Kérdések és válaszok

DeletedUser17448

Vendég
Az UP boltban vehető nagy virágcserépből csak 1 használható? Vagy ha 2-t veszek, akkor mindkettő használható lesz?
 

DeletedUser8504

Vendég
Most akkor a kötvény már nem lesz jó semmire? elég régóta betelt már az a 3000...... :( :(
 

DeletedUser15763

Vendég
https://wiki.the-west.hu/wiki/Karácsony_2015
Már csak ebbe lehet reménykedni, hogy itt jó lesz, vagy Valentinkor a szerencsekeréken. De őszintén megmondva nem tom, hogy a Karácsony kötvényes lesz-e. Többen írják, hogy nem lesz az, bétáról olvasva, viszont épp az ellenkezőjét olvasgattam még a chaten a hét elején. Szóval most már passz, hogy mit találnak ki a nagy okosok fent.
Kötikre visszatérve nekem soha sincs elég, pedig nonstop gyűjtöm. :D Mindig elhasználom valamire, ahogy a kedvem tartja. :)
 

DeletedUser15763

Vendég
Valamiért az is ritkán van. 2016.08.28.-án volt az utolsó, amin részt tudtam venni...
Anno havi 2X bent volt, most meg... Évi 5-6 alkalom kb...
 

DeletedUser13044

Vendég
10 nyitástól elsőre mind halál... érdekes :/

nekem egész jól megy. egymás után 2 nap megnyertem az 5.-et egy szerveren, illetve egy másikon is. +a másikon az 5.-nél buktam el. ha kétszer tudsz játszani egy nap, próbáld ki azt, hogy másodikra azt választod, ahol az előzőben halált adott. nekem 70%ban bejön ez az elv
 

Kenneth G

Kroki-fan
nekem egész jól megy. egymás után 2 nap megnyertem az 5.-et egy szerveren, illetve egy másikon is. +a másikon az 5.-nél buktam el. ha kétszer tudsz játszani egy nap, próbáld ki azt, hogy másodikra azt választod, ahol az előzőben halált adott. nekem 70%ban bejön ez az elv
Látszik ki rögözik. :P

Mondjuk panasz nekem nem lehet rá, ingyenesen 2 ló is jött.
 

DeletedUser8504

Vendég
nem igaz hogy nem tudok játszani kicsit felháborító...
Szedd össze magad, majd belejössz! Hajrá :)

ui.: a printscreeneket nézve nálad van a hiba, gyorsítótárat ürítsd, torrentet lassítsd, F5-el frissíts... számos oka lehet.
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser17448

Vendég
Georgia világgal mi a helyzet? 11:25 óta nem elérhető, de semmi tervezett karbantartást nem közöltek előzetesen.
 

DeletedUser16526

Vendég
Arról nincs valami hír, hogy mikor lehet majd a fejlesztett ruhákat visszabontani és/vagy eladni? Legalább fél éve nem esik szó az innos videókban a játékról, nem kicsit kiábrándító...
 

DeletedUser17478

Vendég
Arról nincs valami hír, hogy mikor lehet majd a fejlesztett ruhákat visszabontani és/vagy eladni? Legalább fél éve nem esik szó az innos videókban a játékról, nem kicsit kiábrándító...

A fejlesztett ruhák visszabontásáról nincs infónk... biztos lesz változás, mert az eredmények között már fut olyan hogy fejlesztett tárgyat kell eladni eredmény eléréséhez, de konkrét dolgok még nincsenek.

Az Innogames TV-ről, azt tudomásul kell vennünk, hogy a The West egy régi játék. Vannak újabbak, amik biztosan nagyobb haszonnal működnek mint mi, így odapróbálnak még több játékost bevonni. De ez nem azt jelenti hogy le vagyunk írva :) Csak ez a játék már egy nyugodtabb mederben folyik, és én úgy gondolom hogy van sok ország sok szervere ami még jó sok ideig kifogja termelni azt amiért érdemes lesz fenntartani, fejleszteni és új dolgokat belevinni.
 

DeletedUser15763

Vendég
A fejlesztett ruhák visszabontásáról nincs infónk... biztos lesz változás, mert az eredmények között már fut olyan hogy fejlesztett tárgyat kell eladni eredmény eléréséhez, de konkrét dolgok még nincsenek.
Eredmények között hol látod/találtad?
 
Fent