Kérdések és válaszok

Zaszi

Veteran Member
Sziasztok.
Valakinek sikerült már kiütni az Idegent (Fekete kincs 2) kalandnál nem párbajos pontozással?
Már próbáltam, hogy leviszem az épem, minden körben eltaláltam, többet sebeztem mint a saját épem de úgy sem dölt ki.
Köszi a választ.
 

DeletedUser17598

Vendég
Sziasztok!

Van egy kis problémám, a szívküldéssel, sajnos hiába nyomok rá, nem küld senkinek szívet, nem tudja valaki, hogy mi lehet a baj? Esetleg másnál is előfordul vagy csak nálam?

Előre is köszi a válaszokat, szeretnék mindenkinek szíveket küldeni, remélem megoldodik!

üdv Tina
 

DeletedUser17478

Vendég
Sziasztok!

Van egy kis problémám, a szívküldéssel, sajnos hiába nyomok rá, nem küld senkinek szívet, nem tudja valaki, hogy mi lehet a baj? Esetleg másnál is előfordul vagy csak nálam?

Előre is köszi a válaszokat, szeretnék mindenkinek szíveket küldeni, remélem megoldodik!

üdv Tina
Jelenleg annyit tudunk, úgy tűnik hogy az Opera böngészőből bekapcsolt reklámblokkoló miatt nem lehet szíveket küldeni. A megoldás jelenleg a reklámblokkoló kikapcsolása vagy másik böngésző használata erre.
 

DeletedUser15763

Vendég
Sziasztok.
Valakinek sikerült már kiütni az Idegent (Fekete kincs 2) kalandnál nem párbajos pontozással?
Már próbáltam, hogy leviszem az épem, minden körben eltaláltam, többet sebeztem mint a saját épem de úgy sem dölt ki.
Köszi a választ.

2k épje van.
Full collin+doolin loszettel csinaltam meg tavaly nyaron.
Ero alapu full eletes pontozassal.
Vegig a bal kezere lottem egyebkent.
[report=5536320877eb2bec70]Bandita párbaj: Ulysses Grant Idegen ellen[/report]
Ha ez segit, akkor hajra. :)

UG
 

Vaimo

Veteran Member
Sziasztok.

A legutóbbi frissítéskor 2 kalandot " harangoztak " be.
De csak egy jelent meg. o_O

A másokról lehet tudni valamit esetleg? o_O
Erről :

Új küldetéssorozat "Új világok"

Kövesd Mataoka, egy amerikai őslakos lány történetét, aki beleszeret egy angol férfiba. Azonban az apjának, a törzs vezetőjének más tervei vannak vele, egy törzsbelihez szeretné hozzáadni. Vajon Mataoka követi a szívét, vagy az apjára hallgat?
Az új küldetéssorozat 11 küldetést tartalmaz.
A küldetések elvégzése után az "Tedd boldoggá Mataokát" eredményt kapod meg.



Válaszokat előre is köszi

Vaimo : Forida
 

DeletedUser15763

Vendég
Én a megjelenését Február 14re gondolom.
Magyarázat: Minden évben jött egy új kaland Valentinkor, korábban Világjutalomként kaptuk meg ezeket a kalandokat, de sztem most időkorlátos lesz (ha a wikire felkerül többet tudunk, csak tippelek), a szerencsekerék szettje miatt gondolom, hiszen mind2 Matokáról szól.
 

DeletedUser

Vendég
Az 1 órás templomépítés miért nem ad annyi virágot, perecet, szívet stb., mint az 1 órás akármilyen munka??
 
Fent