Kérdések és válaszok

DeletedUser

Vendég
[SPOIL]Üdv mindenkit!
Sírrablásnál 1484$-4454$-os szerencsével meg tudom találni All Swearengen Sasos övét?Ha igen mennyit kell dolgoznom, mert eddig amióta a 2.0-ás frissítés bejött még egy tárgyat sem adott a sírrablás.:eek:
Az öv vételára 4235$ TW-DB.info szerint[/SPOIL].

Esélyed van, csak éppen kevés, nagyon kevés. Számold meg hány található tárgy van ebben az értékben és máris láthatod az esélyeidet. Én a bétán a női övre hajtottam, de persze eddig nem jött be. Egyébként az 5 perces sírrablásról már írták hogy nagyon ratyi lett, volt aki 0ra leverte és kemény 2 tárgyat kapott, és ugye ez 20 munkára kivetitve elég satnya. Tárgytalálóknak az utazó ajánlott, az elég jól dobál (még, majd átállítják :laugh:).
 

DeletedUser

Vendég
Tegyük az utazókereskedőhöz hozzá, hogy a most beállíthatsz 4-et és elment 8 órád...
Tehát igencsak passzívnak kell lenne az utazóhoz.
Sírrablás meg csak igazi kockáknak ajánlott akik legrosszabb esetben 20 percet (4x 5perc) nem tudnak net mellett tölteni.

Megoldás:
Pá-pá "TW"
 

DeletedUser

Vendég
[SPOIL]Tegyük az utazókereskedőhöz hozzá, hogy a most beállíthatsz 4-et és elment 8 órád...
Tehát igencsak passzívnak kell lenne az utazóhoz.
Sírrablás meg csak igazi kockáknak ajánlott akik legrosszabb esetben 20 percet (4x 5perc) nem tudnak net mellett tölteni.

Megoldás:
Pá-pá "TW"[/SPOIL]

5*2 óra is belefér erőddel, és a következő nap újra 100%-ról indulsz. Túl sok feladat tényleg nincs vele. Én jelenleg építek, így 1 nap általában 3 óra építésből és 10 óra templomépítésből áll, és mivel legtöbbször nem érek rá a sűrű nyomkodásra így meg is felel.
Hogy tárgy több jön-e a rövidebb idejűekből? A tapasztalat azt mondja nem.

Az a kockás írás mintha hibás lenne... Sírabláshoz sok motinövelő kell, ha az nincs hamar lenullázod.
 

DeletedUser

Vendég
Miért van az, hogy belépek, azt írja van 95 energiám, vállalok egy kétórás munkát, visszaesik 48ra, aztán megint változik. Utána vállalok egy más jellegű munkát, akkor megint 95öt ír, majd azt jelzi, hogy nincsen elég energia, majd ismét mutat egy értéket. Mind a 3 világban tapasztaltam már, ahol játszom.
 

DeletedUser6368

Vendég
Üdvözlet a 2.0-ban. Még mindig bug-os... :S (hasonlókat én is tapasztalok)
 

DeletedUser2234

Vendég
szimplán szar ennyi :D nem gondoltam volna magamról, hogy ennyire nem fog már érdekelni a játék, annyi beleölt idő után. Hát megtörtént nálam is.
 

DeletedUser

Vendég
Sziasztok.

Hogy lehet teljesíteni a terméketlen föld kalandot?
A feladat: " Intézd el: Terméketlen föld (Lusta seriffhelyettes?)"
Elmentem hozzá.
Ott ezt kaptam: "Menj Johnny Westwood-ba (Kész)
Elfogad: Terméketlen föld (Földművelés) vagy
Intézd el: Terméketlen föld (Földművelés)"

Előre is köszönöm a segítséget.

Sziasztok!

Én ennél a kalandnál tartok, és hiába keresem, már a Lusta seriffhelyettest sem találom. Valaki tudna segíteni, hol kéne keresnem? Köszi, Üdv
 

DeletedUser13014

Vendég
Körüzenetek

Sziasztok!Amikor körüzit akarok küldeni,mindig kijelzi hogy max 5 címzett telegramonként (El Doradon).Hanyas szinttől tudnék küldeni csoporttgt egy 160 fős szövinek?
 

DeletedUser11818

Vendég
Lehet,hogy magasabb jövedelmet használok 50 aranyrögért. De én nem kértem, nincs is kijelölve, akkor mi a fa-ért aktiválódik?
 

DeletedUser

Vendég
Sziasztok!
Tudja valaki miért fénylik a sírrablás ikonja?
http://kepfeltoltes.hu/121022/N_vtelen33_www.kepfeltoltes.hu_.png

Lehet,hogy magasabb jövedelmet használok 50 aranyrögért. De én nem kértem, nincs is kijelölve, akkor mi a fa-ért aktiválódik?

ez nem magasabb jövedelem, hanem arany munka, ahol +100% xp-t, $, és a termék(ek)nek a találási esélye is megnő 100%kal
a szürke ennek pont a fele, +50%ot ad
az arany jelzés addig van ott, ameddig x ember el nem végzi, a szürke 1 napig:)
 

DeletedUser

Vendég
Sziasztok
Lehet, hogy már volt ilyen kérdés, de nem fogom végignézni az 1370 oldalt (és a keresővel sem találtam rá).
Szóval a kérdésem a következő:
A nagy erődön belül hol lehet megváltoztatni a megye nevét?
Előre is köszi.

Üdv: yetibunda
 

DeletedUser14314

Vendég
Szeretném megkérdezni, hogy szerintetek az Célzós/kitérős vagy a szívó/refis a jobb párbajos?
Vagy felőlem mondhattok más jó pontozást párbajosnak :)
109-es szintű vagyok

Előre is köszi!
 

DeletedUser

Vendég
Ezt neked kell eldöntetni, sok jóféle párbajos pontozás van, attól függ, milyen pontozás ellen stb. akarod bevetni.:)

Egyébként mostanában elég jó a célzó/ütőerő/ lövés pontozás.:)
 

DeletedUser

Vendég
Ezt neked kell eldöntetni, sok jóféle párbajos pontozás van, attól függ, milyen pontozás ellen stb. akarod bevetni.:)

Egyébként mostanában elég jó a célzó/ütőerő/ lövés pontozás.:)
 
Fent