Kérdések és válaszok

Bulldog

Member
Off-topic, viszont szeretnék ejteni róla egy mondatot. Lehet, hogy rendkívül motiváló volt a Gringo item a HFBC-re való részvételért, viszont egy kicsit unfairnek tartom, hogy sokunk vért izzad egy hónapon keresztül azért a Gringo tárgyért, másoknak meg random az ölükbe hullik, mert részt vettek az eseményszerveren. 12 darab lett kiosztva csak ezen az Speeden, az elmúlt 5 versenyen osztottak ki összesen ennyit. Remélem a továbbiakban jobban átfontolásra kerülnek a nyeremények.
Szerintem ehhez már olyan késő hogy alanyi jogon járna mindenkinek egy minimum.
 

Kanyim

Veteran Member
Off-topic, viszont szeretnék ejteni róla egy mondatot. Lehet, hogy rendkívül motiváló volt a Gringo item a HFBC-re való részvételért, viszont egy kicsit unfairnek tartom, hogy sokunk vért izzad egy hónapon keresztül azért a Gringo tárgyért, másoknak meg random az ölükbe hullik, mert részt vettek az eseményszerveren. 12 darab lett kiosztva csak ezen az Speeden, az elmúlt 5 versenyen osztottak ki összesen ennyit. Remélem a továbbiakban jobban átfontolásra kerülnek a nyeremények.
Lehet mert ezen a speeden többen vettek részt mint az azt megelöző 5 speeden összesen ;)
 

Pogues

Active Member
A jelenlegi "Munkanév változtatás" felméréshez:

A kérdés az volt, maradjon-e "Munkavállalás vonatszerelőként" vagy legyen "Munkavállalás mozdonyszerelőként".

Mivel harmadik opció nem volt, itt jegyezném meg, hogy a rengeteg "Munkavállalás... " között elvész a disznó. Mért nem lehet egyszerűen "Mozdonyszerelés" vagy "Vonatszerelés"?

Oké, nem mindegyik írható át egyszerűen – pl. a "Munkavállalás rendőrbíróként", ahol a "Rendőrbíróskodás" hülyén hangzik, de az is lehetne simán "Rendőrbíró"; a "Munkavállalás szakácsként" helyett viszont teljesen jó lenne a "Szakácskodás" vagy akár a "Szakács" –, de legalább ne szaporítsuk ezeket, ahol nem muszáj.
 
Fent