Kérdések és válaszok

DeletedUser

Vendég
Fontos lenne valaki nem tudja?.A portya kalandban most ott vagyok,hogy elkérte a 3 bilincset,3 lábbilincset meg egy postakürtöt. Lezártam,megkaptam a jutalmat, valami kiírt talán azt hogy szerdán találkozunk.Ez mit jelent?Szerdán lesz a következő kaland?
 

DeletedUser

Vendég
Fontos lenne valaki nem tudja?.A portya kalandban most ott vagyok,hogy elkérte a 3 bilincset,3 lábbilincset meg egy postakürtöt. Lezártam,megkaptam a jutalmat, valami kiírt talán azt hogy szerdán találkozunk.Ez mit jelent?Szerdán lesz a következő kaland?

Igen...012
 

DeletedUser

Vendég
Hali!

Most lehet kankalin ki fog dobni a fenébe, mert biztos sokan kérdezték már:
Kb hány % az esélye, hogy Geronimo megjelenik az Arizona világán? :D
Igaz kicsit széthúzott a mezőny, mert az első 100 ember nagyon elhúzott előre a prém miatt, a többiek meg le vannak maradva, de ha úgy az átlag 60-as lesz, akkor lesz rá esély, mert én úgy gondolom, hogy Geronimo már része a west-nek és mindenki sajnálná, ha nem tevékenykedne az új világban... :szénaboglya:

Elnézést a zavarásért és várom, a választ!
thx

:shootout: :indian:
:indian: :tiszt:
 

DeletedUser

Vendég
Hali!

Most lehet kankalin ki fog dobni a fenébe, mert biztos sokan kérdezték már:
Kb hány % az esélye, hogy Geronimo megjelenik az Arizona világán? :D
Igaz kicsit széthúzott a mezőny, mert az első 100 ember nagyon elhúzott előre a prém miatt, a többiek meg le vannak maradva, de ha úgy az átlag 60-as lesz, akkor lesz rá esély, mert én úgy gondolom, hogy Geronimo már része a west-nek és mindenki sajnálná, ha nem tevékenykedne az új világban...

már megalapult Apacs Tábor:D
lehet csatlakozni, és csak 15-ös szint kell:D
igaz, hogy egy fillért sem kapsz tőlük...:D:D
:indian:
 

DeletedUser

Vendég
Én úgy tudom hogy Arizonán nem lesz Gero project
oda nem fogják betenni
 

DeletedUser11350

Vendég
ez nagy voltXD szerintem én meg betojtam röhögésembe mert nagyon büdös van itt:D:D:D
 

DeletedUser7932

Vendég
befogtam a számat hogy ne tudjak senkit se felébreszteni a röhögésemmel :D
 
Fent