Kérdések és válaszok

DeletedUser

Vendég
Értem, igazából azért kérdeztem, mert ez a fekete péntek "szett" elégé úgy volt megcsinálva, ahogy az a képlet, hozott is volna valami pénzt az Innónak, és egy pénzt hozó ötletet elvetni.. Akkor annak elég rossznak kell ám lennie. :)
 

DeletedUser

Vendég
Értem, igazából azért kérdeztem, mert ez a fekete péntek "szett" elégé úgy volt megcsinálva, ahogy az a képlet, hozott is volna valami pénzt az Innónak, és egy pénzt hozó ötletet elvetni.. Akkor annak elég rossznak kell ám lennie. :)

Azért a fekete szett kabátja nem rossz munkához sem, tény hogy nem kis pénzt kellett kiadni hozzájuk, és nem hozza azt amiért megvették egyesek. Amúgy a katonaszett is arra lett tervezve.
 

DeletedUser

Vendég
John Fitzburn, a seriff
Gondterheltnek tűnök? Nos, igen, van egy ügy, amit nem tudok megoldani. Talán te tudnál segíteni. Íme a történet:

Négy Union Pacific postás eltűnt. Arra már rájöttem, hogy ők négyen minden egyes levelet átkutattak és ha volt bennük UP kötvény, akkor azokat mind ellopták a Union Pacific Postától. De nem találtunk erre bizonyítékot, úgy hiszem valahol a prérin rejtették el a leveleket.

Most kezd érdekes lenni, a hírek szerint egyikük meg akart lógni a kötvényekkel és a többiek ezt megakadályozták. Egy ládába rakták őket, amin négy zár van így mindegyiküknek jutott egy kulcs. Még sajnos nem találtam meg ezt a ládát. Nos, nem tudom hogy mi történt velük, de azt hiszem, hogy végül sikerült meglógniuk a kötvényekkel együtt.
Igényel:
- Intézd el: Jack szelleme (Levelek a Semmiből)
Jutalom:
50
Ezzel mit kezdjek? kaptam hozzá 1 üzenetet, de az indián rezervátumban csak Waupe faluja van.....
 

DeletedUser

Vendég
Azért a fekete szett kabátja nem rossz munkához sem, tény hogy nem kis pénzt kellett kiadni hozzájuk, és nem hozza azt amiért megvették egyesek. Amúgy a katonaszett is arra lett tervezve.

Amennyibe kerültek ezek, kis túlzással Igazság kardját kellett volna adniuk. :D Jelen esetben nem a fekete kabátra gondoltam, hanem például a gatyára, ami teljesen az új képletes képességeket adja.
 

DeletedUser

Vendég
A legújabb fő történetben a hamisított kártyákat hogy lehet megszerezni? Van erről valakinek tapasztalata már? Nekem nem adja sem szerencsejátékosra szénnel sem szénbányászatra pókerjátékkal :/
 

DeletedUser

Vendég
Amikor pár órája néztem még nem ez volt ott, most is tele van kérdőjellel... nem szórakozásból írok ide. Arra lennék kíváncsi megcsinálta-e valaki, utánakeresni én is tudok. Kipróbálom akkor a kifosztást, hátha :)


*szerk: Telepesek kifosztása szénnel a termék helyén ;) 15 mp-re adja.
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
Hali!

A Magányos Kopó kalandsorozatban mennyi ideig kell a bizonyítékokat keresni? már lassan 20 órát öltem a rezervátum tervezésbe de semmi.
 

DeletedUser10995

Vendég
Na végre beadta... a másik bizonyítékhoz elég volt 2x 15mp

Vannak ilyenek, a fura szemétkupac vagy 150-200 energiámba került, az egész aranyszablya kaland meg 30 körül. Vagy a gyilkosságnál a dohányszedés 50+, sarlatán meg 1, de a többi bizonyíték is megvolt összesen 30 energiából.
 

DeletedUser16397

Vendég
Sziasztok

Van valakinek tippje hogy lehet 5 tárgyat találni 3 óra alatt?


De mit csinálj az újoncokkal? Úgy döntesz, hogy magukra hagyod őket és átkutatod a környéket - de sietned kell, nem hagyhatod őket sokáig magukra. Tűzet gyújtasz nekik és meghagyod nekik, hogy ne mozduljanak onnan. Maximum három óra múlva vissza is fogsz térni.
Igényel:

- A(z) Hagy egyedül a zöldfülűeket (Zuma hívása) kalandot 3 óra idő alatt be kell fejezned.
- Munka közben talált tárgyak: 0/5

Köszi Ali
 

DeletedUser

Vendég
Ünnepi,vagy Cart lónyereg+Allan ruhaszett,és lóherés szerencsenövelő,lehetőséghez mérten pedig magasabb jövedelem prémium.
Nekem így 30 perc alatt meglett (sírrablással,kútásással).
 

DeletedUser

Vendég
Én a TP-s melókat nyomatom, 15 secezek (templom, kaszinó stb) és úgy szórja a vacak tárgyakat hogy alig bírom leselejtezni az utazó kerinek. :D
 

DeletedUser

Vendég
Én sírrablás-sírásással csináltam, 100 energia alatt megvolt. :) Ráadásul prém nélkül, nem teljes ünnepi szettel.

Ha van annyi kötvényed hogy vegyél egy maté teát a shopban és itt tudsz ülni annyi ideig hogy lenyomj 2*100 energiát (1 óra sincs) akkor 99%-ra mondom hogy meglesz. Ha mégsem, veszel még egy teát, ha meg nincs kötid rá kinyomod a kalandot és megpróbálod másnap.
 

Pribo

Member
Sziasztok!

Érdeklődnék előzetesen lehet tudni a valentin napi eseményekről? Vagy mikor lesznek publikusak? Illetve, hogy mit is takar a Lover's set?

Ha tudtok valamit kérlek osszátok meg velem is :-)
 

DeletedUser3593

Vendég
Sziasztok

Van valakinek tippje hogy lehet 5 tárgyat találni 3 óra alatt?


De mit csinálj az újoncokkal? Úgy döntesz, hogy magukra hagyod őket és átkutatod a környéket - de sietned kell, nem hagyhatod őket sokáig magukra. Tűzet gyújtasz nekik és meghagyod nekik, hogy ne mozduljanak onnan. Maximum három óra múlva vissza is fogsz térni.
Igényel:

- A(z) Hagy egyedül a zöldfülűeket (Zuma hívása) kalandot 3 óra idő alatt be kell fejezned.
- Munka közben talált tárgyak: 0/5

Köszi Ali

A 15 mp-es munkák mellett a kalandsorokban, munkák által adott tárgyak is beszámítják. pl Jesse: időzített bomba, Észak -dél , barna:a kézzel készült fegyver alkarészei (lólopás,sastoll gyűjtés, grizzlyvadászat).
A Valentin csokrok is beszámíthatnak.
Össze is várhatsz néhány ilyen kalandsort.
üdv
 
Fent