Kérdések és válaszok

DeletedUser

Vendég
Hi!

Nekem egy olyan kérdésem lenne, hogy a kalandosztót az első pár szintig láttam a térképen, de már teljesen eltűnt. Ilyenkor mi van? :S :)
 

DeletedUser9614

Vendég
Hi!

Nekem egy olyan kérdésem lenne, hogy a kalandosztót az első pár szintig láttam a térképen, de már teljesen eltűnt. Ilyenkor mi van? :S :)

Melyik kalandosztót?
Lehet befejezted a kalandsorozatot és azért tűnt el.
 

DeletedUser9311

Vendég
Sziasztok!

Üres vödröm van jelenleg... és a vödör megszerzésének leírásában azt olvastam hogy 5 perc horgászat elég, de se 10 perc se 30 és még 2 óra se töltötte meg azt az átkozott vödröt. Egy nagyon rendes ember megtenné hogy mesél nekem erről valamit? :)
 

DeletedUser

Vendég
Teméknek bent kell lenie, jah és az se mindegy hogy HORGÁSZOL vagy HALÁSZOL
 

DeletedUser9311

Vendég
Horgászok az van írva... meg én is írtam... és elfelejtettem betenni a vödröt a felszerelésembe... :D
 

DeletedUser

Vendég
A játék zárt béta tesztje idén ősszel várható, előre láthatólag angol, német és francia nyelven fog megjelenni a későbbiekben.

Milyen előfeltételek szükségesek, hogy megjelenjen magyarul is a Tribonia? :) Vagy mit lehet tenni ez érdekében? :D
 

DeletedUser12071

Vendég
Sziasztok

Lenne egy olyan problémám Arizona Világban hogy én csak csapdaállításra tettem eddig van rajta xxx összeg (nem tudom h szabad e nyilvánossá tenni)
De most már utolsó 3 fejlődésem után nem bírok pontot osztani mert képességeken belül vagy nem látszik vagy hibás az egész táblázat.
Próbáltam azt is hogy másra teszek de akkor elugrik az egész táblázat teljesen más helyzetbe mint az eredetileg volt:(
Szeretnék segítséget kapni ez ügyben.
Köszönöm
Ádám
 

DeletedUser

Vendég
Lenne egy olyan problémám Arizona Világban hogy én csak csapdaállításra tettem eddig van rajta xxx összeg (nem tudom h szabad e nyilvánossá tenni)
De most már utolsó 3 fejlődésem után nem bírok pontot osztani mert képességeken belül vagy nem látszik vagy hibás az egész táblázat.
Próbáltam azt is hogy másra teszek de akkor elugrik az egész táblázat teljesen más helyzetbe mint az eredetileg volt:(
Szeretnék segítséget kapni ez ügyben.
Köszönöm
Ádám

Mit használsz, Firefoxot? mert akkor a skype zavar be, menj a beállításokba, bővítmények, és kapcsold ki a skype ikonos valamit.

szerk.: nincsmit:)
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser12071

Vendég
Köszi

Köszi válaszod Dave, megcsináltam és működik.
mégegyszer köszi:):D:rolleyes:
 
Fent