Kérdések és válaszok

DeletedUser13044

Vendég
Hali!

A Cunningham-ek végzete (Az éjszaka)

A gyerekek nyugtalanok lettek a bőséges vacsora után. Félnek, hogy visszatérnek az indiánok. Pete felesége, Harper így szól: Megtennéd, hogy őrt állsz az este? Ettől egy kicsit jobban éreznék magukat!

Igényel:Jutalom:
Telepes karaván védelme (5 óra) (Kész)
+ 500 tapasztalat
+ $ 500

A lezáráshoz is szükséges az időpont(20:00-0:0)
Köszi a választ előre is:)

Igen, szükséges!
 

DeletedUser13044

Vendég
Sikerült összegyűjtenem az összes balkezes puskát, viszont "beragadt a rozsdás csappantyús puska" vagyis az még homályos. Mit csináljak hogy előjöjjön a gyűjtők puskája? Már kaptam ötletet, hogy vegyek még valamit de nem segített.


Írj supportnak.De lehet hogy csak nem vetted meg a rozsdás csappantyús puskát!Vedd meg újra, nem nagy pénz!:)
 

DeletedUser

Vendég
Elég ritka, szerintem 10ből általában 1 sikeres eredmény.

Hát mintha ritkult volna, legalábbis bétán még ritkábban jön. Ott olyan 18-20-ra igaz ez. Bár lehet, hogy te csak szürkére írtad, az enyémben van zöld is.
 

Lacx

Gold Rush Winner 2023 & 2x
Speed győztes 2022
Elég ritka, szerintem 10ből általában 1 sikeres eredmény.

Nekem kétszer egymás után sikerült... tegnap, de ilyen is egyszer volt nekem.. a harmadikat nem vártam meg, mert már megvolt a napi feladatkba az eredmény, és már kaptam érte kötvényt, muszáj spórolnom a nyersanyagokkal XD
 

DeletedUser13096

Vendég
Szürkénél azt hiszem 10% az esélye, bár nekem mintha zöldre jobban adta volna a 2-es számot. :)
 

DeletedUser

Vendég
Sziasztok!

A következő problémám lenne. :)

Van a Segítség Brown atyának kalandban az a rész, amikor vasárnap 8-tól 12-ig el kell fogadni a feladatot és 3 óra térítést kell csinálni.
El is fogadtam és meg is csináltam, de nem engedi lezárni. Ami érdekes, hogy ha a kalandkönyvben megnyitom a következő 2 kép fogad.


A képet a Képfeltöltés.hu tárolja. http://www.kepfeltoltes.hu


A képet a Képfeltöltés.hu tárolja. http://www.kepfeltoltes.hu

Akkor most elfogadta a munkát vagy sem? Lezáráshoz nem látok tw-db-n határidőt csak az elfogadáshoz.

Valakinek ötlet?

Előre is köszönöm!
 

DeletedUser8504

Vendég
Sziasztok!

A következő problémám lenne. :)

Van a Segítség Brown atyának kalandban az a rész, amikor vasárnap 8-tól 12-ig el kell fogadni a feladatot és 3 óra térítést kell csinálni.
El is fogadtam és meg is csináltam, de nem engedi lezárni. Ami érdekes, hogy ha a kalandkönyvben megnyitom a következő 2 kép fogad.


A képet a Képfeltöltés.hu tárolja. http://www.kepfeltoltes.hu


A képet a Képfeltöltés.hu tárolja. http://www.kepfeltoltes.hu

Akkor most elfogadta a munkát vagy sem? Lezáráshoz nem látok tw-db-n határidőt csak az elfogadáshoz.

Valakinek ötlet?

Előre is köszönöm!

Hello!
a lezáráshoz is még az időintervallumon belül kell lenned. ha túlcsúszol, akkor csak jövő héten engedi.
 

DeletedUser

Vendég
Értem. Ezt jó lett volna látni tw-db-n is. Akkor úgy is készülök rá. :unsure:

Köszi! ;)
 

DeletedUser8504

Vendég
120as szintre öszeállítottam egy legegyszerűbb pontozást, amivel minden kötvényes napi kaland végrehajtható.
Tankoknak - erődharcolóknak kiváló :)

20 pont ERŐ tulajdonságon
64 pont MOZGÉKONYSÁG tulajdonságon
29 pont ÜGYESSÉG tulajdonságon
34 pont KARIZMA tulajdonságon
14 pont REJTŐZÉS képességre

Emellett elvileg még közel 400 szabadon elosztható képesség marad ajánlottan É.P.-re :)
A tulajdonságok mondjuk kötöttek, de így legalább jut valami kitérésre is, meg a többire.

Így mennek a legjobb ruházat mellett:
Alkoholszállítás +1 munkapont
Salétrombányászat 0 munkapont
Fejvadászat +0 munkapont
Betörés +54 munkapont
az összes többi sima ügy
 

DeletedUser482

Vendég
Térkép

Az lenne a kérdésem, hogy a teljes térképes kalandot csináltam és a termék helyén bennt volt a térkép. Na ezután az volt a probléma hogy el kezdtem NPC párbajozni és meghaltam :whistle: Ezután a térkép el tűnt a a térkép a termék helyéről és a táskámból is. Ez miért történhetett?
 

DeletedUser

Vendég
Szerintem el kell tűnnie, ha megcsináltad azokat a kalandokat, amiknél bent kell lennie. Megcsináltam én is azt a kalandsort, és nincs a táskámban, tehát semmi ok az aggodalomra :)
 

DeletedUser11281

Vendég
Valaki tud egy jó stratégiát mondani arra,hogy lehet kiütni 3. Aretha, a hidegvérűt ?
 
Fent