Kérdések és válaszok

DeletedUser4479

Vendég
melyik világon csináltad? v1-en most fogom a kőfejtést megpróbálni, de coloradon nem adta sokadszorra se
 

DeletedUser

Vendég
Sokan szívnak vele, ahogy kivettem kb 5-7 munka az átlag amire beadja a cuccokat. Kitartás kell hozzá :)
 

DeletedUser4479

Vendég
v1-en 25 kőfejtésből 0 db kristálygömb. biztos hogy minden rendben van ezzel a küldetéssel?
 

DeletedUser

Vendég
Nekem se jelet meg El Doradon a kaland, ez kapcsolatban van azzal, hogy nem jelent meg a zöldülű kalandsor se, amiben lehet kapni a zöldfülű szettet?
 

DeletedUser

Vendég
De a befejezését, a "Csupán álom" kalandot nem kell, igaz? Mert más világokon se csináltam meg és megy a kaland.
 

DeletedUser2234

Vendég
12 óra felfedezőút alatt sem adta be :D nem fogok 5 napig ezzel szenvedni, inno bekaphatja, ennyi
 

DeletedUser4479

Vendég
12 óra felfedezőút alatt sem adta be :D nem fogok 5 napig ezzel szenvedni, inno bekaphatja, ennyi

reggel csináltam mind3 melót, de egyik se adott semmit, úgyhogy mára én is feladtam, megcsinálom a kötvényes kalandokat és este visszatérek még rá. kíváncsi leszek a többi hasonló időlimites kalandra, azok hogy fognak menni
 

DeletedUser2234

Vendég
írtam a supportnak, azt írták, hogy lehetséges, hogy a tavalyi bugos dolog miatt nem jó nálam. Szerintem kérdezd meg Te is, hátha kiderítik a problémát.

szia, én a tavalyi bugos dologban nem vettem részt :) 15 óra felfedezőút után meguntam, nem cseszek el rá több időt

szerk.: azért csak írtam a supportnak. Azt mondják, hogy tavaly kétszer győztem le a halált, viszont csak egyszer kellett körözést keresnem :D szóval várni kell, mig utána járnak. GYors volt a support, köszönöm ezúton is nekik és várok :)
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser10206

Vendég
Halloween

Sziasztok!

Halloween kalandsornál az ikertesó legyőzésére van valami jó technika?

Annyit tudok, hogy ugyanazzal a fegyverrel támad, mint én.

Más tipp érdekelne. Köszönöm!
 

DeletedUser

Vendég
Sziasztok!

Halloween kalandsornál az ikertesó legyőzésére van valami jó technika?

Annyit tudok, hogy ugyanazzal a fegyverrel támad, mint én.

Más tipp érdekelne. Köszönöm!

Szia, rakj be valami kis szórású fegyvert, és próbálgasd így. :)
 
Fent