Kérdések és válaszok

Vaimo

Veteran Member
Sziasztok.


Teljesítettem az 500 lezárt kalandot. Meg is jelent az eredményeknél úgy, ahogy kell.
De aztán megjelent a következő, amit teljesíteni kellene.
De nem tudom mi ez (az) :(


Lovag fényes páncélban700
Zárd le a "Lovag fényes páncélban" kalandsort
tovább

Teljesítsd a következő feltételek egyikét:
Zárd le a Lovag fényes páncélban kalandot.
Zárd le a Lovag fényes páncélban kalandot.
Zárd le a Lovag fényes páncélban kalandot.
Zárd le a Lovag fényes páncélban kalandot.



Valaki tud erről esetleg valamit?



vaimo
 

DeletedUser

Vendég
Sziasztok.
Teljesítettem az 500 lezárt kalandot. Meg is jelent az eredményeknél úgy, ahogy kell.
De aztán megjelent a következő, amit teljesíteni kellene.
De nem tudom mi ez (az) :(


Lovag fényes páncélban700
Zárd le a "Lovag fényes páncélban" kalandsort
tovább

Teljesítsd a következő feltételek egyikét:
Zárd le a Lovag fényes páncélban kalandot.
Zárd le a Lovag fényes páncélban kalandot.
Zárd le a Lovag fényes páncélban kalandot.
Zárd le a Lovag fényes páncélban kalandot.


Valaki tud erről esetleg valamit?

vaimo


Biza, biza, szép kis fejés van ezzel. :laugh: Más kérdés, hogy a sok xarakodás miatt, meg az elvégzendő unalmas munkák miatt (kovácsnál tuti) az inno maga alatt vágja a fát, mert baromira rá fogsz unni a westre.
 

DeletedUser6368

Vendég
Biza, biza, szép kis fejés van ezzel. :laugh: Más kérdés, hogy a sok xarakodás miatt, meg az elvégzendő unalmas munkák miatt (kovácsnál tuti) az inno maga alatt vágja a fát, mert baromira rá fogsz unni a westre.

A többinél is unalmas... Bárcsak lenne valami értékük ezeknek a fegyvereknek, mert így nem nagyon éri meg csinálni :no:
 

DeletedUser2234

Vendég
azért vicces, hogy 19 óra meló alatt semmi sem jött kalandorként :) ennyit a prémről :D
 

Vaimo

Veteran Member
Biza, biza, szép kis fejés van ezzel. :laugh: Más kérdés, hogy a sok xarakodás miatt, meg az elvégzendő unalmas munkák miatt (kovácsnál tuti) az inno maga alatt vágja a fát, mert baromira rá fogsz unni a westre.

De legfőképp arra un rá az ember, hogy képtelenség 1 francos receptet beszerezni..:P:shootout:
 

DeletedUser13096

Vendég
Én pedig egy babkonzervet keresek, prémiummal de semmi. Kicsit most hanyagolom is.
Support sajnos nem ad receptet. :(
 

DeletedUser2234

Vendég
The night

Elfogadáshoz szükséges
Szerveridő: 20:00 - 00:00
Hely: Cunningham's farm

Lezáráshoz szükséges
Munka: Telepes karaván védelme (5 óra)

megcsináltam és nem engedi lezárni, valakinek ötlet? mivel lezáráshoz elvileg nincs feltétel
 

DeletedUser

Vendég
Ami az elfogadáshoz feltétel - az idő és ruha szinte biztosan, de esetleg helyszín is - az feltétel a lezáráshoz is, csak tw-db nem írja.
 

DeletedUser

Vendég
Üdv!

A kérdésem az hogy, hogy lehet termékeket gyártani? Napi feladatokhoz kell.
 

DeletedUser8504

Vendég
Teljesen megértelek..:( nekem a v5-ön 2,5 hónap után lett meg a geodás recept.. :mad:
Most meg ismét várok az órásmesteres receptre..:P

geoda recept nekem meglett 4 hónap alatt.. szeptember-október-november-december...
a flaska-páncél pár hét alatt, az órásmester és a társa szintén pár hét alatt. Ingyen kaptam a 600-asokat barátaimtól...
a többi 3-ra meg igen magas ajánlatot hirdettem a profilomon, és meglett idővel.
 

DeletedUser2234

Vendég
geoda recept nekem meglett 4 hónap alatt.. szeptember-október-november-december...
a flaska-páncél pár hét alatt, az órásmester és a társa szintén pár hét alatt. Ingyen kaptam a 600-asokat barátaimtól...
a többi 3-ra meg igen magas ajánlatot hirdettem a profilomon, és meglett idővel.

v8on már lassan tényleg minden ismerőst végigkérdeztem. Sehol senkinek. a Geodás után 500-ig megvannak a recipék, onnan megint nincsenek
 

DeletedUser

Vendég
Ha kétszer annyi munkaidőre rakok egy munkát, akkor a tárgytalálási esély úgy változik, hogy (a talált tárgy darabszámának) várható értéke kétszer akkora legyen?
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser13044

Vendég
Hát nekem nincs full gyűjtőm (még), szóval én az ünnepire esküszöm :)
 

DeletedUser11897

Vendég
Sziasztok!

Megcsináltam a Charlie kalapndsort le is zártam,megkaptam a sálat is.Viszont még mindig szürke az eredményeknél ahol minden ki van pipálva.Jelentést sem kaptam így h lezártam volna.Esetleg valakinek vmi ötlet?
 

DeletedUser

Vendég
Sziasztok!

Megcsináltam a Charlie kalapndsort le is zártam,megkaptam a sálat is.Viszont még mindig szürke az eredményeknél ahol minden ki van pipálva.Jelentést sem kaptam így h lezártam volna.Esetleg valakinek vmi ötlet?

Írj a Support-nak.
 
Fent