Kérdések és válaszok

Harland David Sanders

Kentucky Colonel
Mikor lesz újra ilyen termékgyűjtős nyereményjáték, ahol lehet értékes Gringo szett darabokat nyerni?
 

Mr. T.

THE DEVIL
Mikor lesz újra ilyen termékgyűjtős nyereményjáték, ahol lehet értékes Gringo szett darabokat nyerni?

B
 

Ghost of Red James

Well-Known Member
Mikor lesz újra ilyen termékgyűjtős nyereményjáték, ahol lehet értékes Gringo szett darabokat nyerni?

Ez egy egyszeri játék volt. A TW Times méltó befejezéseként találtuk ki az akkori Csapattal ezt.

Ettől függetlenül bármi hasonlónak örülnék én is. :)
 

Monó

Game Master
The West Csapat
Game Master
Mikor lesz újra ilyen termékgyűjtős nyereményjáték, ahol lehet értékes Gringo szett darabokat nyerni?
A hamarosan induló speed szerverünk is egyfajta termékgyűjtős játék lesz, miért nem próbáljátok ki?
 

Harland David Sanders

Kentucky Colonel
A hamarosan induló speed szerverünk is egyfajta termékgyűjtős játék lesz, miért nem próbáljátok ki?
1. Mert a nyár közepe van és nem érek rá maximum augusztus 20. után.
2. Mert nem érdekelnek a mesterségek és csapatot is nehéz szerezni.
3. Se régi avatár, se Gringo, se valami ritka szett. Egyetértve Mr. T-vel a nyeremény se túl meggyőző.
 

Monó

Game Master
The West Csapat
Game Master
1. Mert a nyár közepe van és nem érek rá maximum augusztus 20. után.
2. Mert nem érdekelnek a mesterségek és csapatot is nehéz szerezni.
3. Se régi avatár, se Gringo, se valami ritka szett. Egyetértve Mr. T-vel a nyeremény se túl meggyőző.
Értem, legyen valami, de Gringot adjon, a nyár végén legyen, és érdekeljen is mindenkit. Köszönjük a visszajelzést.
 

Lacx

Gold Rush Winner 2023 & 2x
Speed győztes 2022
Az én visszajelzésem: nehezen lehessen nyerni, legyen kiérdemelve - ne par oranyi jatekert vagy sorsolással legyen a gringo. Küzdjön érte az aki meg akarja nyerni, ne hulljon az ölébe a semmiért
 
Fent