Kérdések és válaszok

DeletedUser17479

Vendég
Sziasztok. A support rendszeren belül már több üzenetet küldtem..- eleinte csak a barátküldőnél, később a wikinél, most a fórumnál is jelentkezik belépésnél az a szöveg, hogy a Firefox nem tartja biztonságosnak, ezért nem nyitja meg a weboldalt, mivel felmerül adathalászás lehetősége. Ha rámegyek a továbbira, akkor kitűnik, h. pl. a west.cz oldalát regisztrálták a fórumnál..- s nincs a magyar regisztrálva. A barátküldőnél a FoE vagy valamelyik másik INNO-s játék volt regisztráltnak megadva. Mivel a párom informatikus- aggasztónak találja a felmerülő adathalászás és nem biztonságos kapcsolat miatt ezt a helyzetet. Nem lehetne változtatni rajta? Köszönöm: Brownie

A probléma már továbbítva van a fejlesztőknek. Innen nem rajtunk múlik mikor oldódik meg a probléma.
A böngészőben le lehet állítani a követést, mint ahogy a support rendszeren keresztül megválaszoltuk neked. Problémamentesen lehet használni utána a játékot.
 

Krisztoph Snow

Író
The West Csapat
Game Master
Wiki szerkesztő
Like Master
Béta szerveren már eladhatóak a legújabb tombolás szettelemek, a következő frissítéssel remélhetőleg megérkezik a többi világra is.

Mitől függ, hogy egy frissítés késik vagy sem?

(Gondolom nem csak hasukra ütnek, hogy ma mégse adjuk a friss.hez szükséges cuccokat) ...Vagy mégis? :unsure:
 

DeletedUser17479

Vendég
Mitől függ, hogy egy frissítés késik vagy sem?

(Gondolom nem csak hasukra ütnek, hogy ma mégse adjuk a friss.hez szükséges cuccokat) ...Vagy mégis? :unsure:


Először Béta szerveren jelennek meg a frissítések, amennyiben ott hibamentesnek tűnik, akkor jöhet a normál világokra. Persze ez nem garancia hogy nem lesz benne hiba.
Az hogy mikor egyedül az Inno fejlesztőin múlik, mikor készül el teljesen. Információt mi is legtöbbször csak az utolsó pillanatban kapunk, ezért nem tudjuk előre jelezni.
A fórum probléma valószínűleg tolta most frissítést, de pontos információnk nincsen. Találgatni meg főleg részünkről nincs értelme, elég sok fura feltételezés van itt amúgy is :)
 

DeletedUser12080

Vendég
Amúgy rendszerileg mi értelme van, hogy eltolják az eladást? Ne legyenek a tombola és a sok piac keresztezése miatt leterhelve a szerver? Mert játékélvezhetőség szempontjából elég vacak...
 

DeletedUser17479

Vendég
Amúgy rendszerileg mi értelme van, hogy eltolják az eladást? Ne legyenek a tombola és a sok piac keresztezése miatt leterhelve a szerver? Mert játékélvezhetőség szempontjából elég vacak...

nem hinném, hogy ez az oka :) minden további a részemről is csak találgatás lenne, de azt inkább nem tenném :censored:
 

DeletedUser15763

Vendég
Amúgy rendszerileg mi értelme van, hogy eltolják az eladást? Ne legyenek a tombola és a sok piac keresztezése miatt leterhelve a szerver? Mert játékélvezhetőség szempontjából elég vacak...

A pénz...
Hogy megvedd rögből a szetteket, és ne várj 8 hetet rá. :)
 

DeletedUser17448

Vendég
A többi ingyenes szettnél sem akarják bevezetni az árverezhetőséget?

Sztem ne vedd biztosra, hogy a farkasember árverezhető lesz, korábban sem volt bármelyik ingyenes árverezhető, lehet, hogy csak elírás, legalábbis nem lenne meglepő, ha mégsem lenne árverezhető.
 

Krisztoph Snow

Író
The West Csapat
Game Master
Wiki szerkesztő
Like Master
Emelem kalapom: :bajusz:

Módosításra került DaN által:

A függetlenség napi esemény tárgyai árverezhetők
A kovács, a kínai riksa és az északi idegen szett tárgyai árverezhetőek.


Az indián falu nem volt elérhető "A hadjárat" alatt
A küldetéssorozat alatt az indián falu néhány játékosnak nem volt elérhető.

Colcord csizmája
A Colcord szett egyik tárgya duplán adta a mozgékonyság bónuszt.

Üdvözlettel:
a The West csapata
Utoljára módosítva: DaN által : Ma 11:44.



Mégse lesz eladható!!!:D

(És már bétán se eladható, ugyan amit eddig tettek azt, még meg lehet vásárolni, de ott sincs, már az item alatt zöld írás.)
 

DeletedUser17483

Vendég
Emelem kalapom: :bajusz:

Módosításra került DaN által:

A függetlenség napi esemény tárgyai árverezhetők
A kovács, a kínai riksa és az északi idegen szett tárgyai árverezhetőek.


Az indián falu nem volt elérhető "A hadjárat" alatt
A küldetéssorozat alatt az indián falu néhány játékosnak nem volt elérhető.

Colcord csizmája
A Colcord szett egyik tárgya duplán adta a mozgékonyság bónuszt.

Üdvözlettel:
a The West csapata
Utoljára módosítva: DaN által : Ma 11:44.



Mégse lesz eladható!!!:D

(És már bétán se eladható, ugyan amit eddig tettek azt, még meg lehet vásárolni, de ott sincs, már az item alatt zöld írás.)

miből gondolod hogy nem lesz eladható?
http://prntscr.com/cbmqg2 és itt sincsa az a zöld írás ? :P (bétán csináltam)
 

Krisztoph Snow

Író
The West Csapat
Game Master
Wiki szerkesztő
Like Master
akkor írhattad volna, hogy arra gondolsz ...

írhattam volna igazad van, azt hittem egyértelmű, ha uly hsz-re reagálok...

Negan... és hozzávetőlegesen miért döntöttek, így nem lehet tudni?

valamint: Azt többen nem találjuk a topicot magát ki nézi éppen, korábban erre is lehetőség volt látni.
 

DeletedUser15763

Vendég
írhattam volna igazad van, azt hittem egyértelmű, ha uly hsz-re reagálok...

Negan... és hozzávetőlegesen miért döntöttek, így nem lehet tudni?

valamint: Azt többen nem találjuk a topicot magát ki nézi éppen, korábban erre is lehetőség volt látni.

Délelőtt 10kor még kitudtam rakni pl a lovat, de mostanra letiltották...
 
Fent