Kérdések és válaszok

DeletedUser

Vendég
A csík színe dönt, a százalék a sérülés esélye. Zöld olyan 1-10% sebzése általában, sárga maximuma 33% környéke piros meg 50% a maximuma ha jól emlékszek, magyarul piros sérüléses munka akár fél életedet is leviheti. Természetesen minél több munkapontot viszel be annál kevesebb az esélye és a sérülés mértéke.

Feljegyeztem, köszönöm.
 

DeletedUser

Vendég
Érdelődés

Sziasztok!

Hosszú időn keresztül játszottam a west-en, el is értem egy 72-es szintet. Igaz egy ideje már nem léptem be, de meglepődve láttam, hog a belépésnél csak 1-es szintem van. Esetleg tudja valaki, hogy ezt hogy lehet visszaállítani? Több karakterem volt, de mind az 1-es szintről indul. Köszönöm a segítséget.
 

DeletedUser

Vendég
Sziasztok!

Hosszú időn keresztül játszottam a west-en, el is értem egy 72-es szintet. Igaz egy ideje már nem léptem be, de meglepődve láttam, hog a belépésnél csak 1-es szintem van. Esetleg tudja valaki, hogy ezt hogy lehet visszaállítani? Több karakterem volt, de mind az 1-es szintről indul. Köszönöm a segítséget.

Ha 42 napig nem lépsz be a karaktered törlőúdik és 1-es szintű leszel.. :(:cowboy::cowboy:
 

DeletedUser

Vendég
Merre találom a Steve Chuck nevű kalandosztót? :unsure:
A térképet már végignéztem de nem találtam sehol. :(
 

DeletedUser14268

Vendég
Az aranykarikás munkák pontosan mikor jelennek meg? És pontosan mennyszer lehet megcsinálni őket, hogy eltűnjenek?

Az ezüstkarikák pontosan hány órakkor jelennek meg?
 

DeletedUser4479

Vendég
hogy lehet valaki 111-es párbajszintű, úgy, hogy állítólag Megnyert párbaj 2686 db?
 

DeletedUser

Vendég
Sziasztok!
Várható, hogy aktiválják Coloradon is azt a prémium funkciót, hogy lehetséges képesség és tulajdonságpontokat venni?

Előre is köszönöm!
 

DeletedUser

Vendég
Az aranykarikás munkák pontosan mikor jelennek meg? És pontosan mennyszer lehet megcsinálni őket, hogy eltűnjenek?

Az ezüstkarikák pontosan hány órakkor jelennek meg?

Ezüstkarika sztem éjfélkor aktiválódik illetve tünik el, és olyan 4-5 munka lesz ezüst.
Aranykarika már lutri, 2.0 kezdetekor kiválasztotta a rendszer, és aztán folyamatosan változik (és mintha a bétán lett volna olyan hogy 2 aranymunka/megye bár lehet hogy bug alkotta). A változásra én azt hallottam, hogy a munkát végzők számától függ, ez bizonyos értelemben igaz lehet, de szerintem szimplán csak x munkáig él, persze minél többen csinálják, annál hamarabb ugrik át más munkára. Persze az x mennyisége kérdéses, a munkák csoportosítása miatt nehéz követni. Ugyanakkor bétán előfordult velem, hogy aranyként kezdtem, és a jelentésnél sima munkát kaptam, tehát nem árt figyelni (és csak 2-en csináltuk).
 

DeletedUser

Vendég
hogy lehet valaki 111-es párbajszintű, úgy, hogy állítólag Megnyert párbaj 2686 db?

Ugye lehet olyan hogy direkt alig xp-sekre megy, de ugye a betámadásoktól is nőne a szintje, így valószínűbb hogy az amit írtak. NPC-kel leveri a motiját 0-ra, aztán megy körútra. Reggel megint leszedi 0-ra és újra támad. És persze így biztosan verheti az olyan satnyákat, akik alacsony szint mellé magas párbajszintet értek már el.
 

DeletedUser4479

Vendég
Ugye lehet olyan hogy direkt alig xp-sekre megy, de ugye a betámadásoktól is nőne a szintje, így valószínűbb hogy az amit írtak. NPC-kel leveri a motiját 0-ra, aztán megy körútra. Reggel megint leszedi 0-ra és újra támad. És persze így biztosan verheti az olyan satnyákat, akik alacsony szint mellé magas párbajszintet értek már el.

köszi mindkettőtöknek, így már értem, hogy miért ilyen, amilyen:)
 

DeletedUser4479

Vendég
Ezüstkarika sztem éjfélkor aktiválódik illetve tünik el, és olyan 4-5 munka lesz ezüst.
Aranykarika már lutri, 2.0 kezdetekor kiválasztotta a rendszer, és aztán folyamatosan változik (és mintha a bétán lett volna olyan hogy 2 aranymunka/megye bár lehet hogy bug alkotta). A változásra én azt hallottam, hogy a munkát végzők számától függ, ez bizonyos értelemben igaz lehet, de szerintem szimplán csak x munkáig él, persze minél többen csinálják, annál hamarabb ugrik át más munkára. Persze az x mennyisége kérdéses, a munkák csoportosítása miatt nehéz követni. Ugyanakkor bétán előfordult velem, hogy aranyként kezdtem, és a jelentésnél sima munkát kaptam, tehát nem árt figyelni (és csak 2-en csináltuk).


coloradon jártam úgy a paradicsomszedéssel, hogy kb két vagy 3 napja aranykeretes volt. megcsináltam vagy 10 alkalommal (még mindig aranyozott volt) aztán elmentem másik munkákat csinálni. tegnap láttam, hogy ugyanazon a helyen aranyozott még mindig. ma is az volt. gyorsan beraktam megint vagy 10 alkalomra és kb a 8.9- alkalomra eltűnt az aranykeret.

valószínű munka mennyiségétől függ akár egy ember is megcsinálhatja
 

DeletedUser4479

Vendég
a halloweenes kalandnál hányszor lehet megcsinálni a kandírozott narancsot és a büdös halat? nem emlékszem, hogy az is ismételhető, vagy csak a többi része a kalandnak
 

vadmacska

Member
Sziasztok!!

Segítségre lenne szükségem!!
Nekem eltűnt a kari öltöztetőm :( így sajnos csak püfölnek mert nem tudom, hogy milyen ruha kell rá..
Mondták, hogy egy pici égő jelzi...-de nekem nincsen :( ha valaki tud egy jó ötletet adni azt köszönöm szépen!!
 

DeletedUser15936

Vendég
Sziasztok!

Nem igazán tudom azt hogy ha a piacon vételkor beállítom a szövis legördülő menüt akkor a szövetséges társaim ajánlatát kellene lássam vagy a "csak szövitagnak adom el" funkcióval kitett árut. Valaki megmondhatná a tutit :)
 

DeletedUser

Vendég
Szia.

Csak akkor látod a szövis társak ajánlatát, hogy ha ők eladáskor az "Eladás csak a szövetség tagjainak" funkciót választották.
 

Nationalelf

Well-Known Member
Üdv.

Miért nem enged a rendszer párbajozni?
Azt írja ki,hogy 48 óráig nem lehetséges, pedig 25-én párbajoztam utoljára és akkor se ütöttek ki....
Tegnap munkánál elveszettem az eszméletemet,de attól még párbajozhatok...
Vagy az új rendszer szerint nem???
 

DeletedUser

Vendég
Gyerekek, Hétfő van, Hernando Kardra pályázom, nincs nálam fegyver, jó kalandokat csináltam meg, a termék helyén énekkönyv van, megvan az első két feljegyzés darabom, várom a 3. -at, de nem történik semmi... kihagytam valamit?
..Közbe rájöttem a turpisságra, hát magam okolom érte, de az eddigi olvasottakhoz képest ezek szerint lehetett egy kis változás....
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:
Fent