Kérdések és válaszok

DeletedUser11212

Vendég
Nektek is ilyen?Így tölt meg minden.. elég idegesítős.. :mad:
[SPOIL]
kjkj.JPG
[/SPOIL]

Nekem mozillán nem...Próbáld meg te is más böngészővel
 

DeletedUser12540

Vendég
Sziasztok!
Nekem túl drágák ezek az "ajándékok", főleg, hogy 5000$-t költöttem 1 énekkönyvre...
Szerintem karácsonykor (Dec. 24-26), és újévkor (Dec. 31-Jan. 1), lemehetne felére, negyedére az ára a ládáknak, ajándékoknak, mert nehogymár 2milláért vegyek magamnak karácsonyi ajándékot:D
 

DeletedUser13388

Vendég
Sziasztok!
Nekem túl drágák ezek az "ajándékok", főleg, hogy 5000$-t költöttem 1 énekkönyvre...
Szerintem karácsonykor (Dec. 24-26), és újévkor (Dec. 31-Jan. 1), lemehetne felére, negyedére az ára a ládáknak, ajándékoknak, mert nehogymár 2milláért vegyek magamnak karácsonyi ajándékot:D

Valószínűleg a Német kollégák pénztárcájához vannak az árak szabva... csak a különbség az, h náluk kb 3x annyit keres egy átlag ember, mint nálunk! :) + úgy érzem, h mi fiatalok, akik nem rendelkezünk saját keresettel nem igazán tudjuk "lehúzni" szüleinket, főleg nem így karácsony előtt, hogy aranyat vegyünk a játékban :/

Úgy gondolom, h a gazdagoknak élvezetesebb a játék, viszont aki nem engedhet meg magának bár mit, annak azért nem olyan vidám... (ez persze saját vélemény) :)
 

DeletedUser

Vendég
próbáld üríteni a sütiket (cooke-kat) Hátha az segít, vagy ha az sem, akk írj supportnak, hogy mi lehet a probléma
 

DeletedUser15037

Vendég
Katt

Valaki tudja hogy ezzel lehet majd kereskedni? Mármint nem eladás, hanem piac.. Mert Colo-n nem lehet egyenlőre szerintem...
 

DeletedUser

Vendég
Katt

Valaki tudja hogy ezzel lehet majd kereskedni? Mármint nem eladás, hanem piac.. Mert Colo-n nem lehet egyenlőre szerintem...

Ezt meg honnan szerezted?:eek:

Amúgy nem lehet piacon kereskedni vele,és szerintem nem is tervezik hogy árverezhető legyen,mert ez nagyon ritka.
 

DeletedUser

Vendég
Katt

Valaki tudja hogy ezzel lehet majd kereskedni? Mármint nem eladás, hanem piac.. Mert Colo-n nem lehet egyenlőre szerintem...

De ha árverezhető is lesz,nehogy eladd,ez szinte már 1 ,,ereklye,,!És talán azért nem csökkentik az árát mert ilyet is lehet benne találni.:whistle:
 

DeletedUser15037

Vendég
Köszönöm a válaszokat! :) Nem terveztem az eladását. :D
Szépen sebez, lőttem vele 500+-ot fejre:D
 

DeletedUser

Vendég
Valaki tudja honnan lehet szerezni Arany tomahawkot és Howdát meg Arany szamárt meg persze struccot?
 

ppisti

Member
Egy kis segítség kellene a gyűjtői szetthez. Összeszedtem az összes cipőt /lábbelit/ ami a gyűjtői listában van, mégsem kaptam meg a gyűjtők cipőjét. Igaz az utolsó darabot gyors postával vettem meg.

V1 lvl.116
 

DeletedUser4479

Vendég
Egy kis segítség kellene a gyűjtői szetthez. Összeszedtem az összes cipőt /lábbelit/ ami a gyűjtői listában van, mégsem kaptam meg a gyűjtők cipőjét. Igaz az utolsó darabot gyors postával vettem meg.

V1 lvl.116

valamit vegyél át a piacon és akkor kapod meg
 

DeletedUser

Vendég
Valaki tudja honnan lehet szerezni Arany tomahawkot és Howdát meg Arany szamárt meg persze struccot?

Arany tomahawk-ot prémium kazettából tudsz nyitni, a Howda nem tudom mi, aranyszamarat akkor kapsz ha eladsz 1 millio dollár értékben a kereskedőnek, struccot pedig akkor ha megcsinálsz 1000 napi kalandot :)
 

DeletedUser2234

Vendég
mondjuk azon csodálkozom, hogy az innó nem jött rá, hogy ha többször enged nyitni, több rögbevétele lesz D:
 
Fent