Kérdések és válaszok

DeletedUser

Vendég
Üdv.

Miért nem enged a rendszer párbajozni?
Azt írja ki,hogy 48 óráig nem lehetséges, pedig 25-én párbajoztam utoljára és akkor se ütöttek ki....
Tegnap munkánál elveszettem az eszméletemet,de attól még párbajozhatok...
Vagy az új rendszer szerint nem???

Így van, a munka is 48-at ad.
 

DeletedUser15794

Vendég
Hali. Nekem az lenne a gondom,hogy nem tudom megcsinálni a Halloweeni kalandsor 2. részét. (A kondírozott narancsos/büdös halas kész). De elvileg most kapnom kéne Henrytől egy küldit,de nem mutatja az istenért se. Pedig még soha nem csináltam meg. EZ mitől van?:S
 

DeletedUser

Vendég
Pár éve olvastam egy párbajbeállítást a Halál legyőzésére. De már nem találom sehol. Emlékszik rá valaki?
 

DeletedUser15667

Vendég
Hali. Nekem az lenne a gondom,hogy nem tudom megcsinálni a Halloweeni kalandsor 2. részét. (A kondírozott narancsos/büdös halas kész). De elvileg most kapnom kéne Henrytől egy küldit,de nem mutatja az istenért se. Pedig még soha nem csináltam meg. EZ mitől van?:S

Én is idén csináltam először. Meglepően soká adta be a kandírozott narancsot és a büdös halat is(kb. 20-30 próbálkozás mindkettőből úgy, hogy a feltételek végig teljesültek), de miután meglettek betettem a termék helyére őket és beadta a kalandokat is.
 

DeletedUser

Vendég
Nagyon random lett a dolog, nekem elsőre adta a narancsot, van akinek 23.-ra...
 

DeletedUser12080

Vendég
Hellotok!
Buffalon fellépett nekem az a probléme ,hogy elkezdtem a Haloweenes küldit és lezártam s serifnél ,de az Öreg nős kalandosztót nem dobja ki a térképemen belementem újból a világba akkor se tavaly nemcsináltam nem tudom mi lehet a baj....
 

DeletedUser

Vendég
Sziasztok!

Valaki megmondaná lécci hogy az "Óvilág hőse" cím miért jár, mert én megkaptam de nem tom hogy miért.:whistle:
 

DeletedUser4479

Vendég
a halloweenes kalandnál hanyadik alkalomra adja be a kristálygömböt a prérifarkas szívet és a varangyvért?
 

DeletedUser13388

Vendég
Nekem mindent adott elsőre (körözést is), ezek szerint nagy mázlim volt :)
 
Fent