Kérdések és válaszok

DeletedUser11818

Vendég
Sziasztok valaki meg tudná mondani, hogy hogy jobb párbajozó valaki, teljes úriszetben vagy a legjobb kiválogatott párbajozó ruhában?
 

DeletedUser

Vendég
Az úri szett csak munkapontot ad, párbajbónuszt nem, de nem tudom erre gondoltál-e:szénaboglya:
 

DeletedUser11818

Vendég
Csak azért kérdem mert 16-ot rak a fellépésre és 10-et a karizmára az azért nem kevés.
viszont maga a ruha külön külön nem nagyon párbajozásra van.
 

DeletedUser

Vendég
Csak azért kérdem mert 16-ot rak a fellépésre és 10-et a karizmára az azért nem kevés.
viszont maga a ruha külön külön nem nagyon párbajozásra van.

Az elegáns zakó az egy ütőerős karinak a legjobb párbajcucc(ha tévedek javítsatok). a többi meg párbajozásra alkalmatlan.. a cipő ad egy kevés fellépést, és kész. tehát jobban jársz a párbajcuccokkal.
 

DeletedUser9311

Vendég
Sziasztok!

Amikor párbajoznék kiírja hogy a párbaj 48 óráig nem lehetséges... és ez rengeteg embernél így van... de vannak akiket meg meg tudok támadni... Az lenne a kérdésem hogy milyen kritérium szerint van ez a 48 órás tilalom? :S
 

Hisztigép

Member
Sziasztok!

Amikor párbajoznék kiírja hogy a párbaj 48 óráig nem lehetséges... és ez rengeteg embernél így van... de vannak akiket meg meg tudok támadni... Az lenne a kérdésem hogy milyen kritérium szerint van ez a 48 órás tilalom? :S
Azok a tagok ki vannak ütve (elveszítették az eszméletüket párbaj, vagy munka során). Ugyanezt láthatod akkor is, ha Te vagy kiütve. :rolleyes:
 

DeletedUser

Vendég
Sziasztok!

Amikor párbajoznék kiírja hogy a párbaj 48 óráig nem lehetséges... és ez rengeteg embernél így van... de vannak akiket meg meg tudok támadni... Az lenne a kérdésem hogy milyen kritérium szerint van ez a 48 órás tilalom? :S

Akit párbajban kiütöttek, azt nem tudod támadni 48ó-ig. De ha téged ütnek ki, akkor se téged nem tudnak támadni, de te se tudsz támadni,
 

DeletedUser

Vendég
Sziasztok!

Amikor párbajoznék kiírja hogy a párbaj 48 óráig nem lehetséges... és ez rengeteg embernél így van... de vannak akiket meg meg tudok támadni... Az lenne a kérdésem hogy milyen kritérium szerint van ez a 48 órás tilalom? :S

Mivel ha jól látom kezdő vagy, ezért kicsit kiegészítem a korábbi válaszokat. Ha ki is vagy ütve, akkor is tudsz párbajozni, igaz csak az NPC-vel(non-player character, azaz nem játékos karakter(gépi ellenfél)). Továbbá, ha ki vagy ütve, akkor is mehetsz erődharcolni, ahol újra akár ki is üthetnek. De ha erődharcban ütnek ki, vagy az NPC párbajokban üt ki az egyik ellenfél, akkor nem tesz téged úgymond 48-ba, csak elveszted a pénzed, energiás és életed, továbbra is tudnak támadni téged más játékosok és vica versa.
 

DeletedUser

Vendég
Sziasztok, lenne egy kérdésem, sorry ha bárhol is elhangzott már a válasz.

Volt nemrég egy szavazás a prémiumokkal kapcsolatban, ahol világonként lehetett szavazni mindenkinek a karijaival. Annak az eredményéről lehet tudni valamit? Mert sehol nem találom az összesítést, végeredményt stb.
 

DeletedUser

Vendég
Egyébként csak ad egy kalandot valamelyik a kocsmában(asszem Henry), lezárod és ottvan a feljegyzés.

Sziasztok!
Az lenne a kérdésem, hogy milyen feltétel kell a feljegyzés 3. darabjához? Én már hetek óta óta próbálkozom, énekkönyv a kézben fegyvertelenül hétfőn 19-19.20 között és nem történik semmi. Senki nem ad semmilyen kalandot. A világ1-ben 91 szintű vagyok, a világ3-ban pedig 85.
Valaki segítsen! Köszönöm!
 

DeletedUser

Vendég
Sziasztok!
Az lenne a kérdésem, hogy milyen feltétel kell a feljegyzés 3. darabjához? Én már hetek óta óta próbálkozom, énekkönyv a kézben fegyvertelenül hétfőn 19-19.20 között és nem történik semmi. Senki nem ad semmilyen kalandot. A világ1-ben 91 szintű vagyok, a világ3-ban pedig 85.
Valaki segítsen! Köszönöm!

Valószínűleg nem az indiánnak kedveztél a kalandokban, így esélytelen vagy a 3. részre.
 

DeletedUser

Vendég
köszi:)






[spoil]Az üzeneted túl rövid. Kérjük írjál többet az üzenetbe, legalább 10 karaktert.[/spoil]
 
Fent