Kérdések és válaszok

DeletedUser

Vendég
Sziasztok! Lehet valamit tudni arról, hogy most december végén,vagy január elején indul-e új világ, és ha igen akkor milyen paraméterekkel, prémium elérhetőségekkel. Valaki tud valamit erről?
 

DeletedUser11818

Vendég
Sziasztok!
Ezt az acél kazit, hogy lehet megszerezni?
kkkk_www.kepfeltoltes.hu_.png
 

DeletedUser

Vendég
Kell az adventi naptár de ha másra költötted el például a szánkóra vagy ilyesmi akkor már nem tudod!
 

Deleted User - 78251

Vendég
sziasztok érdeklödni szeretenék van valakinek feleslegben 3-ik kulcsa a v2 világba cserében tudok adni neki egyet a v1-es világon ezen a néven vagyok mindkét világban, tg-ben keresen a cserélni akaró
 

DeletedUser

Vendég
Lehetett volna választani szánkó vagy láda?

Nem tudom nekem V4-en 2 naptáram volt,mert tavaly nem sikerült és így a szánkót is és a ládát is megkaptam, viszont az 5-ös világban csak a ládás kalandot adta, pedig én úgy nyitottam ki, hogy 3 üveggolyóm legyen és megkapjam a zsákot de csak a a ládát adta.
 

DeletedUser15232

Vendég
Nem tudom nekem V4-en 2 naptáram volt,mert tavaly nem sikerült és így a szánkót is és a ládát is megkaptam, viszont az 5-ös világban csak a ládás kalandot adta, pedig én úgy nyitottam ki, hogy 3 üveggolyóm legyen és megkapjam a zsákot de csak a a ládát adta.

Én úgy rakom össze az eddigi beszámolók alapján,hogy aki tavaly megkapta a szánkót, az idén nem kapott újat,hanem helyette a ládás kanad jelent meg.
 

DeletedUser7006

Vendég
A kincs

Sziasztok!
Azt szeretném kérdezni, hogy hogyan lehet folytatni a fent említett kalandot?
Megvan a 48 óra béketárgyalás, és az utána levő kaland. Tw-db-n utána van egy waupee-s kaland, amit csak A 4 állatszellemes kaland lezárása után kapok meg. Ezt a 4 kalandot kinél kell elvállalni? És hogy elvállalhassam mit kell csinálnom?
Válaszaitokat előre köszönöm!
Boldog karácsonyt! :)
 

DeletedUser4479

Vendég
Sziasztok!
Azt szeretném kérdezni, hogy hogyan lehet folytatni a fent említett kalandot?
Megvan a 48 óra béketárgyalás, és az utána levő kaland. Tw-db-n utána van egy waupee-s kaland, amit csak A 4 állatszellemes kaland lezárása után kapok meg. Ezt a 4 kalandot kinél kell elvállalni? És hogy elvállalhassam mit kell csinálnom?
Válaszaitokat előre köszönöm!
Boldog karácsonyt! :)

http://tw-db.info/index.php?strana=quest&serie=qs_62

így:)
 

DeletedUser13388

Vendég
Helló, vettem 1-2cuccot a piacon, és mikor át akarom venni, akk azt írja, h Empty server responce... Miért van ez? Már megint bugos a piac???? :/
 

DeletedUser

Vendég
Mi a rákért lett német a játék? Úgy veszem észre hogy egyre több minden német. :D
 

DeletedUser309

Vendég
Mi a rákért lett német a játék? Úgy veszem észre hogy egyre több minden német. :D

Egy kis nyelvtanulás, 2 az egyben a játék :)

Helló, vettem 1-2cuccot a piacon, és mikor át akarom venni, akk azt írja, h Empty server responce... Miért van ez? Már megint bugos a piac???? :/

Nem 1-2 cuccot vettél és becsömörlött a karid. Várj 10 percet és megint jó lesz minden.
 
Fent