Kérdések és válaszok

DeletedUser8504

Vendég
Nekem geon vagy havajon dobott 150es akciot.. persze ahol nem tudom felhasznalni. Floridan ahol kene, 2-3 honapja kaptam ilyet, kar hogy most nincs.. nem tudom mi alapjan van ez utemezve, de ha van ralatasa a suppnak, akkor csinalhatnak jobban is a marketinget.
saját tapasztalataim alapján ha egyszer már beadta, többször nem fogja. Persze ez nem hiteles infó, csak saját tapasztalat
 

DeletedUser

Vendég
Tobbszor is beadja. Igaz ugy hallottam, hogyha veszel is akcio kozben, utana egy darabig nem fogja.. en orulnek neki.
 

DeletedUser13044

Vendég
Nekem geon vagy havajon dobott 150es akciot.. persze ahol nem tudom felhasznalni. Floridan ahol kene, 2-3 honapja kaptam ilyet, kar hogy most nincs.. nem tudom mi alapjan van ez utemezve, de ha van ralatasa a suppnak, akkor csinalhatnak jobban is a marketinget.


arról nem is beszélve, hogy valszeg akinek 150est ad és még sose vett rögöt, mert nem engedheti meg magának, az így se fog. Akik meg veszik folyamatosan, és miattu(n)k megy a játék, na mi ilyet sose kapunk.
 

Deleted User - 294026

Vendég
Sziasztok!
Hawaiion az ünnepi szellem ismételhető kalandsor (ami a szellemvárosnál van) kb. egy hete eltűnt, az első öt napot meg tudtam csinálni, a hatodik után eltűnt az egész kalandsor ("nem teljesítem az előfeltételeket"). Többi világon működik, csak Hawaiion nem. Hol van a hiba?
 

DeletedUser17483

Vendég
Sziasztok!
Hawaiion az ünnepi szellem ismételhető kalandsor (ami a szellemvárosnál van) kb. egy hete eltűnt, az első öt napot meg tudtam csinálni, a hatodik után eltűnt az egész kalandsor ("nem teljesítem az előfeltételeket"). Többi világon működik, csak Hawaiion nem. Hol van a hiba?

benned van a hiba, hogy nem figyeled a frissítéseket .:P

https://forum.the-west.hu/index.php?threads/2-47-es-frissítés.3013/#post-244006

"A karácsonyi kalandok ismételhető és nem ismételhető része

Mindkét kalandsor aktív volt egyidőben, ami nem lehetséges - javíotttuk."

többi világon azért működik, mert régi, hawaii idén indult, így senki se érhette volna el a szellemvárosnál
 

Pogues

Active Member
https://forum.the-west.hu/index.php?threads/békés-napok.3020/
-----------------------
Kedves Játékosok!

Mint minden évben, idén is letesszük a fegyvereket és békét kötünk egymással egy kis időre...az idei békés időszakok:

2016.12.23. 12:00 és 2016.12.27 00:00 között.
2016.12.30. 12:00 és 2016.12.31. 23:59 között.
2017.01.01. 00:00 és 2017.01.01.14:00 között.

Boldog karácsonyt! :)
-----------------------

Párbaj: Skarunyate Pogues ellen 2016.12.23.-án 16:37 órakor

Igazából nincs kérdésem.
Boldog karácsonyt.
 

Deleted User - 294026

Vendég
benned van a hiba, hogy nem figyeled a frissítéseket .:p

https://forum.the-west.hu/index.php?threads/2-47-es-frissítés.3013/#post-244006

"A karácsonyi kalandok ismételhető és nem ismételhető része

Mindkét kalandsor aktív volt egyidőben, ami nem lehetséges - javíotttuk."

többi világon azért működik, mert régi, hawaii idén indult, így senki se érhette volna el a szellemvárosnál
Köszi, valóban nem vettem észre. A leégett faházat eszembe se jutott megnézni.
 

deluigi

Well-Known Member
sziasztok, a grinch elvileg 10.-ig kellene menjen parhuzamosan a shopos akcioval
valaki magyarazza meg, miert nem lehet meg 2x nyitni ingyenes ladat?
 

DeletedUser17483

Vendég
sziasztok, a grinch elvileg 10.-ig kellene menjen parhuzamosan a shopos akcioval
valaki magyarazza meg, miert nem lehet meg 2x nyitni ingyenes ladat?

nyugi lui, nincs semmi gond
amennyivel elöbb indult annyival elöbb is lett vége
6.áig tartott, azt nem tudom mikor kezdődött , de 17.én már volt, a vásár meg 20.án kezdődött, jól van ez, nincsen semmi hiba
 

DeletedUser17478

Vendég
nyugi lui, nincs semmi gond
amennyivel elöbb indult annyival elöbb is lett vége
6.áig tartott, azt nem tudom mikor kezdődött , de 17.én már volt, a vásár meg 20.án kezdődött, jól van ez, nincsen semmi hiba
Valóban :) Ezt a kalandot csak 16.12.2017 óra 06:00 perctől 06.01.2017 óra 23:59 percig zárhatod le. Ennyi jutott nekünk belőle :)
 

DeletedUser17557

Vendég
Üdv!
Egy Maria-tól felvehető kaland befejezéséhez kérnék segítséget.
A kaland a következő: a jövő (új év előestéje)
"Nyom:
Vedd kézbe az ólmot és végezz egy olyan munkát, ahol valami fémet kell olvasztanod és ahol a munkásoknak egy pohár vízre van szükségük."

Mi lehet ez a munka?
Tisztelettel köszönöm a tapasztaltabbak válaszát: Harlekuin
 

DeletedUser17478

Vendég
Üdv!
Egy Maria-tól felvehető kaland befejezéséhez kérnék segítséget.
A kaland a következő: a jövő (új év előestéje)
"Nyom:
Vedd kézbe az ólmot és végezz egy olyan munkát, ahol valami fémet kell olvasztanod és ahol a munkásoknak egy pohár vízre van szükségük."

Mi lehet ez a munka?
Tisztelettel köszönöm a tapasztaltabbak válaszát: Harlekuin
Ólommal a kezedben, sínfektetés munka :) (csak hogy mindenhova reagáljak ahol kérdezted :P )
 

Nationalelf

Well-Known Member
Hali
V1 en és Floridán nem jelenik meg az utolsó határban a január 3. kaland Henry papa nem adja be és addig nem tudom lezárni Mariskánál a nagymuter északon kalandját.....Buffon meg el tudtam már fogadni és elméletileg simán be kellene adnia nem kell semmi extra hozzá. EZ másnál is jelentkezik????
 

DeletedUser17478

Vendég
Hali
V1 en és Floridán nem jelenik meg az utolsó határban a január 3. kaland Henry papa nem adja be és addig nem tudom lezárni Mariskánál a nagymuter északon kalandját.....Buffon meg el tudtam már fogadni és elméletileg simán be kellene adnia nem kell semmi extra hozzá. EZ másnál is jelentkezik????
Az ID: 2679 A kabátok kalandrészt teljesítened kell, utána jön Henry a Január 3-al :)
 
Fent