Kérdések és válaszok

DeletedUser17483

Vendég
ja a balkezes mert az erődharcos fegyver, mert pl. a valóságban még 300 évvel ezelőtt, a katonáknak, főleg "balkezes" fegyverük volt, párbajhősöknek, ha lehet így nevezni őket "jobbkezes" fegyverük volt ez a 2 közötti különbség, de amit írtál a 2 ugyan az
amit írtam azt tőled idéztem :D de semmi gond
 

DeletedUser10995

Vendég
Nem arról volt szó, hogy ezután nem törlik a karaktereket 90 nap után? Múlt héten kaptam levelet, hogy 5 nap múlva delete ha nem lépek be. Harmadszor biztos nem fogom elkezdeni, egyszer már törlődött 2 100 -as karakterem.
 

DeletedUser17478

Vendég
Nem arról volt szó, hogy ezután nem törlik a karaktereket 90 nap után? Múlt héten kaptam levelet, hogy 5 nap múlva delete ha nem lépek be. Harmadszor biztos nem fogom elkezdeni, egyszer már törlődött 2 100 -as karakterem.
Nem törlődik véglegesen, amennyiben 45 napig nem jelentkezel be a játékba, úgy automatikusan inaktív módba kerül az adott világról a karaktered. (A játékban már nem látszódik) Ezután ha ismét bejelentkezel vele a játékba dob fel két lehetőséget: végleges törlést, illetve egy lehetőséget hogy újból aktívvá tedd a karaktered. :)
 

DeletedUser17478

Vendég
Sziasztok
http://prntscr.com/cndirb , nincs kipipálva mindegyik rész,illetve a tw-db-n is (mai importálással) befejezetlennek tekinti,miközben vannak befejezett kalandok. http://prntscr.com/cndkue , http://prntscr.com/cndm4i
Ezzel ha írok a Supportnak ,akkor tudnak ezen javítani,vagy ez így marad? :D

Dobj egy jegyet a supportra, s megnézzük hogy az eredmények és a teljesített kalandjaid között milyen eltérés van. A tw-db egy rajongói oldal, ami nem hivatalos (de tegyük hozzá nem rossz :) ). :)
 

DeletedUser10995

Vendég
Nem törlődik véglegesen, amennyiben 45 napig nem jelentkezel be a játékba, úgy automatikusan inaktív módba kerül az adott világról a karaktered. (A játékban már nem látszódik) Ezután ha ismét bejelentkezel vele a játékba dob fel két lehetőséget: végleges törlést, illetve egy lehetőséget hogy újból aktívvá tedd a karaktered. :)
Köszi, először a rög miatt belépő karakteremmel próbálom ki :), azért nem kár.
 

Kanyim

Veteran Member
A pereces játékba 5.-n azaz szerdán még lehet feltölteni receptet+képet ? (5.-ig-et írtak.. akkor az még beletartozik ?)
 

DeletedUser15763

Vendég
Sziasztok,

Egy kérdésem lenne:
"Azok a tárgyak (például aranypuska, lásd jobbra), buffok, vagy szettek, melyek támadási erődharcbónuszt adnak, erősítik a célzási esélyed, valamint növelik az okozott sérülés mértékét." 1 támadási bónusz mekkora sebzés növekedést jelent?
 

DeletedUser

Vendég
Hali.

Halloween, karácsonyi eventkor számíthatunk-e valami különleges tárgyra, ami bekerül a játékba, mint most a Wright cuccok?
Illetve, aranyrög akció teljesen random jelenik meg, a plusz többlettel együtt? Mekkora a legnagyobb %-os többlet akció? (vennék :O)
 

DeletedUser15763

Vendég
Előbbit az itteni adminok nem tudják, pláne nem a karácsonyt. A halottak napi event már fut bétán, nézz körül (igaz, hogy bugos, de fut). Az utóbbira én úgy tudom, ha hosszas ideig nem vásároltál, akkor jelenik meg a lehetőség, hogy nagyobb rög mennyiséget begyűjts. Ha jó rémlik, az első ilyen ablakom kb 60-70 nap elteltével jelent meg.
 

Krisztoph Snow

Író
The West Csapat
Game Master
Wiki szerkesztő
Like Master
Most, már azért csak megkérdem: Mik állnak a hátterében annak, hogy El dorado szerverrel valami baj van ma? :( Vagy nektek semmi probléma? :)
 

DeletedUser16526

Vendég
1,Egy ideig be sem tudtam lépni.
2, Most /13:51/ beengedett, de azt írja hogy lejárt a regisztrációs azonosítóm és újra be kell jelentkeznem, 2szer eljátszottam ezt

ilyen iramban estére jó lesz :D
 

DeletedUser15763

Vendég
Dél óta nem tok belépni én sem. De legalább offként odaértem a harchoz annyi biztos, úgy h ma nyerünk. :D
 

Krisztoph Snow

Író
The West Csapat
Game Master
Wiki szerkesztő
Like Master
Hát, ha addig se lesz megjavítva eldó.............. Akkor visszanézném westforts-on, hogy az off támadók, hogyan is foglalták be az erődöt az off védők ellen... :) :D Szép kis zombiharc lesz, annyi biztos, lehet a közelgő halloween miatt offultatnak be minket eldón. :rolleyes: Nemde? o_O

Szerintem annyi történhetett, hogy karbantartás volt (mert a világ státusza is "Karbantartás"-t jelzett és a főoldalon is írva volt, hogy a világ egy ideig nem elérhető) és amikor online-ná tették a világot akkor felejthették el ténylegesen online-ná tenni, de ßétán is ugyanezt tapasztaltam alamo esetében, amit Ben, már leírt.

Egyre több hibát tapasztalok....... :( Sajnos.
 

DeletedUser

Vendég
Nekem volt hogy pár nap elteltével többször is adott rög akciót.. :) Adhatna megint. :D
 

DeletedUser17478

Vendég
Most, már azért csak megkérdem: Mik állnak a hátterében annak, hogy El dorado szerverrel valami baj van ma? :( Vagy nektek semmi probléma? :)

Váratlan hiba lépett fel, de már dolgoznak a javításon, addig is türelmeteket kérjük :)

Időközben már meg is gyógyult Eldo.
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser15763

Vendég
Hombre ruhaszett bugosan került be.
Nem stimmelnek bétával, és a bétás wikivel.
 
Fent