Kérdések és válaszok

DeletedUser6368

Vendég
Reménykedtem hogy az Inno az ünnepek miatt VÉGRE csinált egy normális dolgot, de most sem kell bennük csalódnom :) Most komolyan megint krumplis, tökös kalandot találtak ki? :(
SZÁNALMAS!
 

DeletedUser11918

Vendég
Ti még jól jártatok:D Én két cső kukoricát kaptam:D nem mint ha hálátlan lennék, de én mint notórikus gyűjtögető, eléggé meglepett a dolog, mivel így is volt 7 db kukoricám:D
 

DeletedUser

Vendég
amúgy ez nagyon baromság, mert aki napi kalandot(vagy sima) csinál, könnyen nem tudja csinálni az ünnepi kalandot
 

DeletedUser13388

Vendég
V1 : 4db krumpli
Buff : 4db gabona

az édességeknek én személy szerint jobban örültem volna...
 

DeletedUser4479

Vendég
kíváncsi leszek arra a bizonyos kalandra, ha ilyen össze vissza kapjuk a termékeket. meg hogy ilyen cuccokat kapunk, ill. hogy miért lenne gond, ha valaki eladná őket.? :D
 

DeletedUser

Vendég
A Hálaadás (Henry bulija) küldetés eltűnt, mire megcsináltam és nem tudom lezárni. Mi történt?
 

DeletedUser

Vendég
kíváncsi leszek arra a bizonyos kalandra, ha ilyen össze vissza kapjuk a termékeket. meg hogy ilyen cuccokat kapunk, ill. hogy miért lenne gond, ha valaki eladná őket.? :D

Ne adjátok el!Ezek jelölt termékek. :laugh:
 

DeletedUser14763

Vendég
Van egy német nyelvű kaland, amiben Henry megkér, nézzek utánna egy 12 évvel korábban elhunyt rokonának. Elmegyek a tisztásra, ahol a romok közt maradt egy asztal. Az asztalról zabálás céljából egy szellem elviszi a pulykacombot, de ott hagy gumicukrot. Utánna hogyan tovább? Tudja valaki?
 
Fent