Kérdések és válaszok

DeletedUser15667

Vendég
Sziasztok! Azt szeretném megtudni, hogy ha én csak hétvégéken tudok belépni, akkor már nem tudom megcsinálni ezeket az új kalandokat amik naponta frissülnek? Tehát mindegyikre csak 1 nap van, hogy le tudjuk zárni őket?
 

DeletedUser

Vendég
Van egy német nyelvű kaland, amiben Henry megkér, nézzek utánna egy 12 évvel korábban elhunyt rokonának. Elmegyek a tisztásra, ahol a romok közt maradt egy asztal. Az asztalról zabálás céljából egy szellem elviszi a pulykacombot, de ott hagy gumicukrot. Utánna hogyan tovább? Tudja valaki?

Nem,de végre megtudtam,hogy mit is csináltam ott. :)
 

DeletedUser10206

Vendég
Van egy német nyelvű kaland, amiben Henry megkér, nézzek utánna egy 12 évvel korábban elhunyt rokonának. Elmegyek a tisztásra, ahol a romok közt maradt egy asztal. Az asztalról zabálás céljából egy szellem elviszi a pulykacombot, de ott hagy gumicukrot. Utánna hogyan tovább? Tudja valaki?

Irány a Szellemváros megyéje. Délen van egy kalandosztó (Erdei tisztás 2).

A kalandosztónál erre kell nyomni. -->
burnt_cabin.png


Kérni fog 1 pulykát.
 

DeletedUser3399

Vendég
Sziasztok!
Ha az előző infó sem jó, valaki, valahogy:) megtudná mutatni hová kell menni.
Lassan szédülök a keresgéléstől:)
Köszönöm!
 

DeletedUser

Vendég
Sziasztok

Sziasztok!
Egy kis segítségre lenne szükségem.
Pár hónapja abba hagytam a játékot de most újra szeretnék játszani, cimborám azóta is játszik és róla megnéztem még meg van a karakter nem törlődött. Az a bajom, hogy elfelejtettem a jelszavamat igazából kipróbáltam az összeset ami lehetséges és amit használok jelszót egyik sem volt jó. E-mail Hát tök jó lenne ha emlékeznék arra az emailcímre amivel regeltem.(2 e-mailom van amit használok és egyik sem az. A kódom is dereneg de nem az amire gondolok szóval van egy gyanúm h feltörtek. Abból gondolom,hogy feltörtek ,hogy ugye nem játszottam úgy 1-2 hónapja és megszűnt a v3 (ezen volt a kari) át lett téve v1 re és ahogy nézegettem a karit kapott egy két achivmentet pedig nem játszottam vele) Szerintetek van esély rá, hogy visszakapjam a karakterem? Esetleg a support elmondaná milyen e-mail címre van regisztrálva a karakter? Vagy valakinek esetleg valami ötlet megköszönném ha segítene valaki körülbelül 103 as volt a kari nem szeretném, hogy elvesszen rögöztem is...Előre is köszi a segítséget :)(ustyi a karakter neve)
 

DeletedUser

Vendég
Újabb fejlemény az üggyel kapcsolatban már 104 es a kari biztos, hogy feltörtek. Valaki esetleg járt már hasonló cipőben?
 

DeletedUser

Vendég
Az email-cím segítségével vissza tudnád szerezni a karit, de valószínűleg azt is módosította már.

Tanulság: Adj meg olyan email-címet amit gyakran nézel, akkor látni fogod ha valaki babrál a fiókkal és meg tudod akadályozni a karakter ellopását.
 

DeletedUser5648

Vendég
üdv! egy darabig nem játszottam és egy olyan kérdésem lenne, hogy a munkavégzésnél az időpont az fix? vagy dolgozhatok kevesebbet, többet is mint amennyit ír egy adott munka?
 

DeletedUser

Vendég
Tisztára,mint a valóságban.Próbálj csak meg kevesebbet dolgozni,mint amit enged a rendszer... :whistle:
 

DeletedUser15997

Vendég
SZiasztok.
Azt szeretném kérdezni, hogy miért nem tudom használni a megye chat szobát?
Pár órája még tudtam most meg a következőt írja ki: Rendszerüzenet: Nem beszélhetsz a '1 szoba' chatszobában.
 

DeletedUser5648

Vendég
Próbáltad már kevesebbre állítani, mint amit megad?

nem tudom hol lehetne beállítani, de én többet szeretnék dolgozni, nem kevesebbet. mindnehol 2 órát, mert nem vagyok mindig gép elött h 20 percenként máshova küldjem dolgozni az emberem.
 

DeletedUser

Vendég
nem tudom hol lehetne beállítani, de én többet szeretnék dolgozni, nem kevesebbet. mindnehol 2 órát, mert nem vagyok mindig gép elött h 20 percenként máshova küldjem dolgozni az emberem.

Komolyabbra fordítva:NEM TUDOD ÁLLÍTANI AZ IDŐT. :cool:
De,hogy segítsünk is,ha keveset tudsz gép előtt lenni,akkor keress olyan munkát,amelyik 1,5-2 órás.Ilyet persze eleinte nehéz találni...
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser5648

Vendég
akkor még egy kérdés: miért van az hogy elmegyek aludni, és ha közbe mondjuk a 7. órába pénzt fizetek be a bankba, az életem visszaugrik arra a szintre mint amikor elmentem aludni???
 

DeletedUser

Vendég
Ez csak egy kis bugocska.Ha frissítesz,vagy újra belépsz a játékba,akkor helyre áll az életed vagy az energiád.
 

DeletedUser14582

Vendég
Maximális pontok

Sziasztok!
Azt szeretném megtudni, hogy rög nélkül mennyi a max kép. és tul. pont amit össze lehet szedni a kalandokat is beleszámítva, amik ugye ilyen pontokat adnak.

Egy másik kérésem, ha valaki nagyon unatkozik, összeírná nekem azokat a kalandokat, amelyekből lehet képesség és/vagy tulajdonság pontokat szerezni!
Mindkét választ megköszönöm előre is!

Dyer
 
Fent