Kérdések és válaszok

DeletedUser11818

Vendég
Nekem honan kéne ismernem Geronimot? Nem ismerhetek minden játékost, még csak meg se támadot hogy odafigyeltem vólna rá (nem is szeretném :) ) .
 

DeletedUser2905

Vendég
Nekem honan kéne ismernem Geronimot? Nem ismerhetek minden játékost, még csak meg se támadot hogy odafigyeltem vólna rá (nem is szeretném :) ) .

Azt tanácsolom hogy olvasd el a Gépház jelenti ---> Geronimo topic-ot és rájössz hogy butaságokat beszélsz.
 

DeletedUser11818

Vendég
A talizmánt és a kőláncot lehet valamire használni? Nekem már van egy csomó, csak nem tudom mirevaló
 

DeletedUser

Vendég
Szia tintirin

Én is feltettem volt a városomban ezt a kérdést és azt mondták, hogy majd kell küldihez!
 

DeletedUser

Vendég
A kőlánc és a talizmán arra jó, hogy eladd :)
Másra semmiképp, nem kell se kalandhoz, se párbajhoz, csak foglalja a helyet és hogy elmonthasd, hogy neked is van XD
 

DeletedUser

Vendég
Valaki pls írja meg, hogy mi a legjobb ruhaösszeállítás Olajfúráshoz. Nem a weststats szerint...

Köszi!
 

DeletedUser

Vendég
Hát az a baj, hogy neked tequila nélkül kéne, ugye?

Olajfúrás 295 4 82 mexikói szett 152 sombrero 10 a szerelem nyaklánca 30 barna poncsó 4 kvéker cipő 21 pontos katonai revolver 5 tequila 0 szamár
Olajfúrás 295 4 82 mexikói szett 135 sombrero 10 elegáns nyakkendő 15 fekete bőrdzseki 23 szandál 0 pontos katonai revolver 5 tequila 0 szamár

ezekből számold ki
 

DeletedUser11810

Vendég
Hernando kardja

Tudjátok hogy Amikor megszerzed Hernando kardját akkor Waupee mondja:Helló. Foglalj helyet...Mi ez? A kardod...üvölt! Ezek a hangok...sírnak a vértől...hagyjátok abba!...Hagyjatok békén!...Vér tapad hozzád...a kardodon...ahhh...a lelkemet tépik...pusztítsd el a kardot!...ásd el!...égesd el!...vér tapad hozzá...ásd el!...égesd el!...vér tapad hozzá!
Akkor mi van ha elégeted(eladod)
 

DeletedUser9614

Vendég
Tudjátok hogy Amikor megszerzed Hernando kardját akkor Waupee mondja:Helló. Foglalj helyet...Mi ez? A kardod...üvölt! Ezek a hangok...sírnak a vértől...hagyjátok abba!...Hagyjatok békén!...Vér tapad hozzád...a kardodon...ahhh...a lelkemet tépik...pusztítsd el a kardot!...ásd el!...égesd el!...vér tapad hozzá...ásd el!...égesd el!...vér tapad hozzá!
Akkor mi van ha elégeted(eladod)

A kardon átok ül! Ezért mondja ezt. Az még nem merült fel mi is takar az átok de szerintem hamarosan mindenki eldobálja majd a Hernandóját :laugh::laugh::rolleyes:
 

DeletedUser

Vendég
Wintonio szerintem arra akar célozni hogy ha megfejtjük az Arany revolver kalandot mindenki megszerzi és szépen átpontoz lövésre
 

DeletedUser

Vendég
a térképes küldi részleteit Snake törölte hogy ne legyen az mint a Gyilkosságnál, hogy már akkor tudtuk mit kell csinálni mikor még be se jött
mondjuk ebben egyet értek vele hogy legyen már valami kihívás és érdekesség a játékban
maga a küldi majd az 1.29-el jön majd be
 

DeletedUser

Vendég
Nem töröltem.Szánj rá egy kis időt, olvasgasd a Beta-topikot, és össze tudod rakni magadnak, ha tényleg érdekel.
 

DeletedUser7932

Vendég
A kardon átok ül! Ezért mondja ezt. Az még nem merült fel mi is takar az átok de szerintem hamarosan mindenki eldobálja majd a Hernandóját :laugh::laugh::rolleyes:

v5-ön volt olyan az eggyik városba hogy legrosszabbb találat:1634 Hernandó szelleme
:unsure:
De hogy az mi volt:rolleyes:
 
Fent