Kérdések és válaszok

DeletedUser9311

Vendég
Ez fájt:D

Hát tudod van 1 olyan munka,hogy paradicsom szedés:szénaboglya::P


Segítséget kértem nem lebaszást, ha nem akarsz segíteni, inkább ne is írj.
Mellesleg nem gondoltam hogy másik paradicsom is megoldhatja a problémát, azt hittem csak az jó amit John ad.
 

DeletedUser10995

Vendég
Segítséget kértem nem lebaszást, ha nem akarsz segíteni, inkább ne is írj.
Mellesleg nem gondoltam hogy másik paradicsom is megoldhatja a problémát, azt hittem csak az jó amit John ad.

Lol. Most kaptál HASZNÁLHATÓ választ, vagy nem? Akkor mit sírsz? Ja, hogy volt benne egy kis irónia is? Vegyél a kereskedőtől egy kis humorérzéket.
 

DeletedUser

Vendég
Tudom, hogy egy kicsit furán hangzik, de:
hogy rakjam a képességeimet, hogy minden munkát tudjak csinálni?

ui.:azért kérdeztem, mert van egy új karakterem, és nem akarom úgy elcseszni a képességeket, mint az első karakteremnél.

Ilyet nem tudsz csinálni, még az összes plusz képesség meg tuliponttal együtt sem.Olyat tudsz, ami 2-3 melón kívül bármire rá tud öltözni, de ennek meg sok értelme nincs szerintem (bár ízlések és pofonok... :))

Ha sok melót akarsz, akkor ügyesség vagy karizma, esetleg a kettő vegyítve vmilyen arányban. A képpontokat meg irányításra, lövésre, rejtőzésre, csapdára és/vagy fellépésre, ezekkel a képességekkel van a legtöbb meló.

Ami megéri: 1-2 pénzes, 1-2 TP-s és 1-2 tárgytalálós melóra ráhajtani, lehetőleg párbaj vagy erődképességekkel. Így lesznek jó cuccaid, sok pénzed, és a játék interaktivitása sem esik ki (párbajok, erődharcok), amik az egésznek a sava-borsát adják :)
 

DeletedUser9614

Vendég
Ilyet nem tudsz csinálni, még az összes plusz képesség meg tuliponttal együtt sem.Olyat tudsz, ami 2-3 melón kívül bármire rá tud öltözni, de ennek meg sok értelme nincs szerintem (bár ízlések és pofonok... :))

Ha sok melót akarsz, akkor ügyesség vagy karizma, esetleg a kettő vegyítve vmilyen arányban. A képpontokat meg irányításra, lövésre, rejtőzésre, csapdára és/vagy fellépésre, ezekkel a képességekkel van a legtöbb meló.

Ami megéri: 1-2 pénzes, 1-2 TP-s és 1-2 tárgytalálós melóra ráhajtani, lehetőleg párbaj vagy erődképességekkel. Így lesznek jó cuccaid, sok pénzed, és a játék interaktivitása sem esik ki (párbajok, erődharcok), amik az egésznek a sava-borsát adják :)

Ezt ennél szebben még én sem tudtam volna kifejteni :D
Ott a pont Candi;)
 

DeletedUser7820

Vendég
Viszont szerintem van olyan pontozás amivel (természetesen egy kiterjedt gardróbbal rendelkezve) minden munka végezhető.

Talán Grokar írta egyszer hogy neki van olyan karaktere
 

DeletedUser

Vendég
Persze, de a melók nem csupaszon mennek, hanem optimalizált felszereléssel.
Úgy, ahogy Candi írta.
Igazából értelme a küldik miatt lenne, ha valaki mindent le akar tudni, de az NPC-párbajok egy része ilyen pontozással már a leküzdhetetlen akadály kategóriába esik.
 

DeletedUser3632

Vendég
na jah, vmi 93 vagy 96oson mehet minden kis rápontozással, a ranchépítés nehézkes meg az olajfúrás, de elegendő karizma+ügyesség+rejtőzés+irányítás mindenre elég szinte
 

Vaimo

Veteran Member
Viszont szerintem van olyan pontozás amivel (természetesen egy kiterjedt gardróbbal rendelkezve) minden munka végezhető.

Talán Grokar írta egyszer hogy neki van olyan karaktere

Üdv.

Igen,jó kis cuccokkal ellehet érni minden munkát egyszerre.;) Ez biztos...
Én a V5-ön jelenleg minden munkát tudok csinálni.:whistle:
 

DeletedUser7820

Vendég
Persze, de a melók nem csupaszon mennek, hanem optimalizált felszereléssel.
Úgy, ahogy Candi írta.

Lehet én másik csatornát nézek de nem az volt a kérdés szerintem hogy csupaszon menjen minden meló, hanem úgy általában :gengszter:
 

DeletedUser

Vendég
Nem tudja valaki hogy lehetne regisztrálni bétára?:unsure:

Leginkább csak úgy, ha rendszeresen figyelgeted, hogy van-e hely. Időnként kipucolják a játékosokat és akkor, amíg van hely, lehet regizni. Nekem anno szerencsém volt, pont elkaptam egy ilyen takarítást és befértem, azóta is jelen vagyok.
 

DeletedUser

Vendég
Lehet én másik csatornát nézek de nem az volt a kérdés szerintem hogy csupaszon menjen minden meló, hanem úgy általában :gengszter:

Igazad van..A 2-3 kivétel elkerülte a figyelmemet.
Pontosan úgy igaz a dolog, hogy van olyan pontozás, amellyel megfelelő felszerelések birtokában minden meló elvégezhető.Persze van némi szintigénye a dolognak:D.
 

DeletedUser7360

Vendég
na jah, vmi 93 vagy 96oson mehet minden kis rápontozással, a ranchépítés nehézkes meg az olajfúrás, de elegendő karizma+ügyesség+rejtőzés+irányítás mindenre elég szinte

ezen csak annyit javítanék hogy 90es szintre kihozható a mindent tudó kari férfi kalandorral, 99es szintre pedig olyan módon is hogy a termék helye felszabadulhat (sok munkánál,végig még nem néztem meg hogy mindnél igaz e), így az ilyen trükkös arany revolveres kalandok furmányos elvárásai is teljesíthetők.

1.megj.: természetesen a megfelelő ruhák szükségesek, szürke rongyban sok meló nem fog menni:D
2. megj.: jólesett hogy emlékeznek rá egyesek hogy készítettem egy ilyen karit (magyarok között elsőként:))
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
A bosszúálló (Thomas)---- ebben a küldiben a katonáknál idő höz van kötve mikor tartozkodik ott?
 

DeletedUser

Vendég
ilyen nincs

Ahogy belépek a karakteremhez látom hogy nincs pénzem.
Bemegyek a városba a bankban az volt kiírva hogy kborka102 18000$-t
(körübelül) beadott a városkasszába és amikor megnézem a felszerelésem se ruha se tárgy se fegyver...se semmi hogy lehet ez?:gengszter:
 

DeletedUser

Vendég
feltörtek
(egyszerű volt a jelszavad vagy pl. iskolában vagy valahol máshol elmentette a gép a jelszavad és a felhasználó neved oszt itt a gyümölcse, de lehet hogy hacker)
nézd meg nem kezdték-e törölni a karaktered és változtass e-mail címet és kódot is
 

DeletedUser

Vendég
Vagy csak a neted nem töltötte be rendesen és elég ha frissíted az oldalt!!
 
Fent