Kérdések és válaszok

Dart Tyrannus

Well-Known Member
Miért nem tudom törölni közel 2 hete Florida szerverről a karakterem?
Kivártam az 5 napot, utána a karakter visszaállítása, illetve törlése között kiválasztottam a törlést, és semmi sem történik!
Ugyan úgy ott van florida, amikor már szeretnék költöznék a másik szerverről :/
 

Kanyim

Veteran Member
Miért nem tudom törölni közel 2 hete Florida szerverről a karakterem?
Kivártam az 5 napot, utána a karakter visszaállítása, illetve törlése között kiválasztottam a törlést, és semmi sem történik!
Ugyan úgy ott van florida, amikor már szeretnék! költöznék a másik szerverről :/

én most nem látlak florin dart
 

DeletedUser17562

Vendég
Miért nem tudom törölni közel 2 hete Florida szerverről a karakterem?
Kivártam az 5 napot, utána a karakter visszaállítása, illetve törlése között kiválasztottam a törlést, és semmi sem történik!
Ugyan úgy ott van florida, amikor már szeretnék költöznék a másik szerverről :/
Üdv!
Ugyanez a hiba nálam is. Ha rámegyek floridára, újból kiadja a "karakter törlése" opciót, viszont akárhányszor kiválasztom, nem történik semmi. Illetve ami a legfontosabb, a költözés nem indítható el ez miatt!
 

DeletedUser8504

Vendég
Üdv!
Ugyanez a hiba nálam is. Ha rámegyek floridára, újból kiadja a "karakter törlése" opciót, viszont akárhányszor kiválasztom, nem történik semmi. Illetve ami a legfontosabb, a költözés nem indítható el ez miatt!
Na, nálam meg azóta "Bad gateway". Szerintem csak lefagyasztottad a szervert!
 

DeletedUser15763

Vendég
Altalaban event utolso napjatol szamitva 2. vagy 3. hetre jon a frissitesi lehetoseg.
Mivel jon a Valentin (mini event), igy Jan 24. koruli hetre tippelek.
 

Vaimo

Veteran Member
Sziasztok

Ez a frissítés nagyon nem jól sikeredett... o_O Eleve aminek magyarnak kellene lennie, az sem az...
Meg persze úgy hogy essen már minden régi gyűjtő pofára, csak úgy kivettétek a balkezes követ... Nekem 2 VOLT..
Hát inkább nem véleményezem. o_O
Lehet fujjogni... Nekem akkor sem tetszik ez a " megoldás " o_O


Vaimo
 

Krisztoph Snow

Író
The West Csapat
Game Master
Wiki szerkesztő
Like Master
Egyáltalán, hogyan vették rá a fáradtságot, hogy csak, úgy belenyúljanak bárki táskájába 1 kőért ?:confused:Deanienek is volt 1 köve, amit tőlem kapott... nem értem az inno-t!
 

DeletedUser7479

Vendég
Az én kövem is eltűnt,hurrá.Legalább szólhatnának,hogy kiveszik...ha már az ember fizetett érte a játékban.
 
Fent