Kérdések és válaszok

DeletedUser

Vendég
Érdeklődnék, hogy akkor mi a helyzet ha egy napot kihagytam az adventi naptárnál? Konkrétan 11éről van szó. Nyissam ki vagy hagyjam mart úgy jobban járok? Várom a válaszokat! Köszönöm! :)
 

DeletedUser11818

Vendég
Érdeklődnék, hogy akkor mi a helyzet ha egy napot kihagytam az adventi naptárnál? Konkrétan 11éről van szó. Nyissam ki vagy hagyjam mart úgy jobban járok? Várom a válaszokat! Köszönöm! :)
Én is így jártam!
west_www.kepfeltoltes.hu_.png

Akkor tuti ki lehet nyitni?
 

DeletedUser4479

Vendég
amúgy szerintem idén nem szánkó lesz benne. legalábbis akinek már megvan remélhetőleg mást fog kapni.

mit érne az ember 3 szánkóval?
 

DeletedUser13388

Vendég
amúgy szerintem idén nem szánkó lesz benne. legalábbis akinek már megvan remélhetőleg mást fog kapni.

mit érne az ember 3 szánkóval?

Én úgy tudom tavaly se szánkó volt benne, annak lett meg a 2.szánkó, aki 10-t imádkozott 25-én (javítsatok ki, ha rosszul emlékszem) :):whistle:
 

DeletedUser11818

Vendég
Sziasztok!
Valaki tudna nekem egy olyan képet mutatni a pontozásról, hogy minden meló mennyen?
Valaki már linkelt be olyan képet csak már nem tudom hova és nemtalálom.
 

Deleted User - 78251

Vendég
sziasztok tudja valaki mi van az El Dorádóval nem akkar menni a karakterem sehova és kiírja nem tudok több munkát vállani, Csak ebben az a furcsa a karakterem egy helyben van és nem csinál semmit sem
 

DeletedUser4479

Vendég
sziasztok tudja valaki mi van az El Dorádóval nem akkar menni a karakterem sehova és kiírja nem tudok több munkát vállani, Csak ebben az a furcsa a karakterem egy helyben van és nem csinál semmit sem

frissítsd az oldalt
 

DeletedUser2234

Vendég
Másnap úgyis majd mindenki ezt a pontozást fogja használni :D Sok a hiéna itt, akik még a köszönetet is sajnálják, de tessék: http://prntscr.com/kuhkn Még hogy, ilyenhez teve kell, ugyan már... :)

nem rossz, nem rossz. De az enyém tevével 15mp a legalja :))) de a teve nélkülit egyértelműen többen tudják használni :) grat szép pontozás, azalapj ugyan az mint az enyémnek
 
Fent