Kérdések és válaszok

DeletedUser

Vendég
Segítsetek
valaki tudja a kalandosztók küldetéseiről a listát
vagy hol lehet letölteni a végigjátszásokat.
A Segitséget előre is köszönöm.

Hehe! Néda és már csítel a kis hamis... :) Itt a fórumon is megtalálhatók és a weststatson is megleled a végigjátszásokat
 

Hisztigép

Member
nekem az lenne a kérdésem, hogy a Kate jegygyűrűje (Az árus) kalandot csak szerdán lehet elfogadni, de lezárni más napokon is lehet?:unsure:
Nem ... csak szerdán jön a kis bandita csaj, benn lesz a kocsmában ... :)
"Ezt a küldetést csak Szerdán, fegyvertelenül, 5 ezüsttel a felszerelésed között végezheted el."
Akkor kapod a pirosköves gyűrűt. ;)
 

DeletedUser7360

Vendég
Akiről írsz Hiszti az már az árus akinek a bandita csaj eladta a gyűrűt;)

Ááá. Már semmi. Most látom feljött egy másik küldetés is. Fúú mekkora egy ökör volt, aki ezt a küldit beletette.
Már összejött.
Az egészben az a legrosszabb, hogy sose tudtam összehozni a szerdát, hogy föl is jöjjek olyankor és már hónapok óta ezzel a küldivel szenvedek.
Meg nem is rég találtam meg a fórumon a leírást hozzá. Köszi azért.

szerintem inkább az az ökör aki hónapok óta nem veszi észre hogy az első kalandban meghatározott időben észrevegye hogy egy új kalandot ad neki a seriff :p
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
Segítsetek

Valami lett a világ5ön a játékkal, vagyis nálam:( vagyis minden olyan kockás lett és mindent sokkal kisebbe tudok csinálni!!!

mit tegyek?
 

DeletedUser

Vendég
Állítsd vissza az eredeti méretet. Ha Mozillád van, Nézet-Nagyítás-Visszaállítás.
 

DeletedUser

Vendég
Skacok, már kiderült, hogy az Erdei tisztás kalandosztónál mi történik?
 

DeletedUser

Vendég
keresőbe beírod hogy erdei tisztás ;)
hidd el csodákra képes (ne csak a kérdések válaszok topicban keresgélj)
 

DeletedUser

Vendég
Hellosztok.A portya kalandban most ott vagyok,hogy elkérte a 3 bilincset,3 lábbilincset meg egy postakürtöt. Lezártam,megkaptam a jutalmat, valami kiírt talán azt hogy szerdán találkozunk.Ez mit jelent?Szerdán lesz a következő kaland?
 

DeletedUser

Vendég
Hali! Két karakterem is most lett 40-es és egyik se kapta,meg a szellemváros küldit.Ahhoz,hogy csak megjelenjen,oda kell menni? Vagy más feltétel is van?
 

DeletedUser

Vendég
Most úton vagyok szellemvároshoz,de még nem kaptam meg a küldit a csaposnál
 

DeletedUser9897

Vendég
Mindenki, aki támad engem, és veszít itt lesz jegyezve
Ezt a támadó vegye figyelembe, és ha veszít ne sírjon ha itt lesz a párbaj jelentés

(Itt a sok név :D)

Ez van kiírva a profilomban arizónán. megtámadott egy játékos, veszített.
Most azzal fenyegetőzik, hogy jelent supp-nak....
A kérdés: Egy ilyenért kaphatok büntit, vagy kizárást?
Mellesleg, ha igen, akkor az lesz a teendőm hogy naponta jelentem a hasonló "bűnöket"..... sztem minden 5.-et jelenthetném :)
 

DeletedUser

Vendég
Most úton vagyok szellemvároshoz,de még nem kaptam meg a küldit a csaposnál

az enyém sem kapta meg (2 napja), de van egy csomo lezáratlan kalandja. elképzelhető hogy vmelyik kalandsort le kell tudni a szellemváros küldihez?

oppsz közben feca válaszolt :)
 

DeletedUser

Vendég
Mindenki, aki támad engem, és veszít itt lesz jegyezve
Ezt a támadó vegye figyelembe, és ha veszít ne sírjon ha itt lesz a párbaj jelentés

(Itt a sok név :D)

Ez van kiírva a profilomban arizónán. megtámadott egy játékos, veszített.
Most azzal fenyegetőzik, hogy jelent supp-nak....
A kérdés: Egy ilyenért kaphatok büntit, vagy kizárást?
Mellesleg, ha igen, akkor az lesz a teendőm hogy naponta jelentem a hasonló "bűnöket"..... sztem minden 5.-et jelenthetném :)


olvasd el a §3-at
 

DeletedUser

Vendég
Azt szeretném kérdezni hogy van ez a nap, a Hétfő, és ugye 19:00-19:20 között ha betesszük az énekkönyvet, fegyó nélkül, megkapjuk a "Feljegyzés darabja 1. részét. Nos ilyen szerver idő minden Hétfőn van?????

Előre is kösz!!!:cool::);):rolleyes::laugh::D:bajusz:
 

DeletedUser

Vendég
Azt szeretném kérdezni hogy van ez a nap, a Hétfő, és ugye 19:00-19:20 között ha betesszük az énekkönyvet, fegyó nélkül, megkapjuk a "Feljegyzés darabja 1. részét. Nos ilyen szerver idő minden Hétfőn van?????

Előre is kösz!!!:cool::);):rolleyes::laugh::D:bajusz:

nem, azt az időpontot pont kihagyják!:D
aki tudni akarja az igazat, az nézze meg:)
[spoil]minden hétfőn megszerezhető...és a feljegyzés 3.-ik darabját adja;)[/spoil]
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:
Fent