Kérdések és válaszok

DeletedUser2721

Vendég
Sziasztok.Ne haragudjatok nem tudom hogy jó helyen és jól teszem e fel a kérdést.A problémám a következő.Tavaly karácsonykor nem sikerült leadnom az adventi naptárt.Így most 2 volt nálam.De ma sikerült leadnom az egyiket.Hogyan szabadulhatok meg a másiktól? Előre is köszönöm a válaszokat.Kellemes ünnepeket.
 

DeletedUser13388

Vendég
Sziasztok.Ne haragudjatok nem tudom hogy jó helyen és jól teszem e fel a kérdést.A problémám a következő.Tavaly karácsonykor nem sikerült leadnom az adventi naptárt.Így most 2 volt nálam.De ma sikerült leadnom az egyiket.Hogyan szabadulhatok meg a másiktól? Előre is köszönöm a válaszokat.Kellemes ünnepeket.

Akkor a másikat azt "buktad" :) Ha meg akarsz szabadulni tőle, akkor maximum "kidobhatod".
 

DeletedUser

Vendég
Sziasztok!

Annyi lenne a kérdésem, hogy az új szettek (Natty, Csinga, Allen) darabjait, meg lehet találni ládában (pl. prémium láda), vagy munka közben (<---ezt nem hiszem) vagy csak most tombolán?
 

DeletedUser11600

Vendég
Hali

Nem jönnek a termékek(ürühús,kenyér meg a másik)
Terméknek betettem a vizet,meg fegyvernek az éles Bowie-t.
20 gabonaőrléssel találtam 1 kenyeret,és Kb 12 birkaőrzéssel 1 ürühúst.
Ez nem éppen fair,hacsak nem az vam hogy egy nap alatt csak egyet lehet találni!?
 

DeletedUser8302

Vendég
Nem jönnek a termékek(ürühús,kenyér meg a másik)
Terméknek betettem a vizet,meg fegyvernek az éles Bowie-t.
20 gabonaőrléssel találtam 1 kenyeret,és Kb 12 birkaőrzéssel 1 ürühúst.
Ez nem éppen fair,hacsak nem az vam hogy egy nap alatt csak egyet lehet találni!?

Simán csak nincs szerencséd. Volt világ ahol nekem is lassan adta őket. A vizet ne felejtsd el minden találat után berakni, mert ha találsz kenyeret egy víz mindig elveszik.
 

DeletedUser11818

Vendég
Simán csak nincs szerencséd. Volt világ ahol nekem is lassan adta őket. A vizet ne felejtsd el minden találat után berakni, mert ha találsz kenyeret egy víz mindig elveszik.
Ezzel szívtam én is, hogy elfelejtettem a pohár vizetr berakni. Ugyanis csak akkor lássa az ember hogy már nincs a terék helyén ha már frissítette a böngészőt.
 

Cherrug

Well-Known Member
Annyi lenne a kérdésem, hogy az új szettek (Natty, Csinga, Allen) darabjait, meg lehet találni ládában (pl. prémium láda), vagy munka közben (<---ezt nem hiszem) vagy csak most tombolán?

Szia! Mi úgy tudjuk, hogy csak most és csak a tombolán lehet megtalálni.
 
Utoljára szerkesztve:

DeletedUser178

Vendég
Költöztetéshez töröltem az egyik világon a karateremet, ami a játék kiírása szerint ma 13:24-kor fog törlődni.
Amikor át akarom vinni a másik karaktert, azt írja ki, hogy előbb törölni kell arról a világról, amelykre költöztetni akarok.
Hogyan? Talán időgéppel?
Szerintem ugyanis, ha még nincs törlődve, akkor csak úgy törlődhetne 13:34-kor, mivel már 14:33 van.
Szerintetetek mi lehet? Van rá esélyem, hogy még ma törlődik a törölt karakterem?
 

DeletedUser178

Vendég
És még mindig nem törlődött!!! :( Ezt nem értem. Tudja valaki mi ez?

Az előbb néztem meg!

V2: Az áthelyezési kérelem elfogadásához előbb törölnöd kell a karakteredet a kiválasztott világról!

Arizóna: karaktered Arizóna-ban Ma 13:24-kor törlődni fog.

Szerintem, 13:24 már kissé igencsak elmúlt!
 

DeletedUser3980

Vendég
Sziasztok!

Az a problémám, hogy az Ismételhető ünnepi kalandok egyik küldetése, a Buffalo szerveren a Körözés alatt egy piros kabátos ember már csak a kalandkönyvben látszik, nem tudom lezárni John-nál. (ugyanez történt az Arizonán is, de ott Maria Kincskeresés küldijével) Szeretném kérdezni, hogy ez mitől lehetséges, van-e megoldás, hogy le tudjam zárni a kalandsort?:blink:

Másik kérdésem, hogy honnan lehetne szerezni üveggyöngyöt? Ugyanis én igyekeztem pontosan kinyitogatni az adventi naptárat, hogy ajándékot kapjak és ne üveggyöngyöt, viszont Maria kér 3-at és az adventi naptárat.

Köszönöm szépen a válaszokat előre is és mindenkinek Kellemes ünnepeket kívánok!
 
Fent