volna.
 

Gungnir

New Member
Sziasztok! Lehet valahol megtalálható csak én vagyok béna, de az lenne a kérdésem, hogy milyen bevitt pont követelmények vannak templom építéshez. A kérdésem egész pontosan arra irányul, hogy növekszik a követelmény / templom szint?

Pl. Ezzel a bevitt ponttal hanyas templomot tudnék építeni?
Jelenlegi pontjaim
 

Etheryon

Veteran Member
Speed győztes 2022
Sziasztok! Lehet valahol megtalálható csak én vagyok béna, de az lenne a kérdésem, hogy milyen bevitt pont követelmények vannak templom építéshez. A kérdésem egész pontosan arra irányul, hogy növekszik a követelmény / templom szint?

Pl. Ezzel a bevitt ponttal hanyas templomot tudnék építeni?
Jelenlegi pontjaim
Templom szint x15-29 , ha jól tudom a képlet. 15 ponttal nő a templom eléréséhez szükséges bevitt pont minden templom szintlépéskor.
Jelenleg 218as templomot érsz el, maximum.
 

ChickenMcGuy

Community Manager
The West Csapat
Community Manager
Ebben a kalandban: https://wiki.the-west.hu/wiki/Helytelen_sörfőzés miért nem tudok továbbjutni? Elfogadom az "Erjesztés" kalandot, de ott megáll a tudomány. A lezáráshoz szükséges "Hozz..." kalandot nem adja be a kalandosztó, pedig van pohár vizem és lisztem is. Mi lehet a megfejtés?

Rendelkezel valóban a megfelelő termékekkel? Liszt esetén a Gabonaőrlés munka által adott Liszt
flour.png
szükséges.
 

Zaszi

Veteran Member
Üdv.

Másnak sem jelennek meg a Szent Patrik-os küldetések?

Sem Eldon,V1-en, Floridán sincs sem a szellemvárosban , wap faluban sem....

Ezek:
Üdv. Ha megszerezted a teljes ír parádé szettet, nem is fog megjelenni több kaland, mert minden szett darab csak 1x szerezhető meg.
 

Csatolmányok

  • parádé.jpg
    parádé.jpg
    27,1 KB · Megtekintések: 6

Lacx

Gold Rush Winner 2023 & 2x
Speed győztes 2022
Az jutott eszembe, hogy IFBCre a részvételi díj miatt egy off csapatot létre kellene hozni. Akik csatlakoznak azok nem számíthatnának jó harcra, ugyanis OFF csapat lenne, aminek a lényege hogy csak elküldjük a karit a harcra... Valakinek lenne kedve? 50 ember kell a csapathoz, máskülönben egyénileg kellene jelentkezni és valami random csapatnak nem szívesen rontanám el a játékát -1 emberként... :)
 

Pedro José Donoso

Veteran Member
Az jutott eszembe, hogy IFBCre a részvételi díj miatt egy off csapatot létre kellene hozni. Akik csatlakoznak azok nem számíthatnának jó harcra, ugyanis OFF csapat lenne, aminek a lényege hogy csak elküldjük a karit a harcra... Valakinek lenne kedve? 50 ember kell a csapathoz, máskülönben egyénileg kellene jelentkezni és valami random csapatnak nem szívesen rontanám el a játékát -1 emberként... :)
Offként talán még be is regisztrálnék :D
 
Fent