Kérdések és válaszok

DeletedUser11818

Vendég
Ésszel és kereséssel. :whistle:

Egy teljeds és egy fél energiacsíkot elhasználtam majd a tűzoltás kiütöt a 37.000$ al eggyüt :censored: 2 db terméket találtam. Nem tudom mit tehetek nem sok időm van ezzel bohóckodni ha tudsz segíteni írj!
 

DeletedUser15467

Vendég
Sziasztok az lenne a kérdésem hogy (kicsit kezdő vok úgy-ahogy régen játszottam de abbahagytam és most újrakezdtem) az mi hogy mentem istálló kitrágyázására (küldihez) és kiírta hogy valamilyen "Nyuszi" nevű ablak jött fel vmi történettel hogy van egy vérnyúl a barlang mélyén és kell a szent kézigránát a nyúl legyőzéséhez. Ez mi?! kicsit megijedtem...
 

DeletedUser

Vendég
Miért indították újra a szerókat? :)

Ez engem is érdekelne, így elnézve semmi nem változott... Pedig még a végén azt gondolná az ember, valami jó és drága dolgot hoznak be a shopba, hamár ilyen "hatalmas akciók" voltak a hétvégén a shopban. :)
 

Cherrug

Well-Known Member
Ez engem is érdekelne, így elnézve semmi nem változott... Pedig még a végén azt gondolná az ember, valami jó és drága dolgot hoznak be a shopba, hamár ilyen "hatalmas akciók" voltak a hétvégén a shopban. :)

Úgy tűnik, hogy az Új föld kalandot megjavították :D

Valamint megjött a fő történet 6. része is.

Sziasztok!
Ennél a kalandnál mit is kell csinálni? http://prntscr.com/2p3t1k 3 órán belül 5 tárgyat kell találni? És ha igen hogy a legkönnyeb tárgyakat találni ennyi idő alatt?

Kisebb szintű 15 másodperces munkákkal elég hamar megvan. A termékek nem számítanak, csak a kalandtárgyak, tárgyak és receptek.
 

DeletedUser

Vendég
Áhá, értem. Bár gondolom jó sok kötvényt, főleg rögöt sikerült az Innónak leakasztani a népről, hisz az olyan nagy kaliberű szetteket, mint a préri szett, komoly kedvezményekkel adták... :)
 

Vaimo

Veteran Member
Sziasztok

Elöször ezt a kalandot le kell zárni?
Szolgálat a seregben (9 óra)
Hogy megjelenjen a fötörténetes kaladn következö része?
 

DeletedUser13044

Vendég
Sziasztok az lenne a kérdésem hogy (kicsit kezdő vok úgy-ahogy régen játszottam de abbahagytam és most újrakezdtem) az mi hogy mentem istálló kitrágyázására (küldihez) és kiírta hogy valamilyen "Nyuszi" nevű ablak jött fel vmi történettel hogy van egy vérnyúl a barlang mélyén és kell a szent kézigránát a nyúl legyőzéséhez. Ez mi?! kicsit megijedtem...

nézzetek rá dakotás profilomra én 1 éve megjósoltam a vérnyúl támadását :P
 

DeletedUser

Vendég
A V1-es építési időre is kapunk választ? Lesz csökkentve, vagy mindig így marad? :)
 

Lacx

Gold Rush Winner 2023 & 2x
Speed győztes 2022
Engem nem zavar az építési idő, legalább egy szép emlék a régi időkről :szénaboglya:
 
Fent