Kérdések és válaszok

DeletedUser8504

Vendég
Valaki tud egy jó stratégiát mondani arra,hogy lehet kiütni 3. Aretha, a hidegvérűt ?

ilyenkor a legjobb stratégia, ha kilépsz a városból, és eszetlenül kattintgatsz a kihívásra. az elhajolást meg a lövés irányát azért érdemes jól beállítani, módosítgatni.... én az egyik NPC-t 160szor hívtam ki, mire legyőztem :)
(magyarázat : ha kiüt, akkor nem tudsz a hotelben ébredni, hanem helyben maradsz)
 

DeletedUser4479

Vendég
kihívtam egymás után, és elsőre sikerült mindhárom alkalommal nyernem:) 1000 ép-je volt a kiütésnél.

ha kell a jelentés coloradon meg tudod mutatni, keress meg
 

DeletedUser5006

Vendég
Sziasztok!


Az lenne a kérdésem hogy a termék ikonjánál a például itt http://tw-db.info/?strana=quest&serie=qs_54_b van az INV és EQP ezek azt jelentik hogy az első hogy ont van ennyi amennyi kell a, a második meg hogy több is van vagy kevesebb, vagy rosszul értelmezem , esetleg van e mégy más jelölés is és hogy ezek csak a kalandoknál láthatóak?
 

DeletedUser4479

Vendég
Sziasztok!


Az lenne a kérdésem hogy a termék ikonjánál a például itt http://tw-db.info/?strana=quest&serie=qs_54_b van az INV és EQP ezek azt jelentik hogy az első hogy ont van ennyi amennyi kell a, a második meg hogy több is van vagy kevesebb, vagy rosszul értelmezem , esetleg van e mégy más jelölés is és hogy ezek csak a kalandoknál láthatóak?

nem, a INV azt jelenti, hogy a táskádban kell, hogy legyen a dolog, az EOP, pedig rajtad, vagy a kezedben, amikor elfogadod/lezárod a kalandot
 

DeletedUser5006

Vendég
Megint Én:)

Találtam OPT emblémát is az ikon sarkában az mit jelent, esetleg van e még több?
 

DeletedUser

Vendég
Megint Én:)

Találtam OPT emblémát is az ikon sarkában az mit jelent, esetleg van e még több?

Egyszerűbb lenne, ha konkrét kaland konkrét lépését kérdeznéd, hogy az mit jelent. Amúgy az OPT a választási lehetőség, vagy egyiket vagy másikat kaphatod meg (pld. Portya 2. kulcs megszerzése ilyen)
 

DeletedUser

Vendég
Sziasztok! Az lenne a kérdésem, hogy Kate gyűrűjét hogyan lehet megtalálni?? köszi :)
 

DeletedUser5006

Vendég
Sziasztok!


Kérdésem lenne, hogy Erdőírtásra 65 % ad találati esélyre, nekem 72% ír a west, hogy lehet ez , tudtommal a bevitt munkapontok a találati esélyre nem adnak többet, csak több pénzt, kevesebb sérülést, drágább cuccot találhatok.
Kalandor típus vagyok.Az esély, hogy munka közben termékeket találjak 10%-kal nő.Akkor miért nem 75%?

pl: http://tw-db.info/?strana=iteminfo&id=711
 

DeletedUser2286

Vendég
Sziasztok!

Cunningham kaland ügyben szeretnék érdeklődni, hogy csak nálam nem megy-e a kaland vagy másoknál sem? Majdnem időben (:D) sikerült megszereznem az összes terméket és el is mentem a C. farmra, illetve nekem már csak felperzselt farm volt. az első két munkát még el tudtam vállalni és végezni, de az utolsóval minden nap bajom volt és van. Már, ha ez az utolsó.:) A sírásás 5 óra-t adja ki, el tudom vállalni, de amikor visszamegyek csak félbehagyni tudom. Párszor megcsináltam ezt (harmadszor még arra is ügyeltem, hogy 12 előtt érjek vissza a farmra), de most meg már ki sem adja a lehetőséget a farm ikonnál. De a farm ikon megvan még.
Bármi tanács vagy ötlet vagy esetleg egyéb az ügyben? Még az is érdekel, ha esetleg nem jó helyre írta be. :))))) A válaszokat előre megköszönöm:D
 

DeletedUser15672

Vendég
Sziasztok!
Az lenne a kérdésem,hogy hogyan tudnám megcsinálni a béketárgyalást,postakocsiőrzést amikor nem találom a térképen sehol őket.
51 szinten vagyok.
Elöre is köszönöm.
 

DeletedUser

Vendég
Sziasztok!
Az lenne a kérdésem,hogy hogyan tudnám megcsinálni a béketárgyalást,postakocsiőrzést amikor nem találom a térképen sehol őket.
51 szinten vagyok.
Elöre is köszönöm.

Nézd meg hogy milyen és mennyi munkapont kell hozzá, lehet h még nem tudod csinálni...
 

DeletedUser

Vendég
Sziasztok!
A törött srkantyú mire kell?És miért csak 4 perceig lehet végezni a munkát?
Hanyas szinten kapom meg a Cunningham kalandot?

Valaki mogyorózza el légyszi :(

Köszi
 

Kel Marston

Active Member
Sziasztok!
A törött srkantyú mire kell?És miért csak 4 perceig lehet végezni a munkát?
Hanyas szinten kapom meg a Cunningham kalandot?

Valaki mogyorózza el légyszi :(

Köszi
Senki nem tudja mire kell a sarkantyú azt se hogy miért 4 percben lehet csak csinálni.
A Cunningham 80 as szinttől lehet csinálni
 
Fent