Kérdések és válaszok

DeletedUser

Vendég
Gyilkosság:
Elvileg minimum 50-es szint, erdőirtás melót kell csinálni amíg nem ad egy kék véres rongyot – bétán 15-60 perc is elég de a rendes világokon lehet hogy több lesz mert a bétán már a rövidített munkaidők vannak....ennyit tudok csak:-)
viszont nekem is lenne egy gyors kérdésem legyöztem geronimot:-)se aranyrög se dollár:-( még a profiljára sem kerültem fel vajon miért? írtam az illetékesnek de nem válaszoltak...eddig már nem müködik a geronimos oki?????

Thx, akkor még próbálkozok! ;)
Ne aggódj, valószínüleg az adminoknak nem volt még idejük felnézni a karira, max 1 nap, vagy 1 hét, mire kedd este be kell neki rakni az erődharcot! :D
 

DeletedUser

Vendég
egy információ kaptam,megpróbálom e szerint:

ha már látszik a tárgy állítólag cipőpucolást kell csinálni, és ott ad egy kefét, vagy(ezt nyitva hagyták...) 0% motival kell a csaposnál kalandot elfogadni(a nevét nem tom) és ott ad egy kefét...
úgy hallottam, nem tok biztosat én sem!! de állítólag különleges fegyver lesz belőle. és csak 2 ember tudja összesen egész westen...
Colby már írta nem olyan rég csak nem ide :)
 

DeletedUser

Vendég
Tudunk segíteni, ha esetleg azt is megmondod, hogy hol akadtál el..



A következő frissítéskor már biztos.
Elvileg most is lehet, de még senki nem volt, aki erről beszámolt volna.



Szerintem nem fontos...

Ott akadtam el,hogy a Dickson erdőbe nem tudok bejutni,amíg nem végzek a portya kalanddal. De nem tudom mit kell tennem,hogy minél előbb meglegyenek a fejvadászok.
 

DeletedUser

Vendég
Most az a "füles" jött az egyik szerveren, hogy cipőpucolás munkát kell végezni, ott kapsz egy kefét amivel tovább pucolhatod a szutymót.
Hallott erről valaki?

Az ilyesmivel 2 baj van:
Vagy csak egy agyszülemény, ebben az esetben több ezer felhasználó áll neki ideig-óráig sikálni.(Aztán ideig-óráig káromkodni)..
Vagy igaz, ebben az esetben lassan több száz felhasználó kezd majd el rohangálni valamivel, ami akármi is lehet...(És ez a szám hihetetlen gyorsasággal nőni fog).

Az ilyen küldiknél 3 fázis van..Az elsőben senki nem tud semmit.A másodikban már néhányan tudnak valamit, a harmadikban mindenki tud mindent.
 

DeletedUser

Vendég
Ott akadtam el,hogy a Dickson erdőbe nem tudok bejutni,amíg nem végzek a portya kalanddal. De nem tudom mit kell tennem,hogy minél előbb meglegyenek a fejvadászok.

Húú, ezt kicsit nem értem, így inkább leírom a menetét..
Tételezzük fel, hogy meg vagy a 6 óra sírrablással, és a zöld sálas részt is letudtad (Hallgatózás).(Ezt ugye csak keddi napon lehet elfogadni).
Ha az előrelépést (és ezzel a küldi egyes számú lehetőségét) választottad, akkor 5 órán át kell végezned a fejvadászat néven futó munkát.Miután megvagy vele, vár rád egy párbaj, egy alsókategóriás brigantival:az Árulóval.
A legyőzése után kell átcammogni a Dickson erdőhöz, ahol is szerdai napon tudod elfogadni a küldetést.Innentől kezdve minden új részt ott tudsz elvállalni, tehát nem érdemes nagyon elmászkálni.Az itteni két párbaj nem harcra gyűrt karinak kissé komolyabb. Egyébként itt a küldi menete:
Menet:D
 

DeletedUser

Vendég
Húú, ezt kicsit nem értem, így inkább leírom a menetét..
Tételezzük fel, hogy meg vagy a 6 óra sírrablással, és a zöld sálas részt is letudtad (Hallgatózás).(Ezt ugye csak keddi napon lehet elfogadni).
Ha az előrelépést (és ezzel a küldi egyes számú lehetőségét) választottad, akkor 5 órán át kell végezned a fejvadászat néven futó munkát.Miután megvagy vele, vár rád egy párbaj, egy alsókategóriás brigantival:az Árulóval.
A legyőzése után kell átcammogni a Dickson erdőhöz, ahol is szerdai napon tudod elfogadni a küldetést.Innentől kezdve minden új részt ott tudsz elvállalni, tehát nem érdemes nagyon elmászkálni.Az itteni két párbaj nem harcra gyűrt karinak kissé komolyabb. Egyébként itt a küldi menete:
Menet:D

Köszi! Addig megvagyok,hogy a fejvadászat munkát kéne megcsinálnom,de nem tudom,mikor jelenik meg és mi kell hozzá?!
 

DeletedUser7872

Vendég
Köszi! Addig megvagyok,hogy a fejvadászat munkát kéne megcsinálnom,de nem tudom,mikor jelenik meg és mi kell hozzá?!
Alig kell valami: Ütőerő, Kitartás, Lövés, Csapdaállítás és Fellépés.
Ezekből összesen (felszereléssel együtt) ha megvan a 426 pont már csinálhatod is 5 órán keresztül.:D
 

DeletedUser

Vendég
Sziasztok!

Van egy kis problémám és nem tudom mi legyen. Az a gond hogy városunk egyetlen alapítója már egy hete inaktív és nagyon úgy néz ki hogy nem fog egy darabig változni a helyzet viszont ugye a városnak szüksége van egy aktív alapítóra .Mit lehet ilyenkor tenni ?írjak a supportnak hátha segítenek ?
 

DeletedUser

Vendég
Sziasztok!

Van egy kis problémám és nem tudom mi legyen. Az a gond hogy városunk egyetlen alapítója már egy hete inaktív és nagyon úgy néz ki hogy nem fog egy darabig változni a helyzet viszont ugye a városnak szüksége van egy aktív alapítóra .Mit lehet ilyenkor tenni ?írjak a supportnak hátha segítenek ?

én valami olyat hallottam, hogy a support ad egy kalapot az egyik tagnak, ha az alapító inaktív:unsure:
 

DeletedUser

Vendég
nekem az lenne a kérdésem, hogy a Kate jegygyűrűje (Az árus) kalandot csak szerdán lehet elfogadni, de lezárni más napokon is lehet?:unsure:
 

DeletedUser11818

Vendég
Sziasztok valaki meg tudná nekem mondani mai az a tw pro kiegészítő mire való?
 

DeletedUser9051

Vendég
üdv mindenkinek!!!

Hogy lehet az hogy van ez a Georonimo szerintem minden világban jelen van és neki van egy városa de több ember van benne mint egy normál városban!!!
Ez hogy lehet????
 

DeletedUser

Vendég
Sziasztok!
Valaki tudna nekem segíteni a John Fitzburn, a seriff : Kate (Az ismeretlen tolvaj) küldetésben.
Elolvastam a fórumon a segítséget hozzá.
Szerda van. 21:40 körül. Fegyvertelen vagyok. Kiválasztottam a +2 karizma képességpontra. Van nálam 300 és 200 dollár is. Mindkettővel próbáltam már de nem engedi. Azt írja ki nem teljesítettem a kaland előfeltételeit. Mi kell még hozzá?


Ááá. Már semmi. Most látom feljött egy másik küldetés is. Fúú mekkora egy ökör volt, aki ezt a küldit beletette.
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
üdv mindenkinek!!!

Hogy lehet az hogy van ez a Georonimo szerintem minden világban jelen van és neki van egy városa de több ember van benne mint egy normál városban!!!
Ez hogy lehet????

ez éppenséggel úgy hogy a support és kankalin megbuherálta a várost hogy többen férjenek bele (erődharcok miatt)

Sziasztok!
Valaki tudna nekem segíteni a John Fitzburn, a seriff : Kate (Az ismeretlen tolvaj) küldetésben.
Elolvastam a fórumon a segítséget hozzá.
Szerda van. 21:40 körül. Fegyvertelen vagyok. Kiválasztottam a +2 karizma képességpontra. Van nálam 300 és 200 dollár is. Mindkettővel próbáltam már de nem engedi. Azt írja ki nem teljesítettem a kaland előfeltételeit. Mi kell még hozzá? Az ugye mindegy mennyi pénz van a bankban? Köszi.

nálad van Kate gyűrűje?
Kate gyűrűje (ez kell neked)
kates_ring.png


Ez nem jó a kalandhoz
ring.png
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
ez éppenséggel úgy hogy a support és kankalin megbuherálta a várost hogy többen férjenek bele (erődharcok miatt)



nálad van Kate gyűrűje?
Kate gyűrűje (ez kell neked)
kates_ring.png


Ez nem jó a kalandhoz
ring.png


Már összejött.
Az egészben az a legrosszabb, hogy sose tudtam összehozni a szerdát, hogy föl is jöjjek olyankor és már hónapok óta ezzel a küldivel szenvedek.
Meg nem is rég találtam meg a fórumon a leírást hozzá. Köszi azért.
 

DeletedUser

Vendég
kalandosztók

Segítsetek
valaki tudja a kalandosztók küldetéseiről a listát
vagy hol lehet letölteni a végigjátszásokat.
A Segitséget előre is köszönöm.
 
Fent