Kérdések és válaszok

DeletedUser17572

Vendég
Érdeklődnék, meddig kell várni az eldorádora való költözéssel? Türelmes vagyok de közel 3 hete várok.
 

DeletedUser16804

Vendég
Néhány játékosnál valóban gond van a költözéssel, már többször jeleztük az Inno felé, azonban még nem érkezett válasz kérdésünkre. Türelmedet kérjük továbbra is.
 

DeletedUser17565

Vendég
Szedd össze magad, majd belejössz! Hajrá :)

ui.: a printscreeneket nézve nálad van a hiba, gyorsítótárat ürítsd, torrentet lassítsd, F5-el frissíts... számos oka lehet.
tudod az a baj hogy minden lehetséges dolgot kipróbáltam de semmi sehol nem tölt be és csúnyán mondva b...nak az egészre! Nem biztosítalak nálam nincs hiba 3 böngészőn és 2 különböző gépen ugyan ezt produkálja de csak ebben a világban... több más világ azonnal betölt és mivel ezzel játszom és itt van minden befektetett időm elég kiakasztó hogy nem tudok játszani vele
 

DeletedUser8504

Vendég
tudod az a baj hogy minden lehetséges dolgot kipróbáltam de semmi sehol nem tölt be és csúnyán mondva b...nak az egészre! Nem biztosítalak nálam nincs hiba 3 böngészőn és 2 különböző gépen ugyan ezt produkálja de csak ebben a világban... több más világ azonnal betölt és mivel ezzel játszom és itt van minden befektetett időm elég kiakasztó hogy nem tudok játszani vele
Próbáld ki egy másik gépen, pl havernál.... meglátod majd, hogy nálad van a hiba. Ha nagy a baj, win újratelepítéssel minden orvosolható
 

S.Cruz

Well-Known Member
Sziasztok.

Ami képletek jelenleg wikin fenntvannak az erődharcoknál azok a jelenlegi adatokat tükrözik vagy már elavultak és célszerű lenne pontosabb képleteket máshol keresnem?

Üdv.:Cruz
 

DeletedUser15763

Vendég
Sziasztok.

Ami képletek jelenleg wikin fenntvannak az erődharcoknál azok a jelenlegi adatokat tükrözik vagy már elavultak és célszerű lenne pontosabb képleteket máshol keresnem?

Üdv.:Cruz

Nagyából átfutottam. Átírták a wikin is a szorzókat, úgyhogy jók a képletek.
 
Fent