Kérdések és válaszok

DeletedUser11468

Vendég
A Tüzijáték-rakétát még meglehet csinálni?Mert látok olyat akinek megvan viszont a kitüntetése nincs a dobozában!:rolleyes:
 

DeletedUser

Vendég
Egy kis segítség kellene!!!

Most kezdtem el A játékot, s dolgoztam is egy kicsit, hogy legyen egy kis kezdő tőkém....
Háromszor ragasztottam plakátot (1 meló 15§, 2-14§, 3-13§) ez eddig 42§,így hogy dolgoztam szintet léptem (2. szint feladat), s kaptam még 15§t, tehát így a vége 57§....

Akkor miért van a számlámon csak 17§????????????????????

A második feladat végeztével még megvolt a 2 feladat után járó 29§....
De a harmadik feladat után amikor szintet léptem már nem volt csak 17§ az egyenlegem????

Miért van ez????
 

DeletedUser

Vendég
Most kezdtem el A játékot, s dolgoztam is egy kicsit, hogy legyen egy kis kezdő tőkém....
Háromszor ragasztottam plakátot (1 meló 15§, 2-14§, 3-13§) ez eddig 42§,így hogy dolgoztam szintet léptem (2. szint feladat), s kaptam még 15§t, tehát így a vége 57§....

Akkor miért van a számlámon csak 17§????????????????????

A második feladat végeztével még megvolt a 2 feladat után járó 29§....
De a harmadik feladat után amikor szintet léptem már nem volt csak 17§ az egyenlegem????

Miért van ez????
volt egy olyan küldi, amiben 40$-t kér a csapos, és ad egy szürke sapkát, tehát valszeg ez a gond;)
és a dollár jele ez:$, nem pedig ez:§;)
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
:-)

Köszönöm tüzetes vizsgálat után találtam meg....

Köszönöm a segítséget.... Én kis :szamár:
 

DeletedUser

Vendég
Chat

Hello!
Azt szeretném kérdezni, hogy a vezérem azt írja erődharcra híváskor, hogy utasítások a Westes chat-en. Hol találom ezt a Westes chat-et?
 

DeletedUser

Vendég
A Tüzijáték-rakétát még meglehet csinálni?Mert látok olyat akinek megvan viszont a kitüntetése nincs a dobozában!:rolleyes:

Ha olyanokat látnál, akkor talán lehetne, de mivel olyat látsz, természetesen más az oka.
Majd a következő július 4.-én..
 

DeletedUser

Vendég
nekem elég ha végre az életben 99 es leszek mert eddig nem jöt ösze és rosz nézni hogy sokaknak mien jó h 99 esek
 

DeletedUser

Vendég
ez nem lehet igaz még a 99 es szintet sem értem el de most még továb kel majd küzdeni a max szintér:(
 

DeletedUser12080

Vendég
Hogy tudok kepet lekicsinyiteni mert nem engedi feltolteni mert azt irja h tul nagy a kep
 

DeletedUser

Vendég
amúgy ha a régebbi világogban is ez lesz, pl v1 ahol már kb top250 az 99 es vagy több, ott akár az ijen no namek, habár nem tudom használhatom e ezt a szót, akár azok is lehet top1 egyek, pl német v1, egy csomó 99 es van, van aki csak játszott és top 100 ba van 99 el, és most olyan mintha a 99 esek lennének az 1es szintűek, az én véleményem szerint úgy lenne fair hogy aki eddig 99 volt és csinálta a munkákat, párbajozott, és erődharcolt, vagyis tpt szerzett az a 99 utáni tpjit most megkapja, így aki hamarabb lett 99 es az annyi előnnyel indul hogy tööb munkátt csinált 99 után, így több tp kap induláskor.
 
Fent