Kérdések és válaszok

krcsirke

el pollo diablo
nem rossz, nem rossz. De az enyém tevével 15mp a legalja :))) de a teve nélkülit egyértelműen többen tudják használni :) grat szép pontozás, azalapj ugyan az mint az enyémnek

Marad még elosztható pont, azokkal lehet javítani munkákat, de az már ízlés kérdése:) Tevével persze több mp-vel menne nem kevés munka, de ezt szándékosan így készítettem, mivel nincs tevém. A te pontozásodat viszont nem ismerem, egyszerűen csak volt egy nap mikor nem tudtam aludni és megalkottam :)
 

DeletedUser2234

Vendég
Marad még elosztható pont, azokkal lehet javítani munkákat, de az már ízlés kérdése:) Tevével persze több mp-vel menne nem kevés munka, de ezt szándékosan így készítettem, mivel nincs tevém. A te pontozásodat viszont nem ismerem, egyszerűen csak volt egy nap mikor nem tudtam aludni és megalkottam :)

lesz kis időm bemásolom, de az enyémnél is van jobb, mert 8 tuli 47 képpontot is lehetett spórolni rajta. ugye azóta lehetett szerezni többet már, így többet is lehet. én 5 tuli és 43 képpont spórolással tudtam tevével kihozni
 

krcsirke

el pollo diablo
lesz kis időm bemásolom, de az enyémnél is van jobb, mert 8 tuli 47 képpontot is lehetett spórolni rajta. ugye azóta lehetett szerezni többet már, így többet is lehet. én 5 tuli és 43 képpont spórolással tudtam tevével kihozni

Ismételhető karácsonyi kalanddal most 1 tulit és 1 képességpontot. Sokféle van, valóban, mondjuk a megmaradt pont mennyiség már mellékes, mivel a piros sebzésű melókra raknám azokat a pontokat, akkorákat ne harapjanak.
 

DeletedUser13790

Vendég
Miért ilyen lehetetlen kigyűjteni a gyűjtőkártyákat?
Egyrészt 5 gyűjtőkártyás eredményemhez is csak 1db kell de nem adja őket...tegnap 12 bálványból nem jött kék láng, ma 10 párlatból nem jött abszint
26db ólomfigurából miért nem jött pont a bizar szobor vagy az íránytűnél is 1db kell de azt nem adja vicc az egész tök felesleges így de mivel kéne az eredmény megpróbáltam kigyűjteni eddig vagy 200k ment rá és a nyamvadt torta meg a geoda sikerült összesen! Vicc az egész a fejlesztőknek üzenem hogy a játék olyan mértékben el lett rontva hogy már kedvem is elmegy a játéktól. A kraft nehezebb lett mint volt sorolhatnám még...
 

DeletedUser11818

Vendég
Gyerekek ezt a kalandsorozat ( A holiday spook) nagyon keservesen megy nekem. Annyira elegem van már a termék gyüjtögetésből elveszi az összes szabadidőmet. De megcsinálom mert csak így tudom megszerezni a Walker szettet nem akarok kihagyni semmit a játékból.
A kérdésem az lenne van e határidő meddig lehet bajlódni vele? Ha nem sürgős jövő tavaszig kihúzom vele.
 

DeletedUser13388

Vendég
Gyerekek ezt a kalandsorozat ( A holiday spook) nagyon keservesen megy nekem. Annyira elegem van már a termék gyüjtögetésből elveszi az összes szabadidőmet. De megcsinálom mert csak így tudom megszerezni a Walker szettet nem akarok kihagyni semmit a játékból.
A kérdésem az lenne van e határidő meddig lehet bajlódni vele? Ha nem sürgős jövő tavaszig kihúzom vele.

nem tudom, sztem annyira nem vészes :) összeírtam egy papírra, h miből mennyi kell, és 1hétvége alatt szinte mindent összegyűjtöttem (vagy vettem, ami olcsó volt) karácsonyig már csak le kell zárogatnom a kalandokat.... :whistle:
 

DeletedUser

Vendég
Én is Excel táblázatot csináltam :) hamar meg is lett. Tintirin sok kitartást!
 

DeletedUser12564

Vendég
Sziasztok!
Segitséget szeretnék kérni. Mivel megszünik a 6. világ hogyan tudom átmenteni a karakteremet más világba? Köszönöm a segítséget.:no:
 
Fent