Kérdések és válaszok

DeletedUser16586

Vendég
Azért szívesen megkérdezném a kedves fejlesztőktől, hogy miként üssek ki nekik 5 NPC-t full kerisként? Mert így ugyebár nem is lehet továbbmenni a főtörténetnél, vagy ez is arról szólna, hogy költsék a rögöt, pontozzanak a felhasználók?

Én jelenleg teljesen kereskedelemre
vagyok pontozva Arizonán és mégis kitudtam ütni az 5 npc-t :P Igaz kellett hozzá egy nap és jópár buff de kerisként is teljesíthető.
 

DeletedUser8541

Vendég
Sziasztok! Van egy olyan kaland hogy ötször el kell érni a maximum szintet a banditák levadászásában. Én most tartok a 30-as nehézségi szintnél de még mindíg nem max. Mennyinél érem el a maximumot?
 

DeletedUser16538

Vendég
Szia. Erre az eredményre gondolsz? :) Nekem elsőre sikerült volt. Nem volt gond vele. Pontosan nem emlékszem viszont, hogy adta be, több párbajt lenyomtam mikor 7-es nehézségnél voltam jött az eredmény, de közben még veszítettem is amivel ugye csökken a nehézség. :)


2q1t9i
 

DeletedUser13096

Vendég
Sziasztok! Van egy olyan kaland hogy ötször el kell érni a maximum szintet a banditák levadászásában. Én most tartok a 30-as nehézségi szintnél de még mindíg nem max. Mennyinél érem el a maximumot?

A saját rekordod kell megdönteni öttel. Hogy pontosan mennyi a saját rekordod azt nem tudod megnézni sehol, talán a support elárulja ha megkérdezed.
 

DeletedUser8541

Vendég
Na akkor az érdekes mert most tartok 30-as nehézségnél és még nem értem el a maxot.
 

DeletedUser16538

Vendég
Ez érdekes. Ma is tanultam valamit :) (érdemes volt felkelni :D ) Balázs majd oszd meg velünk, hogy meddig kellett felmenned. :)
 

DeletedUser

Vendég
Ezekkel az erősítő buffokkal nem fognak semmit csinálni?

Egy 5-10x-es szorzó elférne a munkapontjaikra úgy legalább valami apró értelmük lenne a küldiknél.

Így azon kívül hogy pénzcserénél lehet pakolni kifele őket semmi értelmük sincs.
 
help

üdv :D én ebben akadtam el,ebbe kellene egy kis help:

Crystal Town külvárosa
Hát tényleg üldöz téged a rossz szerencse. Ez már a második alkalom, hogy elveszted a pénzt, ami a pókerbajnoksághoz kell.

Nem találod meg a rablókat a külvárosban, a seriffhez benézni meg túl sok idő lenne, a bajnokság mindjárt kezdődik.

Úgy döntesz, hogy saját magad intézed el az ügyet. Az egyik fejpénz a seriffnél biztos a rablókról szól. Csak át kell nézned a fejpénzeket és megtalálni azt, ami a leginkább illik rájuk. Meg fogod találni a bűnösöket.


két körözéses tagot elfogtam,és sehol semmi...
 

DeletedUser16538

Vendég
Érdekes, én Floridán kinéztem valakit tettem rá fejpénzt, hogy elég legyen csak nyernem és sikerült a kaland elsőre. Nem tapasztaltam semmilyen problémát. :)
(megpróbálhatod te is ezt a módszert :) )
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
Ki mit próbált a majomnál új termékek közül? :) Tejet tudom hogy nem jó neki.
 

DeletedUser16538

Vendég
Szia én bolondok aranyát adtam volt neki, az jó volt de az aztékok aranya is jó. Mind a 2-őt teszteltük Floridán. :)
 

DeletedUser16538

Vendég
Igen, valójában csak ennyiből áll a kaland, hogy megkapod az eredményt. De lehet, hogy én rosszul tudom:)
 

Lacx

Gold Rush Winner 2023 & 2x
Speed győztes 2022
De mink a kaland végére akarunk rájönni :) Mivel egy kalandot általában le lehet zárni :)
 

DeletedUser13117

Vendég
Hali!

Az lenne a kérdésem, hogy miért ad minden eredmény kevesebb pontot, mint amennyit mutat? Akár szürkén, akár ha már megvan. Egyszerű példa...a bankszámlán kigyűjtött 1 millió dollárnak 585-t ír, viszont csak 250-et ad, de ez mindennel így van...egyik sem ad annyit, mint amennyit ír.
 

DeletedUser

Vendég
Lehet valamit tudni a kereskedelem-csapdás új erődös képletről? (ahol pl. keveset ér az irányítás stb.) Van esély rá, hogy bekerül, vagy ilyesmi?
 
Fent