Kérdések és válaszok

DeletedUser

Vendég
Geodásat már kitanultam 600-as receptek meg később kellenek :) Úgyhogy nem adom el őket :D
 

DeletedUser

Vendég
katona küldi

Sziasztok!

A kaland kérdéseknél is megkérdeztem, de mivel sürget az idő, itt is rákérdezek, hátha valaki segít.

Katona karakter vagyok 51-es szintű. Maria megvarrta a ruhámat csütörtökön és most a weststat szerint egy vasárnap elfogadható küldetést kéne megkapnom valahol. A baj, az hogy nem tudm, hogy hol. Vagy mikor? Vagy be kell öltözni? Vagy nem értem. Most vasárnap van, de sehol sem találok új kalandosztót, vagy ilyesmi.

Ráadásul a wesstat épp most behalt és nem megy. Tehát, ha oda küldtök egy linket, azzal nem megyek semmire. Ráadásul vasárnap van, ha ma nem találom meg a kalandosztót, akkor várhatok egy hetet.

Köszönöm a segítséget!

B
 

DeletedUser4479

Vendég
A Segítség Brown atyának (Jó hírek) kalandot hogy tudom lezárni? kezemben a biblia, de nem lehet lezárni. csak vasárnap lehet 8 és 12 óra között?
 

DeletedUser

Vendég
A mesterségekkel kapcsolatban volna két kérdésem.
1. Tudnátok nekem valami tanácsot adni, hogy erődharcos katonának melyik mesterség javasolt?
2. Amit a TD oldalon találtam a mesterségek menüben az gyakrolatilag az összes recept mindegyik mesterséghez?
 

DeletedUser

Vendég
Sziasztok!

1 kis segítséget szeretnék kérni.több helyen kerestem de nem találom a választ.
Szóval terméketlen föld.........
Waupee: megvan "a hosszú utazás" de nem kapom meg a "A hard journey" feladatot pedig van "szakmám".vmi kimaradt?
előre is köszi a választ
 

DeletedUser

Vendég
sziasztok,

az Analyser az mit takarna? mi célt szolgál?

Tapasztalataim szerint a jelentések menüben megtalálható jelentéseidet összesíti.
Bár sehova sincs odaírva, hogy mit jelent, de kb ezek lehetnek:
mennyit dolgoztál (az adott munkán), mennyi tárgyat/terméket találtál, milyen átlagértékben találtál tárgyakat, mennyi az átlag(?)motivációd az adott munkánál lévő jelentések szerint.
 

DeletedUser

Vendég
A mesterségekkel kapcsolatban volna két kérdésem.
1. Tudnátok nekem valami tanácsot adni, hogy erődharcos katonának melyik mesterség javasolt?
2. Amit a TD oldalon találtam a mesterségek menüben az gyakrolatilag az összes recept mindegyik mesterséghez?

Kovács:
grafit
bajonett
a grafit egyszerű, de potom áron megvehető, bétán is csak 500$ körül mozog

Sarlatán:
amulett (élet miatt)
élettöltés
Hát ezeknek azért már combosabb az áruk

Bőrmíves:
gyorsítások hogy odaérj egy erődharchoz (vagy éppen egy másikhoz)

Szakács:
hát a kapott irányítás haszna 0, így ez felettébb nem ajánlott

Ezeket érdemes megfontolni a döntésnél.
 

DeletedUser

Vendég
Az istállómestert ajánlom, mert a kovács termékei általában nagyon olcsón megtalálhatóak piacon. És a gyorsítók nagyon jól jönnek ha át akarsz érni egy másik harcra is és nem akarsz rögöt költeni.
 

DeletedUser5006

Vendég
Tapasztalataim szerint a jelentések menüben megtalálható jelentéseidet összesíti.
Bár sehova sincs odaírva, hogy mit jelent, de kb ezek lehetnek:
mennyit dolgoztál (az adott munkán), mennyi tárgyat/terméket találtál, milyen átlagértékben találtál tárgyakat, mennyi az átlag(?)motivációd az adott munkánál lévő jelentések szerint.

Sziasztok!

Pontosan ezeket összesíti csak nekem az a problémám , hogy nem tudom hogyan lehetne törölni(nullázni) lehet hogy az oldalon tárolja, mármint a http://tw-db.info -n vagy?
 

ppisti

Member
Sikerült összegyűjtenem az összes balkezes puskát, viszont "beragadt a rozsdás csappantyús puska" vagyis az még homályos. Mit csináljak hogy előjöjjön a gyűjtők puskája? Már kaptam ötletet, hogy vegyek még valamit de nem segített.
 

DeletedUser13790

Vendég
Hali!

A Cunningham-ek végzete (Az éjszaka)

A gyerekek nyugtalanok lettek a bőséges vacsora után. Félnek, hogy visszatérnek az indiánok. Pete felesége, Harper így szól: Megtennéd, hogy őrt állsz az este? Ettől egy kicsit jobban éreznék magukat!

Igényel:Jutalom:
Telepes karaván védelme (5 óra) (Kész)
+ 500 tapasztalat
+ $ 500

A lezáráshoz is szükséges az időpont(20:00-0:0)
Köszi a választ előre is:)
 
Fent