Kérdések és válaszok

DeletedUser

Vendég
a mexikói kalandban itt járok:
Emilio Vargas: Remek. A várostól délre gyülekezünk, ott találkozunk a hegyi vezetővel, akit Pablo felbérelt. Azt mondják, hogy kiszagolja az aranyat bárhol.

csak épp a helyet nem találom. Tudnátok segíteni?
Köszi
 

DeletedUser15267

Vendég
fegyver

hello, megtudjátok mondani kb hány dollárt ér Billy Peacemakere? előre is köszi
 

DeletedUser

Vendég
Miért?

Nem adott szánkót pedig mindegyik ajtót jól nyitottam ki.És ha jól tudom Máriánál kellene legyen ez a kaland de nincsen.
 

Vaimo

Veteran Member
Sziasztok.

Van ez a Karácsonyi, ismételhető Kaland. Fa, sírásás,gabona betakarítás, felefedezöút,kincskeresés. meg több termék is kellett hozzá...
Na ennek az utolsó lépesének ma kellett volna megjelenni a seriffnél. Nem kell semmi a lezáráshoz,jutalom pedig 1 karácsonyi ajándék, ami tartalmaz 1 tárgyat.
Ez nem jelent meg nekem... Tudja esetleg valaki az okát????


Várom válaszotokat.


üdv: vaimo
 

DeletedUser

Vendég
Nekem se jelent meg szerintem egy bug vagy csak egyszerűen kivették a játékból!
 

DeletedUser

Vendég
Ha jól nyitottam ki a naptárat és elmondok 10 imát akkor megkapom a szánkót és holnap vagy amikor Máriánál lesz a kaland akkor megint kapok egyet?:unsure:
 

DeletedUser

Vendég
Azt szeretném kérdezni, hogy tavaly megszereztem a szánkót a naptárból akkor most elmondok 10 imát és megint megkapom?Ha megkapom az nem szabályellenes?
 

DeletedUser4479

Vendég
Azt szeretném kérdezni, hogy tavaly megszereztem a szánkót a naptárból akkor most elmondok 10 imát és megint megkapom?Ha megkapom az nem szabályellenes?

megkaphatod, én is megszereztem, ha bug, akkor meg ne szórakozzanak annyit a frissítéssel, hanem csinálják meg azt normálisan, ami most fut
 

DeletedUser10206

Vendég
Sziasztok.

Van ez a Karácsonyi, ismételhető Kaland. Fa, sírásás,gabona betakarítás, felefedezöút,kincskeresés. meg több termék is kellett hozzá...
Na ennek az utolsó lépesének ma kellett volna megjelenni a seriffnél. Nem kell semmi a lezáráshoz,jutalom pedig 1 karácsonyi ajándék, ami tartalmaz 1 tárgyat.
Ez nem jelent meg nekem... Tudja esetleg valaki az okát????


Várom válaszotokat.


üdv: vaimo

Szia!

Én megkaptam az Seriffnél a kalandot Arizonán. Hóember kalapot kaptam.

A szánkóra kíváncsi vagyok, hogy 10 ima után beadja-e. :D
 

DeletedUser4479

Vendég
Szia!

Én megkaptam az Seriffnél a kalandot Arizonán. Hóember kalapot kaptam.

A szánkóra kíváncsi vagyok, hogy 10 ima után beadja-e. :D

azért kaptál kalapot, mert még nem az ismétlő kalandot csináltad meg. az ismétlő kaland utolsó részét nem adja be, pedig azt ma meg kellett volna kapnunk
 
Fent