Kérdések és válaszok

DeletedUser

Vendég
Kiérdem én? Miért nem szenteljük fel a Törpkódexet a The West bibliájának? Miért nem vagyunk a kezdőlapon, hogy ha Világ1-re jössz láthatsz redeti Törpéket! Még Hókef... akarom mondani Hófehérkét is :D Sőt tartunk egy vadászt is, meg egy vendéget... :D

Kérdem én! Hol van a személyi kultusz ami minket illetne? :D:D

Amúgy ez a hibás V1 tényleg zavaróó még a lábtörlő alatt is megnéztem volna a kulcsot... De a lábtörlő is eltűnt! ÚRISTEN!

No várjatok lopok valakitől egy hajcsatot....

Na megvan...

HOVA LETT A KULCSLYUK??!! Még az is eltűnt... Ráadásul keresés közben kutyagumiba léptem... Se lábtörlő se kulcs, és ez a hajcsat is eltörött, így visszaadni se tudom. Rosszabb nem is lehetne...
DE LEHET MEGTALÁLT A HAJCSAT TULAJA!!!! ÚRISTEN MIT TEGYEK?!

Várom a tanácsokat :):D
 

Lacx

Gold Rush Winner 2023 & 2x
Speed győztes 2022
Lenne egy kérdésem. az üveggolyós kaland hogy van ? mennyi kell ahoz hogy megkapjama bot-ot vagy mi az ?
 

DeletedUser8590

Vendég
Lenne egy kérdésem. az üveggolyós kaland hogy van ? mennyi kell ahoz hogy megkapjama bot-ot vagy mi az ?

3 fülecskét utólag nyitsz ki akkor kapod az Üveggolyós tarisznyát
Ha 13 fület előre kinyitsz akkor kapot a Botot.
 

DeletedUser8488

Vendég
Ugye lehet majd most idézem:December 22 és január 6 között lehetőségetek lesz karácsonyi ajándékot venni magatoknak a játékon belül.
A kérdésem hogy csak magunknak lehet venni mert én ezt így vettem ki és nem e lehetne venni valahogy másnak is mégis jobb adni mint kapni :)
 

DeletedUser

Vendég
Ugye lehet majd most idézem:December 22 és január 6 között lehetőségetek lesz karácsonyi ajándékot venni magatoknak a játékon belül.
A kérdésem hogy csak magunknak lehet venni mert én ezt így vettem ki és nem e lehetne venni valahogy másnak is mégis jobb adni mint kapni :)

Én meg azt szeretném kérdezni, hogy ezt az ajándékot a játékban kapjuk vagy a valóságban?
 

DeletedUser

Vendég
Segitség

Sziasztok! Valaki tudna nekem segiteni a Kate jegygyűrűje nevű kaland megoldásában?Előre is köszi
 

Lacx

Gold Rush Winner 2023 & 2x
Speed győztes 2022
3 fülecskét utólag nyitsz ki akkor kapod az Üveggolyós tarisznyát
Ha 13 fület előre kinyitsz akkor kapot a Botot.

óóó, köszi :)
de én 10 et nyitottam ki utólag xD na mindegy, az uveggolyós tarisznyát hol vehetem át ?
 

DeletedUser

Vendég
Műtrágya

Valaki megtudná mondani hogyan szerezhetek műtrágyát???

Előre is köszi.
:)
 

DeletedUser15147

Vendég
Sziasztok lenne egy olyan kérdésem hogy a receptek leirásait hol találom meg?

magyarul ha lehetne :)
 
Fent