Kérdések és válaszok

DeletedUser10995

Vendég
0% -ra beadhatja az aranycoltot? Ma levittem 30% alá a motivációt, betettem az arany revolvert, 11 bolondok aranyam is van, megcsináltam kb. 100 15 másodperces munkát, de nem adta be. Ebből az első 30 -ra volt motiváció, de utána 0 TP/$/aranycolt ... Vagy azt a 70 energiát kidobtam az ablakon?
 

DeletedUser16140

Vendég
Beadhatja, a legtöbbeknek akkor adta be amikor már 0%-os volt a motiváció.
 

DeletedUser10995

Vendég
Beadhatja, a legtöbbeknek akkor adta be amikor már 0%-os volt a motiváció.

Köszi, már nem aktuális :rolleyes:. Tegnap még 20 energiát rááldoztam, aztán hagytam a fenébe, elmentem éjszakára utazó kereskedni. Ma levittem ismét 30% -ra és utána hatodikra beadta. Azért összeadva kb. 400 energia az aranycolt, 40 az aranyszablya és elvileg ugyanazt tudja. Na jó, közben találtam még egy fura szemétkupacot azt eladtam 40k -ért :laugh:.
 

Nationalelf

Well-Known Member
Üdv.

A tw.db-info-ra szeretném importálni az adataimat,de ezt a hibaüzenetet kapom:
ERROR_CODE: true :mad:

Valaki tud erre megoldást
Firefoxot használok és eddig nem volt ilyen problémám....
 

DeletedUser

Vendég
Ott irja hogy 13-an kerul be. Ez vegre egy jo event. Kiprobaltam betan! nem tettek be uj szetteket. :) es ami meg jobb ahelyett hogy nagy elonyt elveznenek a rogosok. Inkabb csak latszat dolgokat es masuton is megszerezhetoeket lehet kapni. (a lover's set-en kivul) Csak igy tovabb INNO. :shootout:

és azt is remélem, hogy 100-nál kezdődik a tombola és nem 500-nál
 

Pribo

Member
Sziasztok engen az érdekelne, hogy ha veszek:
Nagy szíves táska nyitása 24 óránként 2500 darab szívet ad (ez a tárgy az UP Shopban)
és a
Kis szíves táska nyitása 12 óránként 1250 darab szívet ad (ez a tárgy az egyéni gyűjtés 5. ajándéka)
is megvan akkor napi 5000 szívet kapok???
 

DeletedUser

Vendég
Sziasztok engen az érdekelne, hogy ha veszek:
Nagy szíves táska nyitása 24 óránként 2500 darab szívet ad (ez a tárgy az UP Shopban)
és a
Kis szíves táska nyitása 12 óránként 1250 darab szívet ad (ez a tárgy az egyéni gyűjtés 5. ajándéka)
is megvan akkor napi 5000 szívet kapok???

Hali

Én úgy tudom értelmezni hogy annyi időnként használhatod fel őket.
 
Fent