Kérdések és válaszok

DeletedUser4913

Vendég
Üveggolyót úgy tudtál volna szerezni, hogy nem nyitod ki a naptárat a megfelelő időben, hanem csak másnap. De erről az elmondásod alapján már lekéstél. Sajnos a termék nem eladható, így esélyed sincs megszerezni a piacon :( Kénytelen leszel várni 1 évet...

Az első kérdésedre: nézz utána, hogy minden szükséges dolgot megcsináltál-e a kalandhoz ( előfeltételek, feltételek stb...). Ez segít, bár gondolom ismered : http://tw-db.info
Ha minden megvan és mégsem tudod lezárni, akkor az valamilyen bug lehet, jelezd a supportnak.
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser5648

Vendég
üdv

a leégett faházas kalandok után 2 karakteremmel eltudtam végezni azt a feladatot amiért megkaptama zsebórát. a többivel ma próbálkoztam és ott nem jelenik már meg a kaland. miért?
 

DeletedUser4155

Vendég
Üdv azt szeretném megkérdezni hogy kb mikor lesz várható néhány újítás a játékban.:szénaboglya:

A második kérdésem hogy Tulajdonság és képesség pontokat lehet e szerezni
Szintlépés, Küldetésen kívül ami végleges és szabadon elhejezhető?:laugh:
Mondjuk lehet majd idővel esetleg Vásárolt aranyrögért szerezni?:shootout:
:bajusz:
 

Cherrug

Well-Known Member
Üdv azt szeretném megkérdezni hogy kb mikor lesz várható néhány újítás a játékban.:szénaboglya:

A második kérdésem hogy Tulajdonság és képesség pontokat lehet e szerezni
Szintlépés, Küldetésen kívül ami végleges és szabadon elhejezhető?:laugh:
Mondjuk lehet majd idővel esetleg Vásárolt aranyrögért szerezni?:shootout:
:bajusz:

Szia!
Ha lesz valamilyen újítás, akkor a hivatalosban (Gépház jelenti vagy Várható frissítések) jelezni fogjuk. Illetve a súgót is érdemes figyelni ;)

Tulajdonság- és képességpontokat lehet szerezni szintlépéskor, egyes kalandok jutalmaként illetve vásárolható aranyrögért Arizonán, Dakotán és El Dorádón.
 

DeletedUser4155

Vendég
Hogy lehet képesség pontot vásárolni aranyrogért?!!!:shootout:
:bajusz:
 

DeletedUser2847

Vendég
A már felsorolt világokon ha megnyitod a képességek ablakot (ahol el tudod osztani a pontokat) van a tulajdonság és képesség jel mellett egy-egy aranyrög szimbólum, arra kattintva tudod megvenni. Azonban figyelmeztetlek, hogy minnél többet veszel, annál többe fog kerülni egy-egy pont vásárlása...
 

DeletedUser15997

Vendég
Sziasztok.
Azt szeretném megtudni, hogy az ezüst és arany munkák milyen időközönként váltják egymást (mikor van váltás) és hogy van e valami rendszer az előfordulásukban?
 

DeletedUser8302

Vendég
Sziasztok.
Azt szeretném megtudni, hogy az ezüst és arany munkák milyen időközönként váltják egymást (mikor van váltás) és hogy van e valami rendszer az előfordulásukban?

Ezüst munkák minden nap hajnali 3-kor váltanak, arany munkák pedig akkor ha kimerítették az időtartamot ami meg volt szabva nekik. Azt nem tudom hogy mennyi ez az idő. Ha az egyik arany meló "kimerül" akkor egy másik véletlenszerű munka jelenik meg a térképen véletlenszerű helyen.
 

DeletedUser

Vendég
Ezüst munkák minden nap hajnali 3-kor váltanak, arany munkák pedig akkor ha kimerítették az időtartamot ami meg volt szabva nekik. Azt nem tudom hogy mennyi ez az idő. Ha az egyik arany meló "kimerül" akkor egy másik véletlenszerű munka jelenik meg a térképen véletlenszerű helyen.

Aranynál valószínűleg nem idő van megadva, hanem munkaszám (tehát hányan fejezhetik be aranyként). Az a kimerülős rész eléggé esti irománynak tűnik. :laugh: Sztem inkább arra gondoltál, hogy ha egy arany meló "kimerül", akkor egy másik véletlenszerűen kisorsolt munka lesz arany, a munka helyéről csak annyi a biztos, hogy abban a megyében lesz. Statisztikaként lehet említeni, hogy természetesen minél több van egy munkából egy megyében, annál valószínűbb hogy arany vagy ezüst lesz, de mivel ez is csak egy program, valószínűleg be lehet állítani, hogy egyes munkák szineződésére mennyi legyen az esély, szóval lehet vele trükközni, így semmit nem érhet a több munka...
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser15997

Vendég
Ma találtam egy megyét ahol 2 rodeó muna is arany volt egyszerre.
Van hogy több nekem való munka is ezüst egyszerre egymáshoz közel, de van hogy semmit nem találok elérhető távolságban.


És még lenne egy kérdésem.
Az Allan Q szett +50% szerencséje az mit is jelent pontosan?
-annyival nagyobb eséllyel lehet terméket találni?
-annyival drágább a valált tárgyak értéke?
-annyival több az eséyl tárgy találására?
 

DeletedUser

Vendég
Ma találtam egy megyét ahol 2 rodeó muna is arany volt egyszerre.
Van hogy több nekem való munka is ezüst egyszerre egymáshoz közel, de van hogy semmit nem találok elérhető távolságban.


És még lenne egy kérdésem.
Az Allan Q szett +50% szerencséje az mit is jelent pontosan?
-annyival nagyobb eséllyel lehet terméket találni?
-annyival drágább a valált tárgyak értéke?
-annyival több az eséyl tárgy találására?

Mint az ünnepi szettnél, elvileg a tárgytalálás esélye nő. (Sokan esküsznek rá, hogy valóban több is jön, de még többen arra, hogy semmit nem befolyásol.)

Terméktalálat:Kalandor bónusza, magasabb jövedelem
Drágább tárgy jöjjön: magasabb jövedelem, munkapontos buffok
Tárgy esélyének növelése: ünnepi szett, allan szett
(Ha még lesz valami, úgyis kiegészítik)
 

Cherrug

Well-Known Member
de még többen arra, hogy semmit nem befolyásol

Befolyásolja, de nagyon kicsi mértékben. Ha például alapból 2% (mint pl az 5 perces munkák a régi rendszerben) a tárgy találásának az esélye, arra rájön ez az 50%, akkor is csak 3% lesz, ami egyáltalán nem számottevő. Ha valaki szerencsés, akkor 1-2 órás munkánál már látszik az előnye.
 

DeletedUser15997

Vendég
És van valahol egy számszerüsített lista, hogy a különféle munkáknál mennyi a tárgy találási esély? Vagya munkaidő hossza határoz meg egy fix %-ot, ahol írtad is hogy 5 perces munka 2%..
 

Cherrug

Well-Known Member
Régen a munkaablak mutatta egy barna csíkkal. A 2.0-ban sajnos elrejtették a szemünk elől a fejlesztők a pontos értékeket.
 

DeletedUser

Vendég
(Ha még lesz valami, úgyis kiegészítik)

Gyűjtök szettje.

Szerintem van szerepe az 50% szerencsének.
Ezt még a 2.0 előtt hoztam össze, csupán full gyűjtő szettben dolgoztam:

569513b35a0d49a195132af.png
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
Így látni ;) Szép, én Allan szettel dolgozok bétán.

És a te statisztikád mit mutat?

Egyébként a fönti alapán 25% körüli volt az esélye a tárgytalálatnak utazónál, ezt növelte a szett olyan 37%-ra. Persze emlékszem mikor kitsune hozta a portékáit, a többiek meg csak hülledeztek hogy hogyan csinálja, szóval vanak érdekes egyedi esetek...
 
Fent